Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Može li neka elaboracija te idealnosti?

    Ali u ovom trenutku, ne od pre pet godina.
    Iskustvo pre svega. Igrac koji je dobar u svim segmentima i koji je zahvalan. Nije zvezda, ali bi bio produtena ruka treneru. Meni dovoljno.

    Comment


    • Meni se lično više sviđa Manford od Rajsa, ali dobro to je moje mišljenje svakako.

      Comment


      • Mora na kecu iskusan i promisljen igrac. Pa ne mozes imati neobuzdanog lesorta, mladog trenera i ove nca momke. Premalo iskustva, a nije bas da prsti od talenta.

        Comment


        • Originally posted by crni_redstar View Post
          Iskustvo pre svega. Igrac koji je dobar u svim segmentima i koji je zahvalan. Nije zvezda, ali bi bio produtena ruka treneru. Meni dovoljno.
          Lepo zamolih SADA, ne od pre pet godina.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Lepo zamolih SADA, ne od pre pet godina.
            Pa sada je iskusan, pre 5 god je bio bolji igrac

            Comment


            • Rajs jedino na foru da se dogovori sa Barsom da mu isplate odredjeni deo od ugovora kojim je vezan za njih da bi on pristao na raskid, tipa ako su voljni da mu daju negde recimo trecinu od onoga sto bi imao ove sezone kod njih (a to je nekih izmedju 1.1 i 1.3 milke eura) pa da mi onda probamo sa nekih nasih 400-500k da se tu nekako uglavimo u njegovu racunicu, jer mislim da nema sanse da ce on da pristane da igra za manje od 700k bilo gde.

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Lepo zamolih SADA, ne od pre pet godina.
                A doveo bi tada juce- vidis da se i sada mucimo.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Lepo zamolih SADA, ne od pre pet godina.
                  SADA? Mislis, kao Viktor Sada? Spominjao se i on onog leta kad je dosao Markus
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Originally posted by Sakuragi View Post
                    Rajs jedino na foru da se dogovori sa Barsom da mu isplate odredjeni deo od ugovora kojim je vezan za njih da bi on pristao na raskid, tipa ako su voljni da mu daju negde recimo trecinu od onoga sto bi imao ove sezone kod njih (a to je nekih izmedju 1.1 i 1.3 milke eura) pa da mi onda probamo sa nekih nasih 400-500k da se tu nekako uglavimo u njegovu racunicu, jer mislim da nema sanse da ce on da pristane da igra za manje od 700k bilo gde.
                    Mislim da su iz Makabija nudili 700-800k, a da Barsa da ostatak, na karju nije bilo nista od toga zato sto je Barsa trazili da Makabi preuzmu ceo njegov ugovor.

                    Comment


                    • Ako bi Rice hteo i ako bi nesto iz njegovog ugovora Barca preuzela, onda bi ta muzika trajala godinu dana. Sezonu posle mi ne bismo bili u stanju da ga sami platimo. Zato pitanje: hocemo li ga na samo jednu sezonu? Mislim, kad vec formiramo tim, nova etapa i tako to...

                      To sto ga Barca nije htela dati Makabiju i platiti deo njegovog ugovora je, ako je tacno, razumljivo. Verovatno gledaju na Makabi kao direktnog konkurenta. Mi to, u njihovim ocima mozda nismo, pa bi mozda pristali da nam daju milostinju. Ali opt: sta godinu iza toga?

                      Comment


                      • Originally posted by drakon1 View Post
                        Ako bi Rice hteo i ako bi nesto iz njegovog ugovora Barca preuzela, onda bi ta muzika trajala godinu dana. Sezonu posle mi ne bismo bili u stanju da ga sami platimo. Zato pitanje: hocemo li ga na samo jednu sezonu? Mislim, kad vec formiramo tim, nova etapa i tako to...

                        To sto ga Barca nije htela dati Makabiju i platiti deo njegovog ugovora je, ako je tacno, razumljivo. Verovatno gledaju na Makabi kao direktnog konkurenta. Mi to, u njihovim ocima mozda nismo, pa bi mozda pristali da nam daju milostinju. Ali opt: sta godinu iza toga?
                        Mi igrace tipa Rajs nikako ne mozemo potpisivati na duze.
                        Niti je zaocekivati da svih 12 igraca u timu ima visegodisnje ugovore.

                        Comment


                        • Rajs bi bio odličan, ali mi je to totalno nerealno.

                          Comment


                          • Rajs bi bio dobar ali u cirkusu. Ukić napravio paštetu od njega.

                            Comment


                            • Evidentno je da je Rajs u padu karijere.
                              Medjutim, odlican je to igrac i za ovu Zvezdu bi bio brutalno pojacanje.
                              Covek je osvojio Evrokup,EL bio MVP i jednog i drugog takmicenja.Zvezda bi mu bila sjajna prilika da vrati karijeru.
                              Njega vidim kao Wilijamsa.Mislim na eventualno dovodjenje i sve oko toga.

                              Comment


                              • Gde su oni koji su svaki potez Munforda prenosili kako pravi greske ili promasuje otvorene trojke, kako njegova statistika nije bitna, koji su za dovodjenje Rice ( a i predsednik nam je za tu opciju) komentarisu da Rice posle samo 20 minuta ima +/- negativan 17, i index -3. Dovodjenje Rice moze samo biti marketinski i ima status bombe prelaznog roka, ali trenutno forma Ricea je da plati Barsi da izadje iz ugovora i da molimo Boga da odvali cenu jer ako bude konkurentan sa cenom Covic ce ga dovestii jer vidi u njemu valjda jos jednog igraca kome karijeru mozemo vratiti na pravi put.
                                Moris i Munford su atlestski, finansijski i jos mnogo toga za nas bolji osim iskustva koje je na strani Rice.

                                Teoretski ako je Rice ima ugovor na 1,5 milona da sve tri strane se nadju na po 500,000, Barsa da plati 500,000, Rice da se oprtosti od 500 i mi da damo 500 procenite koliko je to pametno.

                                Comment

                                Working...
                                X