Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    koja je pa sada ovo emisija, jos radjena napolju, uzas zivi.
    cuje se neko busenje sa Slavije sve vreme. Proziva Covica za Radonju i rasprodaju a onda skida kapu za prodaju Gudure, kako je fenomenalan posao..

    Comment


    • Originally posted by vinetu View Post
      Dabo da li je istina da je Miller imao 60k mjesecno?
      Oko 420,000 usd je izasao Miler, rekao na skupstini Covic. Sada to podeli sa brojem meseci koliko je bio kod nas, kraj oktobra do sredine Juna.

      Comment


      • Originally posted by Krvavo koleno View Post
        cuje se neko busenje sa Slavije sve vreme. Proziva Covica za Radonju i rasprodaju a onda skida kapu za prodaju Gudure, kako je fenomenalan posao..
        Ali zato Alimpijevica naziva Teodosijevic , satro ne zna kako se zove,kaze nije se etablirao kao trener nigde, a on se stvarno se etablirao kao trener Zitka za sve ove godine. Pa jb....ti mater iskompleksiranu.A onda jos se cudi kako nema para kada drzava nemilice sipa u KKCz kao nekada u KKP. Pljuje Lazica u stilu sta ce on kao debitant u 28j u reprezentaciji, ne spominje za koje ugovore su otisli ti igraci iz KKCz i ostaje zal sto predsednik KKCz nije prepoznao momenat da zadrzi tim i napadne F4 (6 miliona neophodnih za plate tog tima nije spomenuo).

        Comment


        • Vi ste bas zaludni cim trosite vreme da biste gledali tu iskompleksiranu budalu. Lep dan, vreme super, pun grad lepih i normalnih ljudi, ne mogu da zamislim jedan razlog zasto bi neko sebi ovakav dan upropastio gledajuci sta ima da kaze covek koji je odavno rekao sve sto je imao.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Vi ste bas zaludni cim trosite vreme da biste gledali tu iskompleksiranu budalu. Lep dan, vreme super, pun grad lepih i normalnih ljudi, ne mogu da zamislim jedan razlog zasto bi neko sebi ovakav dan upropastio gledajuci sta ima da kaze covek koji je odavno rekao sve sto je imao.
            Abrahame brate insistiraj kod ovih moderatora da menjaju ovo oko preporuka, brate dve ti dugujem ne mogu da ti udelim.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Jel moguće da vi trošite vreme i zagađujete ovu temu sa nekim bezveznjakovićem zvanim Dragan,ja sam izmislio i trasirao Bogdanu put,Jakovljević?
              Isti onja koji se budio,i legao sa slikom Nebojše Čovića,kleo se u njega kao u Boga bio mu Ćoki i otac i majka,i krst i Crkva,sve.
              I kad su provalili smrada da druka informacije iz Zvezde,da lupeta koješta po gradu,istekne mu ugovor ovaj ga šutne,ili ne produži novi,
              i onda krene da pljuje ne po Čoviću nego po celom klubu,po igračima,Radonjiću.Po svima onima kojima nije ni do kolena,kojima ne zaslužuje
              ni peškir da nosi (Radonja,Laza...).
              Mali miš,licemerni smrad.Gnjida.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Omatorili smo pa nemamo stomak za takve likove ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Abrahame brate insistiraj kod ovih moderatora da menjaju ovo oko preporuka, brate dve ti dugujem ne mogu da ti udelim.
                  Nema veze. Ja ti sve to pretvaram u pivo i racunam kao dug.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Vi ste bas zaludni cim trosite vreme da biste gledali tu iskompleksiranu budalu. Lep dan, vreme super, pun grad lepih i normalnih ljudi, ne mogu da zamislim jedan razlog zasto bi neko sebi ovakav dan upropastio gledajuci sta ima da kaze covek koji je odavno rekao sve sto je imao.
                    Sve se slazem sa tobom, gledao na preskok i namerno napisao da ne bi drugi ljudi gubili vreme na gluposti. Mojih pola sata izgubljenih imaju smisao ako cu sacuvati necijih sat i nesto u nerviranju.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Abrahame brate insistiraj kod ovih moderatora da menjaju ovo oko preporuka, brate dve ti dugujem ne mogu da ti udelim.
                      Kad izvrtis 15-ak preporuka drugima, mozes ponovo da preporucis Abrahama.
                      Znaci, kreni: Sirmium, GB92, Ruzni Prljavi Zli, Valter, ...
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Sve se slazem sa tobom, gledao na preskok i namerno napisao da ne bi drugi ljudi gubili vreme na gluposti. Mojih pola sata izgubljenih imaju smisao ako cu sacuvati necijih sat i nesto u nerviranju.
                        Prijatelju, brate, Rimljanine,...
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by Daba View Post
                          Abrahame brate insistiraj kod ovih moderatora da menjaju ovo oko preporuka, brate dve ti dugujem ne mogu da ti udelim.
                          Ni ja nema, kaže, sutra, danas je dosta i ende.
                          Kolko imamo pravo dnevno?

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Nema veze. Ja ti sve to pretvaram u pivo i racunam kao dug.
                            ok pisi tamo dve recke tj piva.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                              Jakovljevic o reprezentaciji, Zvezdi, Partizanu, aktuelnom u kosarci..

                              https://youtu.be/KhTc1IWkwlw
                              Prestao sam da gledam cim je ovaj rekao :"Ovo je ZNAĆI emisija..."
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Oko 420,000 usd je izasao Miler, rekao na skupstini Covic. Sada to podeli sa brojem meseci koliko je bio kod nas, kraj oktobra do sredine Juna.
                                To je oko 50k dolara mesecno, sto je sasvim ok za igraca njegovih kvaliteta, a pogotovo kada se pogleda koliko je pruzio u nasem dresu.

                                Comment

                                Working...
                                X