Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Amon RA View Post
    cemu to pominjanje rajsa?
    makabi je hteo da barsa pokrije 700k a makabi drugu polovinu od 700, al ih je barsa odbila..
    ili se ceni da barsa pak nece moci da odbije ponudu u kojoj bi mi uleteli 300k a barsa pokrila resto od 1,1m?
    Mozda je vreme da Bogiljub uleti sa tih 1.1M.

    Comment


    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
      Pa Rajs ima 30 godina, možda i najbolje godine. To nije bitno nikako. Malo ga uključiti da više trenira, malo oštrije sve to i ne bi bilo problema.
      Dokle su mu u Barsi to zakonom zabranili
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Dokle su mu u Barsi to zakonom zabranili
        Nisu mu zabranili ali je Barcelona prošle godine bila demoralisana ekipa bez cilja, bez ideje, sa manjkom samopouzdanja. To svakako nije okruženje koje te tera da daješ sve od sebe, da grizeš i na treningu, da grizeš na utakmicama već ti je svejedno za sve.

        Comment


        • Originally posted by Manda77 View Post
          Mozda je vreme da Bogiljub uleti sa tih 1.1M.
          Ne možda - KRAJNJE JE VREME !!!
          "BOGI otvori se !"

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            Ja bih samo voleo da postoji neki konsenzus u strucnom stabu jer ako se razmislja o Rajsu, Manfordu i Morisu, onda oni otprilike nemaju pojma kakvog igraca hoce kod nas. Bukvalno njih trojica su skroz razliciti igraci. Ok, Rajs jeste veliko ime, ali onda su se zajebali sto su uzeli Lesorta jer se ovaj nece nesto hleba najesti uz njega. Ali ok, videcemo, ja sam vise za nekog razigravaca, nije taj Manford ni blizu toliko los igrac kao sto se ovde pise o njemu, a mi tesko da mozemo boljeg dovesti, barem na ovaj tim.
            Kapiram tvoju logiku ali mislim da gresis. Prvo mislim na lessort nije doveden kao prva opcija u napadu iako cemo sigurno dosta vrtrti pik. Takav igrac ce se pre razigrati uz ricea nego uz munforda. Rice je mnogo bolji dodavac od munforda, ne treba zanemariti ni riceove drive n dish asistencije kao ni alleyoop dodavanja koja su kao stvorena za igraca tipa lessorta. Ja se nadam samo da su nasi pogodili sa lessortom. Rice tu ne bi bio promasaj sigurno

            Comment


            • Slazem se sa Nejtom, Rice voli da je lopta kod njega ali stvarno zna da uposli i na sut a pogotovo centra. Mislim da bi se tu Lesort najbolje proveo. On bi najvise smetao igracima koji isto vole sa loptom, npr Feldinu, Radicevicu ako su zajedno u igri ili Jankovicu koji voli da igra ISO.

              Comment


              • Sad ni Rice ne valja???...Daj bre tog Westbrook-a Covicu...sta si se stiso'
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Nemoj Westbrooka divljak a i nema sut. Jos sam cuo los za svlacionu i oblaci se ko seljak.

                  Comment


                  • A i Pulen je verovatno bolji...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Da se pratio neke druge mreze a ne tegi televiziju ili neki grobarski spin znao bi da ovo nije tacno za timeout. Bilo je snimaka da je Radonja trazio timeout mnogo pre reakcije Covica a nema navijaca pored ekrana koji nije isto rukom napravio taj isti pokret, tako da prihvati kao neistinu ovo da je Covic bilo sta drugo uradio nego sto je 99 % zvezdasa uradilo u tom trenutku. Posle svega sto je Radonja postigao sa KKCZ krajnje je nisko ovakvu recenicu napisati da je njemu Covic suflirao timeout.
                      u
                      Ono sto tebe ne treba da brine jer si kao sto si i sam napisao da si samo obican navijac/forumas a to je mozda i odlika velike vecine ovde da nisu dovoljno kompetentni da procene bilo kog igraca nego svoje misljenje donose o igracu na osnovu misjenje vecine ili manjine ali koji glasnije vicu (pišu) o nekim igracima kao dunsterima, nemacima pojma, a pri tom unizavajuci tog igraca hvale svog igraca. Garantujem da od 100 ljudi koji ovde pisu nema 10 ljudi koji imaju minimalno saznanja o skautingu igraca, koji su to elementi koji jedan klub (strucni stab plus uprava) analiziraju pri donosenju odluke o angazavanju igraca. Procenat uspesnosti da ce se sloziti analiza kluba sa onim sto ce buduci igrac pruziti u novom klubu je retko u potpunosti ispunjen ali ako je blizu one gornje granice neophodne za potpis klub ce ga angazovati.
                      Verujem da svi forumasi koji su dosli sa onog drugog foruma se vrlo dobro secaju histerije prosle sezone oko nba cuta i da je Munford bila vlazna zelja tj prvi pik, a da se Wolters nije ni spominjao jer verujem da ni promil forumasa nije ni culo za njega. AKo je Radonjic na osnovu skauting reporta od strane ljudi u klubu zeleo da se on angazuje, ovde se zbog pisanja par forumasa i to vise nego cestim naglasavanjem kako Munford nije dobar igrac za nas, a njihove zelje poput Pulena i Dj Cupera jesu idealan spoj, stvori se utisak da ljudi koji to rade u klubu pojma nemaju vec forumaski strucnjaci to znaju bolje.
                      Darius Moris je zelja kluba kao sto je zelja kluba Rajs, a u tu grupu mozemo staviti i Irvinga i Thomasa, razlika je samo u nekoliko miliona. Imas limit do kojih granica mozes ici sa placanjem igraca i Moris je sem kuloarskih nagadjanja samo prica da bi se pricalo. Granger je kontaktiran i njegova cena je 1 milion eur a ovde garantujem da isti oni koji pljuju po Munfordu bi to isto uradili i za Granger od milion eur i opet bi agitovali za Pulena, Dj, ili Kendal Marshala.
                      Ko god da dodje na mestu playa ce doci zato sto su na nekom papiru u klub napisana imena igraca i pored svakog imena sijaset parametara sa malim kockicama gde se upisuje + i -.
                      Ko bude imao najvise pluseva u odnosu na druge kolege taj ce biti potpisan, a svakako na toj listi nema rubrika vecinsko ili manjinsko misljenje random forumasa.
                      Hvala prijatelju sto si me ispostovao sa iscrpnim odgovorom (nisam sarkastican vec to stvarno mislim). Ono za Covica sam vise spomenuo u smislu da Radonja nije bio sve i svja nego nesto se pita i gazda. Sto se pomenutog novinara tice, ime da mu ne spominjem, njega i njegove emisije nisam gledao od trenutka kad su on i Grbovic, nekada davno, mator sam i zaboravio sam koje godine bese a mrzi me da Guglujem, kada su se uspijali da opravdaju Danilovica kad je disciplinovao sudiju, pa je na kraju sudija morao da se Izvini Danilovicu koji ga je tukao. Ponavljam, nisam nikad bio ni protiv koga iz Zvezde, cisto sam izrazio zabrinutost. Iskreno se nadam da ce opet biti Kalemegdan u junu. Do tada ziveli
                      Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                      Comment


                      • Mislim da nc i dr dugo nisu bili u dobrim odnosima. Meni je to tako izgledalo pre i posle jos vise. Siguran sam da je nc opet doveo alfa muzijaka itd itd..

                        Rajs je strasan igrac i to je to..bolji od onih reprezentativaca..to sto ima 30g ne znaci nista apsolutno. Kos bolje..jedan manje za prilagodjavanje.

                        Uf ima tih crnaca sto zatvaraju reket ja bih jos jednog doveo. Jankovic i Bejkan nek budu soft deo i to je topcina.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Мени та прича са Рајсом толико нереална да не могу то ни да замислим.

                          Comment


                          • Jbt prvo Pulen ne valja problematican, pa DJ Cooper jbga nema el iskustvo. Sada Xavier nije po volji, Rajs je izlapeo itd...verovatno ni Morris nije po volji.

                            Neki toliko kenjaju da ne zasluzuju ni Malinu u ovim godinama da gledaju.

                            Samo da pocne sezona ovo postaje degutantno.

                            Comment


                            • Problem je sto mnogi izjednacavaju kritizerstvo (ne pricamo o razloznoj argumentovanoj kritici, koja je uvek pozeljna) sa inteligencijom. A nikako nije tako. Vecina je od svih igraca koji se pominju gledala samo Pulena i Rajsa, a kritikuju Munforda kao da su ga pet godina pratili i znaju sve njegove vrline i mane.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pa gde da ga gledamo kad nigde nije igrao? Odnosno jeste, u onim njihovim pump stats ligama. Ne treba puno vremena da gledaš nekog igrača da provališ da li zna ili je još uvek zelen. Duži skauting se radi zbog nekih drugih stvari, ponašanje u određenim situacijama, ponašanje van terena, kako se nosi sa pritiskom, da li ima liderske sposobnosti itd. To je na klubu.

                                Comment

                                Working...
                                X