Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi za 300-400 hiljade hocemo i lidera na terenu, i asistenta, i poentera, i dobrog momka van terena, i odlicnog u svlacionici(zbog atmosfere), da ne sme da padne pod pritiskom navijaca sa tribina(kao Tompson).. Pa da li takav igrac postoji za te pare?

    Comment


    • Postoji, samo ti treba strpljenje i znanje da ga pronađeš.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Postoji, samo ti treba strpljenje i znanje da ga pronađeš.
        Onda je to odgovor na pitanje zasto jos uvek nismo doveli pleja?

        Comment


        • Definitivno smo strpljivi

          Comment


          • Meni neverovatno da jos nemamo jedinicu bez obzira sto se igra evropsko I sto neki nece ni trenirati. Bas zbog toga smo trebali kompletirati sastavi I imati neku prednost bar u necemu..

            Posebno ako dolazi neko ko nije igrao u evropi, ne znam nisam pametan ali jedino logicno resenje ovoga jeste da cmeo sasuti lovu za neki extra kvalitet, mislim extra kvalitet za nas
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ako se ovoliko ceka kec, a posebno cetvorka(do last kata)-znaci da se gledaju ozbiljni igraci koji ce napraviti razliku. Nije isto potpisati primer morisa i nekog neiskusnog i nedokazanog pleja. Za pleja ce se ustekati 2 meseca plate, a za krilnog centra 3 meseca. To je minimum usteda 150k
              Last edited by crni_redstar; 05-09-17, 16:06.

              Comment


              • Ili znači da se čekao Munford da završi prvenstvo odmori koji dan i onda da ga ozvaniče. Samo što čekamo ne treba očekivati neke zverke mada im se treba nadati

                Comment


                • Pre bi cekao i last cut nego doveo munforda. Partizan je godinama pleja dovodio posle last cuta. Sto ne bismo mogli i mi. Imamo radicevica i radanova za prvih pet sest kola. Otpasce neko od ovih na two-way ili neko na minimalcu.
                  Ko nas jebe. Mi bi da igramo sa velikim momcima a imamo budzet za fiba ligu sampiona.

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Pre bi cekao i last cut nego doveo munforda. Partizan je godinama pleja dovodio posle last cuta. Sto ne bismo mogli i mi. Imamo radicevica i radanova za prvih pet sest kola. Otpasce neko od ovih na two-way ili neko na minimalcu.
                    Ko nas jebe. Mi bi da igramo sa velikim momcima a imamo budzet za fiba ligu sampiona.
                    Pa mi u tim "cekamo last cut" varijantama imamo mizeran procenat uspesnosti. Sto se vise kod nas ceka to pojacanje bude losije, jedino je Quincy tu izuzetak. A ti sto otpadnu iz NBA opet nece hteti da igraju za 300.000, tako bude svaki put.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Pre bi cekao i last cut nego doveo munforda. Partizan je godinama pleja dovodio posle last cuta. Sto ne bismo mogli i mi. Imamo radicevica i radanova za prvih pet sest kola. Otpasce neko od ovih na two-way ili neko na minimalcu.
                      Ko nas jebe. Mi bi da igramo sa velikim momcima a imamo budzet za fiba ligu sampiona.
                      Budi srećan da dovedu tog Munforda ... pazi šta ti čiča kaže ... al, otom-potom.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Chovinjo daj bre prekomanduj FC3 u prvi tim i da guramo. Koj ce nam kurac importi, kao da Phil ne moze da promesa pola Evrolige sa crossoverom...

                        Comment


                        • Ako vam Munford nevalja, onda jedina bolja opcija ostaje David Vojvoda.

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Ako vam Munford nevalja, onda jedina bolja opcija ostaje David Vojvoda.
                            Tu je i uvek pouzdani Teemu Rannikko nekadasnja vedeta Union Olimpije. Ima iskustva u EL, ima poene u rukama, igra odbranu a zna i da razigra. Mislim da smo cekirali maltene sve sto trazi tribina. A da i navikao je na vrucu atmosferu u ABA ligi

                            Comment


                            • Warriors sign Michael Gbinije

                              Ovde su se mrštili na njega, kao i na Munforda ... očekujem sličan scenario i za ovog drugog ...
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Ma sta znaju sampioni NBA lige o kosarci...taj je neiskusan, igrao one lige za nabijanje statistike, pojele bi ga ovdasnje evroligaske ale...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X