Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da mnogi jos nisu shvatili da smo doveli vec bombu. Jedva cekam izlive emocija kad krene da dominira...da budem jasniji mislim na feldina.

    Comment


    • Kad god se pomene munford tvrdi se kakp je barsa bila u raspadu pa to nije merilo. Ok, ali zasto je onda rice iskljucivi krivac za to? Mozda ni rice nije mogao vise u takvoj barsi!

      Rice je bio mvp final foura i mvp eurocupa! Sto se tice reputacije nema bolje! Tacno je da to nije onaj rice, ali za razne coopere, munforde decko je i dalje bog otac

      Comment


      • A pomoću koje moći, bajalice, vradzbine, mi trebamo da dovedemo Rajsa? Pošto konvencionalne metode u ovom slučaju nisu prihvatljive.

        Comment


        • Kad je dosao lessort ovde su isli hvalospevi. Sad vec cujemo price bice on dobar za dve tri godine. Odlican je ima energiju ali je sirov. Nizak kosarkaski iq i slicno... takv igrac moze proigrati iskljucivo pored iskusnog i dobrog pleja. Rice je vodja i ne sumnjam da bi video sebe u ovakvom timu zvezde. Pri tom rice vazi za nevidjenog radnika sto je retkost za takve igrace. Gledao sam ga u bg i na pocetku ep i to stvarno nije licilo ni na sta, ali sam siguran da nije tek tako zaboravio da igra.

          Svaka cast za feldeina. Pod tim uslovima pod kojim je dosao nismo mogli ni sanjati boljeg igraca. Ali nama treba jos malo iskustva i jos malo skilla. Nekad potencijal sam po sebi nije dovoljan

          Comment


          • Ja bih ipak pre Morrisa i da ostane dve godine u timu, Rice premalo asistira. Poređenja radi, Jović na ove dve utakmice na EP ima 15 asistencija, Rice tek 7 na 3 utakmice. Istina, u EL je imao prosek od skoro 5 asistencija, ali na približno 30 minuta u igri. Neće igrati toliko kod nas.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Kad god se pomene munford tvrdi se kakp je barsa bila u raspadu pa to nije merilo. Ok, ali zasto je onda rice iskljucivi krivac za to? Mozda ni rice nije mogao vise u takvoj barsi!

              Rice je bio mvp final foura i mvp eurocupa! Sto se tice reputacije nema bolje! Tacno je da to nije onaj rice, ali za razne coopere, munforde decko je i dalje bog otac
              Takav ti igrac fali kad je tesko i kad je biti ili ne biti. Njega smo gledali i znamo mu mogucnosti. Ove ostale sam gledao na yt-tu je mekel izgledao kao zver, a volters kao navaro iz najboljih dana. Ne mozes u evroligasa da divedes stranca pleja bez iskustva! Ne biva!

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ja bih ipak pre Morrisa i da ostane dve godine u timu, Rice premalo asistira. Poređenja radi, Jović na ove dve utakmice na EP ima 15 asistencija, Rice tek 7 na 3 utakmice. Istina, u EL je imao prosek od skoro 5 asistencija, ali na približno 30 minuta u igri. Neće igrati toliko kod nas.
                Kad vec poredjujes jovketa i rajsa-koliko je jovic dao poena?

                Comment


                • Originally posted by crni_redstar View Post
                  Kad vec poredjujes jovketa i rajsa-koliko je jovic dao poena?
                  To što Jović ima toliko poena koliko ima je zato što je odlučeno da neko drugi uzima više šuteva, a njegov fokus su očigledno asistencije i odbrana. Zvezda je igrala mnogo više timski nego što igra reprezentacija.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    To što Jović ima toliko poena koliko ima je zato što je odlučeno da neko drugi uzima više šuteva, a njegov fokus su očigledno asistencije i odbrana. Zvezda je igrala mnogo više timski nego što igra reprezentacija.
                    Da si jovica gledao prvi put protiv rusije, da li bi ga doveo za prvog pleja nekog evroligasa? Siguran ssm da ne bi. Zato i kazem uloge u mnogome imaju udela, sto se na prvi pogled ne vidi, no treba biti pronicljiv te uociti kvalitet i mogucnosti igraca. Ja ne znam sta nam moze doneti manford ili kuper, ali znam sta mogu jovke i rajs, jer sam ih gledao bezbroj puta.

                    Comment


                    • Nisam ni Rice-a prvi put gledao na EP, a uvek bih doveo što kompletnijeg igrača. Moja je procena da je to Morris.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Morris ne želi u Evropu, pokušali su i bogatiji od nas, po 101. put

                        Comment


                        • Dobro veče samo onima koji su ispratili ubilačku partiju bivšeg MVP-a F4 i osvjača Evrolige.

                          Comment


                          • Ja bih samo voleo da postoji neki konsenzus u strucnom stabu jer ako se razmislja o Rajsu, Manfordu i Morisu, onda oni otprilike nemaju pojma kakvog igraca hoce kod nas. Bukvalno njih trojica su skroz razliciti igraci. Ok, Rajs jeste veliko ime, ali onda su se zajebali sto su uzeli Lesorta jer se ovaj nece nesto hleba najesti uz njega. Ali ok, videcemo, ja sam vise za nekog razigravaca, nije taj Manford ni blizu toliko los igrac kao sto se ovde pise o njemu, a mi tesko da mozemo boljeg dovesti, barem na ovaj tim.

                            Comment


                            • Ja ne mogu da verujem da vi već danimsa tripujete da mi tu kao nešto biramo ?

                              Radi se po principu najbolje što može, a da nam je dostupno, čim se bude takav pojavio ima da ga pokupimo.

                              Comment


                              • cemu to pominjanje rajsa?
                                makabi je hteo da barsa pokrije 700k a makabi drugu polovinu od 700, al ih je barsa odbila..
                                ili se ceni da barsa pak nece moci da odbije ponudu u kojoj bi mi uleteli 300k a barsa pokrila resto od 1,1m?
                                FILIPE ODLAZI!!!

                                Comment

                                Working...
                                X