Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jakovljevic o reprezentaciji, Zvezdi, Partizanu, aktuelnom u kosarci..

    https://youtu.be/KhTc1IWkwlw

    Comment


    • Pa gde tu budalu postavi...ko ce to da slusa...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Tesla/24 View Post
        Baš naprotiv,evo ti primer lupam Ročestija,nek bude da nam je tražio 700,800k,naravno da te pare nemamo,ali ako mu već ne budu stizale neke ponude,opet se mi uključimo,sa još manjom cenom,jednom će sigurno prihvatiti s'obzirom da mu ponude ne stižu...Sad ne ulazim da li smo zainteresovani za njega ili smo bili,dajem ti čist primer
        Da, to bi islo ako se u medjuvremenu ne bi pojavio neki klub koji bi mu ponudio +/-500k (umesto tih 700, 800k) sto je takodje iznad naseg budzeta (barem tako se govori). Sta onda?

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          to je bio jedan u nizu ispada, tu je ostao bez zuba, a to je bilo odmah nakon potpisivanja sa Makabijem otisao na splavove da proslavi to.
          Bitno je da on nije pravio gluposti u ekipi, to van terena se dešavalo i drugima (ljubimca ne pominješ) mladi su to momci, sve je to OK.
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Krvavo koleno View Post
            Jakovljevic o reprezentaciji, Zvezdi, Partizanu, aktuelnom u kosarci..

            https://youtu.be/KhTc1IWkwlw
            koja je pa sada ovo emisija, jos radjena napolju, uzas zivi.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Bitno je da on nije pravio gluposti u ekipi, to van terena se dešavalo i drugima (ljubimca ne pominješ) mladi su to momci, sve je to OK.
              koji ljubimac ????
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                koji ljubimac ????
                Willy? Jaka? Niko drugi mi ne pada na pamet, a da je bio problematican, ako se to tako moze nazvati.
                Ja sam covek fin i suptilan.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  koji ljubimac ????
                  Šta koji, Jaka ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    Šta koji, Jaka ...
                    Eh, jednom se napio i napravio sranje tojest saobracajku.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                      Eh, jednom se napio i napravio sranje tojest saobracajku.
                      pa dobro napravio gaf bio kaznjen boze moj.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                        Eh, jednom se napio i napravio sranje tojest saobracajku.
                        Dašavalo se i drugima, samo ih ne uhvate na delu ovi domaći su uvežbani, znaju kako treba.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Bitno je da on nije pravio gluposti u ekipi, to van terena se dešavalo i drugima (ljubimca ne pominješ) mladi su to momci, sve je to OK.
                          Napravio je. A i covjek je picka, u smislu da nije hrabar.
                          Na jednoj bitnoj utakmici kad smo mogli jednu ekipu i Evropu da sokiramo, Radonjic je nacrtao akciju za njega. On se sakrio od lopte. Tada se i Dejan razocarao njime.

                          Manford da nije Miska i njegove slabe ekskurzije u Barsi ona dva mjeseca kostao bi 700+. Samim tim nama ne bi bio dostupan.
                          X men je strahovit igrac. Mnogo veci repertoar u napadu od Jovica. Sve sto kreira, kreira iz pika. Tu trazi najcesce centra, ali i odlicno prepoznaje situacije. Moze da pogadja u serijama. On je stajao sa nekim top igracima na parketu rame u rame.
                          U Barsi ta dva mjeseca bi i jaci igraci izgledali kao izgubljeni.

                          Comment


                          • Dabo da li je istina da je Miller imao 60k mjesecno?

                            Comment


                            • Originally posted by vinetu View Post
                              Dabo da li je istina da je Miller imao 60k mjesecno?
                              ne znam veruj mi znam da je Covic na skupstini rekao cifre koliko je ko bio placen ali nisam zapamtio jer pravo da ti kazem
                              nisam se nikada me nesto nisu zanimale plate igraca.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                koja je pa sada ovo emisija, jos radjena napolju, uzas zivi.
                                Pravi ambijent za najveću tračaru.

                                Comment

                                Working...
                                X