Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 60k za mjesec je prima Miler. Dolari, ne Evri.
    To ga cini najskupljim igracem ikada u KK.

    Comment


    • Originally posted by Genije10 View Post
      60k za mjesec je prima Miler. Dolari, ne Evri.
      To ga cini najskupljim igracem ikada u KK.
      Onda je dobio vise od gore pomenutih 420k dolara, ali opet je to ok za igraca njegovih kvaliteta, a za ono sto je odigrao u nasem dresu vredi sigurno mnogo vise.

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        60k za mjesec je prima Miler. Dolari, ne Evri.
        To ga cini najskupljim igracem ikada u KK.
        Mislim da je neko upuceniji od mene davno spominjao da je dobar dio te plate sasjecen u korijenu zbog Millerovog ponasanja van terena.

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Jakovljević nikad neće preboleti što on nije postao trener prvog tima.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Jakovljević nikad neće preboleti što on nije postao trener prvog tima.
            To je to. Bolesna ambicija i potpuno odsustvo realnosti. Sutra da Air Serbia proglasi konkurs za zaposljavanje pilota javice se 5.000 ljudi, od toga dva pilota i 4.998 ljudi koji avion u zivotu nisu videli ali ce im plata izgledati primamljivo.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
              Mislim da je neko upuceniji od mene davno spominjao da je dobar dio te plate sasjecen u korijenu zbog Millerovog ponasanja van terena.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
              Imao je dosta kazni zbog narusavanja discipline. Kad je otisao Covic mu je ispostavio racun za sve prekrsaje po pravilniku iz ugovora. Zbog njegovog nekorektnog potpisivanja za Makabi u sred sezone uopste se nisu ustrucavali da mu za svaku sitnicu uzmu novce.

              Ali plata iz ugovora je 60k dolara po mjesecu.

              Comment


              • Originally posted by vinetu View Post
                Dabo da li je istina da je Miller imao 60k mjesecno?
                Hmmm, ako se ne varam tolika mu je bila "kazna" (za koju je saznao po nasem dobrom obicaju) nakon sto je napustio klub. Do tada je mislio da smo mu toliku sumu duzni i cekao je tu lovu. kad se javno pobunio, onda su mu preko novina rekli da je kaznjen po dzepu.

                E sad, da li je to bila jedna plata, dve plate ili nema veze sa visinom plate...ne znam.

                Comment


                • Polako sa Manfordom možda nam iskoči i nešto bolje, mada sam ja mišljenja da bi bio prezadovoljan i sa Ksavijerom

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Abrahame brate insistiraj kod ovih moderatora da menjaju ovo oko preporuka, brate dve ti dugujem ne mogu da ti udelim.
                    E da, kako to tacno funkcionise? Vidim neke sedmocifrene "moci reputacije" kod pojedinaca i nije mi jasno kako su to zaradili...

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Polako sa Manfordom možda nam iskoči i nešto bolje, mada sam ja mišljenja da bi bio prezadovoljan i sa Ksavijerom
                      Definisi "bolje", pls.

                      Comment




                      • Ciji je sledeci,a ciganji?
                        Last edited by Pejko; 22-08-17, 15:30.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Polako sa Manfordom možda nam iskoči i nešto bolje, mada sam ja mišljenja da bi bio prezadovoljan i sa Ksavijerom
                          Ja sam za bolje.#Covicuizdrzi

                          Comment


                          • Tesko cemo mi naci bolje od pomenutog trojca.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              Hmmm, ako se ne varam tolika mu je bila "kazna" (za koju je saznao po nasem dobrom obicaju) nakon sto je napustio klub. Do tada je mislio da smo mu toliku sumu duzni i cekao je tu lovu. kad se javno pobunio, onda su mu preko novina rekli da je kaznjen po dzepu.

                              E sad, da li je to bila jedna plata, dve plate ili nema veze sa visinom plate...ne znam.
                              Nije on ništa saznao po "našem dobrom običaju", bio je on upoznat, kao i njegov menadžer. Kada je počeo da se breca po tviteru, verovatno mu je isti taj menadžer (Miško) objasnio kako stoje stvari i da ne sere, već da peva jer je potpisao za Maccabi (koji je takođe zajebao jer se povredio na nekom nebitnom događaju igrajući ulični basket).
                              Last edited by la haine; 22-08-17, 15:45.

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Nije on ništa saznao po "našem dobrom običaju", bio je on upoznat, kao i njegov menadžer. Kada je počeo da se breca po tviteru, verovatno mu je isti taj menadžer (Miško) objasnio kako stoje stvari i da ne sere, već da peva jer je potpisao za Maccabi (koji je takođe zajebao jer se povredio na nekom nebitnom događaju igrajući ulični basket).
                                U to si siguran?

                                Comment

                                Working...
                                X