Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by many men View Post
    Sutina moje price je da treba dovesti jos 1 beka umesto 4-orke, jer imamo 3 centra i Jankovica- Borisu.
    Sustina je da mnogo ocekujete od el, a aba je prioritet.

    Comment


    • James Feldeine king of the north!!!

      Comment


      • Originally posted by crni_redstar View Post
        Sustina je da mnogo ocekujete od el, a aba je prioritet.
        Bas tako. Bice ovo teska sezona za nas navijace. Razmazili smo se previse. Moramo da se resetujemo u glavi i da skontamo da krecemo iz pocetka.

        Comment


        • Originally posted by Vuk1408 View Post
          Bas tako. Bice ovo teska sezona za nas navijace. Razmazili smo se previse. Moramo da se resetujemo u glavi i da skontamo da krecemo iz pocetka.
          I da je ostao proslogodisnji tim nama niko ne bi mogao da garantuje da bi smo ponovili proslogodisnji rezultat u EL.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Ako osvojimo ABA, ne ocekujem manje od 8-10 pobeda u evroligi. Ako zabelezimo manje pobeda i/ili u evroligi budemo kanta za naduvavanje, tesko cemo i do Aba lige. Jedno vuce drugo.

            Comment


            • Je l' dobio od kluba 2008 ili 3008-icu novu? Kakav auto uff, i to lijepe pare košta.

              Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Ta prica "aba je prioritet, sve ostalo je nebitno" je jedna od najvecih gluposti koje sam ikada cuo... Pa cela poenta osvajanja ABA lige je da igramo EL, i onda kada dodjemo do EL, to je nebitno? Ne kazem, treba biti realan i ne ocekivati previse, ali top8 mora da bude cilj svake godine, pa ako ne uspemo sta da se radi, probacemo dogodine. Secam se prica od prosle godine, gde je "realnost" bila da imamo 5-6 pobeda, pa je ipak malo drugacije ispalo...

                Comment


                • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                  Ta prica "aba je prioritet, sve ostalo je nebitno" je jedna od najvecih gluposti koje sam ikada cuo... Pa cela poenta osvajanja ABA lige je da igramo EL, i onda kada dodjemo do EL, to je nebitno? Ne kazem, treba biti realan i ne ocekivati previse, ali top8 mora da bude cilj svake godine, pa ako ne uspemo sta da se radi, probacemo dogodine. Secam se prica od prosle godine, gde je "realnost" bila da imamo 5-6 pobeda, pa je ipak malo drugacije ispalo...
                  Jeste ispalo malo drukcije jer ima za to dva razloga.
                  Prvi razlog novi sistem takmicenja koji je bio nov za sve klubove.
                  Jaci i bogatiji klubovi mogu tokom sezone da i izgube neku utakmicu a kasnije da to isprave a da ne pricamo o tome
                  sto imaju a licence i svake godine obezbedjenu evro ligu.
                  Drugi razlog je sto smo imali tim koji je dosta dugo bio zajedno, i prosla godina je bila plod njihovog sazrevanja kao tima
                  i napravljen je jedan od najvecih evropskih uspeha.
                  Top 8 se ne moze juriti svake godine, treba gledati da se ima sto vise pobeda ali u ovom sistemu takmicenja treba biti i
                  malo realan kada su ocekivanja u pitanju.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Je l' dobio od kluba 2008 ili 3008-icu novu? Kakav auto uff, i to lijepe pare košta.

                    Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
                    3008

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Jeste ispalo malo drukcije jer ima za to dva razloga.
                      Prvi razlog novi sistem takmicenja koji je bio nov za sve klubove.
                      Jaci i bogatiji klubovi mogu tokom sezone da i izgube neku utakmicu a kasnije da to isprave a da ne pricamo o tome
                      sto imaju a licence i svake godine obezbedjenu evro ligu.
                      Drugi razlog je sto smo imali tim koji je dosta dugo bio zajedno, i prosla godina je bila plod njihovog sazrevanja kao tima
                      i napravljen je jedan od najvecih evropskih uspeha.
                      Top 8 se ne moze juriti svake godine, treba gledati da se ima sto vise pobeda ali u ovom sistemu takmicenja treba biti i
                      malo realan kada su ocekivanja u pitanju.
                      Znaci ispada da su nas CKSA, Fener, Real i ostali pustali...
                      Apsolutno se moze juriti top 8 svake godine. Nekada uspes, nekada ne uspes, ali moras pokusati. Ja samo govorim o navijacima koji SVAKE, ali apsolutno SVAKE godine pred pocetak sezone predvidjaju 5-25, 4-26, i onda objasnjavaju kako to uopste nije problem i da je to skroz normalno. I pazi, ako se jedne sezone i desi 5-25, ok, nije problem, novi je tim i sve to, ali predavati se pre pocetka sezone, to mi nije jasno.

                      Comment


                      • Kad se očekuje plej insajderi?

                        Comment


                        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                          Znaci ispada da su nas CKSA, Fener, Real i ostali pustali...
                          Apsolutno se moze juriti top 8 svake godine. Nekada uspes, nekada ne uspes, ali moras pokusati. Ja samo govorim o navijacima koji SVAKE, ali apsolutno SVAKE godine pred pocetak sezone predvidjaju 5-25, 4-26, i onda objasnjavaju kako to uopste nije problem i da je to skroz normalno. I pazi, ako se jedne sezone i desi 5-25, ok, nije problem, novi je tim i sve to, ali predavati se pre pocetka sezone, to mi nije jasno.
                          Gde si ti video da sam ja napisao da su nas pustili.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by Daba View Post
                            Gde si ti video da sam ja napisao da su nas pustili.
                            "Jaci i bogatiji klubovi mogu tokom sezone da i izgube neku utakmicu a kasnije da to isprave". Kako drugacije ovo moze da se protumaci

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Jeste ispalo malo drukcije jer ima za to dva razloga.
                              Prvi razlog novi sistem takmicenja koji je bio nov za sve klubove.
                              Jaci i bogatiji klubovi mogu tokom sezone da i izgube neku utakmicu a kasnije da to isprave a da ne pricamo o tome
                              sto imaju a licence i svake godine obezbedjenu evro ligu.
                              Drugi razlog je sto smo imali tim koji je dosta dugo bio zajedno, i prosla godina je bila plod njihovog sazrevanja kao tima
                              i napravljen je jedan od najvecih evropskih uspeha.
                              Top 8 se ne moze juriti svake godine, treba gledati da se ima sto vise pobeda ali u ovom sistemu takmicenja treba biti i
                              malo realan kada su ocekivanja u pitanju.
                              Ovo da se obavezno procita pre postavljanja postova o zeljama i ocekivanjima.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                                "Jaci i bogatiji klubovi mogu tokom sezone da i izgube neku utakmicu a kasnije da to isprave". Kako drugacije ovo moze da se protumaci
                                znaci da im nije svaka utakmica must vin i da ako neku izgube nije smak sveta.
                                pogledaj rezultate odprosle sezone Fener je bio peti pa opet na kraju bio prvak.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X