Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se vraca Covke sa odmora?
    Da znam kad da ocekujem pleja

    Comment


    • Neko je napisao sutra. Valjda će i plej uskoro.

      Comment


      • Nadamo se do kraja nedelje.
        Nadam se Kuperu.

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Kad se vraca Covke sa odmora?
          Da znam kad da ocekujem pleja

          Vratio se sa odmora juce.

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Zna li se koliko trazi taj Cook i hoće li uopšte u Evropu?
            Nama je trazio 700-800k.

            Comment


            • Šta će nam ljudi pojačanja ove sedmice? Čeka se prvo da čika Bogoljub uđe u klub, da se dovedu vrhunski igrači na pozicijama 1 i 4 i napada se fajnal for strpljenje molim do tada pratimo fudbal

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Covicu je ovo poslednja sezona u Zvezdi.
                Naredne godine ce Zvezda biti privatizovana.
                Ko je slusao Vucica zna o cemu pricam.
                Slazem se inace sa Slobom.
                Ko da nas privatizuje?Mislim ko da bude vlasnik od sledece sezone?
                Pa vec bi sada trebala da se vidi neka priprema za tako nesto a nema ni nagovestaja

                Comment


                • Originally posted by Vatrogasac View Post
                  Ko da nas privatizuje?Mislim ko da bude vlasnik od sledece sezone?
                  Pa vec bi sada trebala da se vidi neka priprema za tako nesto a nema ni nagovestaja
                  Nema ni zakona o sportu, a bez toga ne moze nista da bude privatizovano.

                  Comment


                  • Sumnjam da ce plej biti pre 1. Septembra. Cisto da se sacuva jos jedna plata.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Karicevu humanost pamtim iz vremena kada je mladjanom kamilcetu bio kum u Beo-zoo vrtu...
                      Sjajan coEk!

                      Comment


                      • Mislim da od Kupera nema ništa,jer teško da smo spremni da damo obeštećenje +platu koja ne bi bila ispod 200k,možda i više,logičnije bi mi bilo da dovedemo Munforda kome je cena pala nakon Barse

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Bogoljubu Zvezda ne treba nista, ne zavaravajte se. Ne trebaju mu ni braca Smucic. Da nije bandoglavi tantuz kakav jeste uopste ne bi ni razmisljao o povratku u Srbiju i rizikovao bilo sta, on je vec obezbedio nekoliko generacija iza sebe i nema potrebe jednu ciglu vise da ugradi bilo gde.

                          Ali, likovi kojima ne smeta Covic u Zvezdi a ako dodje Karic sramota je pa ce razmisliti o kupovini sezonske. Bogoljub je Dalaj lama licno za Covica.
                          I Mahatma Gandi ujedno.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            I Mahatma Gandi ujedno.
                            Kad je tako da ga kandidujemo za nobelovu nagradu za mir? Ne kapiram cemu poredenje sa Covicem...

                            Comment


                            • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                              Sumnjam da ce plej biti pre 1. Septembra. Cisto da se sacuva jos jedna plata.
                              Ugovori se potpisuju za sezonu, tako da nije bitno kad je potpisan.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Ugovori se potpisuju onako kao se saglase dve strane moze za sezonu al ne mora da znaci,svaki prica za sebe

                                Comment

                                Working...
                                X