Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dion Tompson u Burgosu.Novom Spanskom prvoligasu.

    Comment


    • Cestitke Bogi !

      Comment


      • Kakav momenat za registraciju na novi forum

        Sve najlepse Bogi, da ste zivi i zdravo, da vas bude jos vise i da vas cuva Bog.

        Comment


        • Ne znam gde cu pre.. Slavi se evo, prekinuo sam samo da vam se zahvalim svima!

          Ziveli, hvala vam drugari stvarno mi znaci! Bice Branko, simblicno ratnicki. Takav je dogovor na moje insistiranje. U petak dolazimo iz porodilista, pa cu okaciti i neku sliku!

          Comment


          • Danas u kotiru cova blei u kaficu...nema pojacanja dok se ne vrati. Bogi neka je zivo i zdravo!

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Ne znam gde cu pre.. Slavi se evo, prekinuo sam samo da vam se zahvalim svima!

              Ziveli, hvala vam drugari stvarno mi znaci! Bice Branko, simblicno ratnicki. Takav je dogovor na moje insistiranje. U petak dolazimo iz porodilista, pa cu okaciti i neku sliku!
              Cestitam! Nek je ziv i zdrav.

              Comment


              • Cestitke Bogi.Odmah da ga dovedes u Pionir,da oseti atmosferu od malih nogu.Neka je ziv i zdrav.

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Ne znam gde cu pre.. Slavi se evo, prekinuo sam samo da vam se zahvalim svima!

                  Ziveli, hvala vam drugari stvarno mi znaci! Bice Branko, simblicno ratnicki. Takav je dogovor na moje insistiranje. U petak dolazimo iz porodilista, pa cu okaciti i neku sliku!
                  Cestitke i nemoj mnogo da se uradis.... sta ja to kog djavola pricam, uradi se, bre, kao nikad u zivotu.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Čestitke Bogoljube, nek je živ i zdrav sinčina : )

                    Comment


                    • Čestitam Bogi! Nek je živ i zdrav!!!!!
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Čestitam, Bogi, nek je sa srećom!
                        Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                        Comment


                        • Nek' je živ i zdrav!!Cestitam Bogi.

                          Comment


                          • Sve najbolje, to su zaista najlepše vesti koje čovek moze da čuje i da saopšti.

                            Comment


                            • Lesor večeras debitovao za Francusku, igrao 1:15. Litvanija dobila 25 razlike, Kalnietis 18p i 9a. Eto možemo reći da u svojim redovima imamo reprezentativca Francuske
                              Neka je sa srećom Bogi još jednom
                              Last edited by mikara92; 15-08-17, 23:59.

                              Comment


                              • Cestitke Bogi nek je mali ziv i zdrav!

                                Comment

                                Working...
                                X