Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kokodakalo1 View Post
    Naravno da je ABA prioritet, jer donosi igranje EL, a igranje El omoguceva finansijski opstanak i lakse dovodjenje kvalitetnih igraca, koji ce opet omoguciti osvajanje ABA. Stvar je prosta, igraceno EL ili kup Lilijane Ronketi, nema tu neke sredine. Sta uopste znaci to da je EL prioritet. Koji su pa to ciljevi koje treba vijati u EL. Pogotovo, kada imas najmanji budzet u toj istoj EL. Mi smo u EL otprilike nesta kao Votford u Engleskoj Premijer ligi, tuga. Svaka pobeda je podvig i cilj je jedino opstanak u Premijer ligi, tako je i nama jedini cilj ostanak u EL, a on se stice osvajanjem ABA lige.
    kakav watford, mi smo burnley, ali ni burnley ne skida gace ni pred kim!

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      kakav watford, mi smo burnley, ali ni burnley ne skida gace ni pred kim!
      Ma mi ćemo ove sezone napraviti čudo kao Lids 2001. sa Markom Vidukom

      Comment


      • Što se tiče očekivanja od igrača, mislim da će ove godine istupiti Dangubić i to na obe strane terena, tako nešto se već moglo videti pri kraju prošle sezone uz novog pleja, Feldeina, Lessorta, jedina nedoumica mi je pozicija 4 jer u Borišu vjere nemam, a Jankoviću će trebati neko vreme da se adaptira na Evropu zato bi bilo idealno dovesti nekog iskusnog i kvalitetnog i na toj poziciji. Ostali ako se pokažu biće pozitivno iznenađenje, ali ovi pomenuti su, po meni, okosnica novog tima.
        Dilema ABA ili EL je lažna, naravno da u svakom takmičenju treba igrati sa najvećim ambicijama, i ne sumnjam da će tako i biti, to što se to ne spominje u izjavama je delom zato da se skine pritisak sa mladih igrača, a delom da se ohlade usijane navijačke glave. Ako su nam finansije bitne,a jesu, svakih 37k € iz EL prave značajnu razliku u ukupnom bilansu, i prihod od Arene neće biti 100k € po utakmici ako se bude igralo neodgovorno prema rezultatu. Samo neka rade, veruju i oni i mi sa njima i možemo se nadati najboljem od ovih momaka i NIKAKO ih potcenjivati.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Primetno je da ove sezone veci broj igraca cak i iz NBA dolazi u Evropu.
          Cini se da se trziste koliko toliko stabilizovalo.
          Posebno vezano za ove igrace iz Razvojne.
          Shvatili su mnogi da NBA videti nece i da je bolje 200.000 dolara u Evropi nego 50.000 u razvojnoj.
          Evo Sims ako bude igrao za vise od 200,000 dolara bice dobro.
          Gledan Brus Koton je valjda u Austriji il sam lose video. A bio je vlazan san Zvezdasa.
          Ayes isto tako.
          Tako da prica kako je Cook trazio ogromne pare da dodje kod nas su verovatno budalastina.

          Comment


          • Apsolutno...Danga sad vec moze da se podvede pod "iskusan EL igrac"...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Apsolutno...Danga sad vec moze da se podvede pod "iskusan EL igrac"...
              naravno. i slazem se da bi on trebalo da bude taj koji ce najvise povuci, ali nekako nemam poverenja u njegov mentalni sklop. on ima fizikalije, ima potencijal za tako nesto. videcemo

              Comment


              • Originally posted by Hogar View Post
                Otišla i to bez obeštećenja.
                Strašno šta nam rade!!!!!!!!!
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Tako da prica kako je Cook trazio ogromne pare da dodje kod nas su verovatno budalastina.
                  Sve to stoji, ali meni nikako u glavu ne ide da niko u NBA njega neće nakon onakve SL gdje je bio ponajbolji guard.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Sve to stoji, ali meni nikako u glavu ne ide da niko u NBA njega neće nakon onakve SL gdje je bio ponajbolji guard.
                    Slazem se
                    Pisao sam vec o tome. Ja sam bio ubedjen da ce on u NBA.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Slazem se
                      Pisao sam vec o tome. Ja sam bio ubedjen da ce on u NBA.
                      Ima 20 dana kako su ga Pelicansi stavili na waivers i onda ubrzo i raskinuli ugovr s njim, sad je FA tamo.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Apsolutno...Danga sad vec moze da se podvede pod "iskusan EL igrac"...
                        Ne samo Danga, Lazi je ova 5ta El sezona, Keselj iza sebe ima dve ili tri godine, Bjelica 10, Feldeinu je treca. To je vec citava petorka sa El iskustvom, ako vratimo na nase prve dve godine igranja u EL, pokusajte da se setite nekog igraca u nasem rosteru tada sa makar jednom sezonom igranja u El. Jovic, Kalinic, Djenkins,Guduric,Luka, Tejic, sve su to igraci koji su teko dolaskom kod nas imali prilike da se susretnu sa El.

                        Iako sam vec cestitao i putem twitera evo ovde koristim priliku da cestitam nasem BOGI-JU rodjenje sina, da nam je ziv, zdrav i prav i da ga sto pre dovede na tribine da ucutka himnu El.

                        Comment


                        • Srećno Bogi, neka je živ i zdrav!!!

                          Comment


                          • Quinn Cook ove godine ubo 150k od Pelikansa da bi 25 jula dobio otkaz(zahvalnicu). Sta mu fali da se pridruzi porodicnom konceptu a kako vidim ni u Kini nije do sad ubo neki ugovor sto znaci ili Dliga ili Evroliga a mi mozemo ponuditi vise.

                            @Bogi, ponosan da budes, mirne noci zelim i zdravlja svima koje volis!
                            Last edited by Victor BG; 15-08-17, 21:59.

                            Comment


                            • Ooo Bogisa neka je sa srecom.
                              Da je mali naslednik ziv i zdrav.

                              Comment


                              • Cestitam Bogi, neka je ziv i zdrav, sa srecom.

                                Comment

                                Working...
                                X