Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uprava zna sta radi???
    Uprava u nasem klubu ne postoji.

    Comment


    • Ajde da napisem neko moje vidjenje i misljenje mozda gresim ali ja to tako gledam.
      Mislim ponavljam mislim i to je neko moje vidjenje stvari a ne nikako informacije ili nesto slicno da ce se privatizacijom početi
      sa malim sportovima tipa odbojka, rukomet, kosarka, a tek na kraju ce ostati fudbal gde ima i najvise otpora i to se zna gde je taj otpor.
      Led ce se verovatno probiti sa kosarkom eventualno odbojkom i rukometom ako bude bilo interesenata.
      To je ponavljam neko moje vidjenje sto ne morada bude uopste takav scenario, mozda i ne bude privatizacije a mozda je bude u paketu,
      ali led treba negde probiti a najlakse je sa svim sportovima prvo bez fudbala.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Kad je tako da ga kandidujemo za nobelovu nagradu za mir? Ne kapiram cemu poredenje sa Covicem...
        Bice zanimljivije konferencije za stampu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Manda77 View Post


          Neki su vec i klip dobrodoslice napravili.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Piso sam vec voleo bih videti sednicu naseg upravnog odbora mislim da traje 15 minuta predsednik kaze svoje i glasanje aj budi protiv ako te majka rodila.

            Comment


            • Pa klubovi najbolje i funkcionisu tako...kad se zna ko je "baba" (muski rod )...ovo kad se svi pitaju pa nesto mrsomude, preglasavaju, izglasavaju...te onaj odbor, ovaj odbor...tu leba nema...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                FK je vec privatizovan a KK ce biti on naredne sezone.
                Nije sve u Zakonu ima nesto i u moci.
                Aha, na tu stranu mislis, ok onda se slazem. Ali promena vlasti ce se desiti kad-tad.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Pa klubovi najbolje i funkcionisu tako...kad se zna ko je "baba" (muski rod )...ovo kad se svi pitaju pa nesto mrsomude, preglasavaju, izglasavaju...te onaj odbor, ovaj odbor...tu leba nema...
                  Zato smo tu I gde smo zbog ovakvog stave. Daj mi neki primer u kosarci da je tako sem u Srbiji? Mogu ti dati sto primera, ali dzabe voli srpska glava da ima svog vladara
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Sta mislite za neko jeftinije resenje na 4ci, recimo Erik Murphy iz Strasbourga? Istekao mu je ugovor na kraju sezone, ima shut, ima iskustvo u Evropi, finski pasos. Cak je protiv nas na Eurobasketu proslom dobro odigrao ako se neko seca.

                    Comment


                    • Pa ok resenje ali da igra iza nekog. Tu bi morao onda Jankovic kao Prva opcija da gazi, a Marfi da reseta kad udje...Mislim da nikad u EL eri nismo dovodili takve strance pa necemo ni sad
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa ok resenje ali da igra iza nekog. Tu bi morao onda Jankovic kao Prva opcija da gazi, a Marfi da reseta kad udje...Mislim da nikad u EL eri nismo dovodili takve strance pa necemo ni sad
                        Pazi on uopste nije naivan igrac. Nije neko ko ce da ponese ekipu sam na ledjima, ali igra sa mnogo energije i moze da poentira na puno nacina. Nije klasican snajperista. Moze da rolla iz picka, aktivan na ofanzivnom skoku itd. To je neko ko mozda nije interesantan nekom CSKA i slicno, ali za nas moze da bude extra role player a ne bi nas razvalio sa nekom platom...

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Pazi on uopste nije naivan igrac. Nije neko ko ce da ponese ekipu sam na ledjima, ali igra sa mnogo energije i moze da poentira na puno nacina. Nije klasican snajperista. Moze da rolla iz picka, aktivan na ofanzivnom skoku itd. To je neko ko mozda nije interesantan nekom CSKA i slicno, ali za nas moze da bude extra role player a ne bi nas razvalio sa nekom platom...
                          Odličan igrač, potpisao je za Nanter ... kod njih ode i moj pik Terran Petway mora se to ispratiti.
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Gotov fudbal, gazda se vratio sa odmora(?), valjda sad može da počne nešto konkretno majku mu drugi je dio avgusta.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Pazi on uopste nije naivan igrac. Nije neko ko ce da ponese ekipu sam na ledjima, ali igra sa mnogo energije i moze da poentira na puno nacina. Nije klasican snajperista. Moze da rolla iz picka, aktivan na ofanzivnom skoku itd. To je neko ko mozda nije interesantan nekom CSKA i slicno, ali za nas moze da bude extra role player a ne bi nas razvalio sa nekom platom...
                              Pa da, ali ja sam razumeo ako se bude dovodila 4-ka da će to biti starter...
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Uprava zna sta radi???
                                Uprava u nasem klubu ne postoji.
                                Da citam samo tvoje komentare pomislio bih da smo najgori klub aba lige.

                                Comment

                                Working...
                                X