Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa tu su strucnjaci tako pljuvali najpre kalinu, pa jovica, pa kuzmica...da ne pricamo o simonu i povratku djenke...gudura po njima trebao da igra u fmp...zato postoje strucnjaci koji primaju platu i mi forumasi.

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Ima li neko ovde da ne poznaje Čovića?
      Ja ga ne poznajem najbolje
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ja ga ne poznajem najbolje
        Šta tek ja da kažem ... godinama sam poslovno sarađivao, a video ga samo jednom, i to u prolazu
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by kankkunen View Post
          Ima li neko ovde da ne poznaje Čovića?
          ja ga ne poznajem personalno, al "psihu" mu poznajem u sitna crevca
          FILIPE ODLAZI!!!

          Comment


          • Originally posted by Amon RA View Post
            ja ga ne poznajem personalno, al "psihu" mu poznajem u sitna crevca
            To stoji, mogu samo da i da udarim plusić
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Znači ipak Goss izgleda i to višegodišnji ugovor, sjajno zaista, strahovito talentovana ekipa.

              Comment


              • MannyCalavera je pominjao ovog igrača ...
                Reyer Venezia, Julyan Stone part ways. The guard will sign with the Hornets
                Cenim da bi ovde izbila revolucija da smo ga mi potpisali. Imam utisak da smo zaglavili negde u 80-im što se basketa tiče.
                Plej, koliko je to precenjena pozicija kaod nas ... neverovatno.
                Vođa, i samo Vođa ... jbt, sjebani smo skroz.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  MannyCalavera je pominjao ovog igrača ...

                  Cenim da bi ovde izbila revolucija da smo ga mi potpisali. Imam utisak da smo zaglavili negde u 80-im što se basketa tiče.
                  Plej, koliko je to precenjena pozicija kaod nas ... neverovatno.
                  Vođa, i samo Vođa ... jbt, sjebani smo skroz.
                  Tako je. Julyan Stone je nesto u fazonu Daniel Hackett-a i Jovica, veoma krupan bek, koji napada jako kos, ubija u odbrani i zna da razigrava.

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    očekuješ neki odgovor na ovo gore?
                    U tri navrata sankcionisan zbog upotrebe ! Toliko!
                    Sto se mene tiče suspendovao bi takve likove doživotno zbog nepostovanja Sporta kojim se bave

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Znači ipak Goss izgleda i to višegodišnji ugovor, sjajno zaista, strahovito talentovana ekipa.
                      Banuj se[emoji23]

                      Comment


                      • Ako Tajris večeras da više od 10 poena Laziću, prošao je test i uzimamo ga.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Nagadjanja,spekulacije,zli jezici. . . A Mwila deklarisanog narkmana koji je pokazao u više navrata da ne postuje ni klub ni saigrače kujete u zvezde. . . Ciganska populacija je čudo!
                          Ja sam za Pullena, ali Williams je pokazao zasto je cenjen od navijaca Zvezde. Jako mi je zao jer se nije znao zauzdati i zbog onakvog odlaska (oba puta). Kujem li ga u zvezde? Mozda. So what?

                          Comment


                          • Ako uskoro ne dovedu pleja može se desiti da predjemo i na teže droge tj. politiku ili rijaliti šou. Daj Morisa!!!

                            Comment


                            • Rajs je teski raspad.

                              Comment


                              • Bolje da smo ovog Ivanovica jurili...i on je "stranac"...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X