Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke i sreca da ga prati

    Comment


    • Originally posted by BojanaCZV View Post
      Kakav momenat za registraciju na novi forum

      Sve najlepse Bogi, da ste zivi i zdravo, da vas bude jos vise i da vas cuva Bog.
      Dobro nam dosla Boko...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Posle Bogija red je da i KKCZ dobije plejmejkera..
        Pozz Bojana..

        Comment


        • Bogijevom nasledniku da pozelim zdravlja i sto vise osmeha uz Zvezdu, tata da ga dobro nauci kako se voli ovaj klub!

          A mojoj drugarici Boki zelim dobrodoslicu, lepo je videti pravu ciganku i ovde!

          Comment


          • Cestitke Bogi! Neka je sa srecom!

            Comment


            • Čestitke Bogi, puno sreće i sve naj

              Comment


              • Čestitke Bogiju,neka je sinčić živ i zdrav!

                Comment


                • Cestitke Bogi,da ste svi zajedno zivi i zdravi!

                  Comment


                  • Dobrodošla Bojana
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Cestitke Bogi.

                      Comment


                      • Cestitke Bogi, nek Vam je sa srecom!

                        Comment


                        • Čestitam, neka je zdravo mali delija. Sve vam u kući pjevalo!

                          Comment


                          • Nema nista od pleja dok se Covic ne vrati sa odmora, posto znamo ko se najvise pita oko pojacanja.

                            Comment


                            • Cestitke bogi! Da ste zivi i zdravi!

                              Sta mislite o edgaru sosi? Nije bas pass first plej ali odlican i nepredvidiv napadac i suter. Skolovan i talentovan igrac. Dobar asistent i pnr igrac. Imao jednu strasnu povredu pre par godina, mislim da ga je to omelo da ne napravi vecu evropsku karijeru. Ima iskustvo na najvisem evropskom nivou. Prosle godine sam ga sticajem okolnosti ispratio u kazerti zbog watta i putneya. Dosao na pola sezone i izdominirao. Na zalost cazerta upala u dugove pa ih je ubrzo i napustio. Mozda bi sa dva dominikanca uz dobru disciplinu mogli napraviti neku dobru ludu hemiju u ekipi. Naravno on bi bio veliki rizik i ne mislim da ce nasi ici u tom pravcu, ali u svakom slucaju interesantan igrac.

                              https://youtu.be/fCI2KhIRhWc
                              Last edited by NateHuffman; 16-08-17, 11:13.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Ne znam gde cu pre.. Slavi se evo, prekinuo sam samo da vam se zahvalim svima!

                                Ziveli, hvala vam drugari stvarno mi znaci! Bice Branko, simblicno ratnicki. Takav je dogovor na moje insistiranje. U petak dolazimo iz porodilista, pa cu okaciti i neku sliku!
                                Da ste mi zivi i zdravi, sve najbolje!! ----> Pridruzio se mali Teo (12 Avgust 05:28) ---->
                                Wigga Wigga the (red and white) clan is getting bigger!

                                Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 16-08-17, 11:05.

                                Comment

                                Working...
                                X