Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde da prekinemo ovo ludilo. Niko do sada nije pomenuo nekog kog sam imao prilike i uzivo da gledam

    Askia Booker je FA. Igrao je NCAA na Coloradu, gde sam imao prilike i da ga gledam. Radi se o jednom vrsnom defanzivcu i dobrom kreatoru. On i Millsapov burazer su u D-League bili duo koji je zatvarao sve spolja. Izuzetno radan, ima sut (iako nije pure shooter) i moze da vrti dobro pick. Skocan, ima prodor. U generali za NBA u svim aspektima igre mu po nesto fali (osim u odbrani) ali bi mogao za Evropu da bude vise nego dobar. Imao je kratku epizodu neku u Grckoj, uglavnom problemi s tim sto je bio nezreo. Malo je stariji sada, pa sto mu ne dati sansu.

    Comment


    • Propala tema k'o karijera Roja Hiberta.

      Comment


      • Što se mene tiče, samo Manfroda ili Kupera prihvatam.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Sad je I Rajs los. Ne znam koga vi ocekujete, oh yess DJ Coopera Rajs zna kako se igraju velike utakmice.

          Po meni je bolje pogoditi sa plejom nego traziti I cetvorku. Znaci all in situacija za PG.
          Većina ovde percipira Rajsa prema onome što je pružao pre nekoliko godina.

          Međutim, to već pretprošle a naročito prošle sezone nije bilo ni približno tom nivou. Najbolja metafora koja bi ga danas opisala je "ispušena muštikla".

          Slično kao MW, čovek je PREŠAO svoj zenit, sada je u velikom padu, ko to ne vidi slep je kod očiju.

          I tu se ne radi samo o formi, već i o voljnom momentu, to je vidljivo sa Jupitera. Čovek jednostavno ne želi da se cima. U napadu još i ponešto, no pozadi mu savršeno seva Paja™ da se tu nešto cima i gura. Koji će mu to u životu

          Naravno, opet ću povući paralelu sa MW-om, jer je najbolja, tu i dalje ima skilla, ima "magije", ali ti lucidni trenuci su jako, jako daleko od onog što čini korisnog i upotrebljivog igrača KAKAV NAMA TREBA. A nama vodeći kec mora da bude lider tima u svakom pogledu, koji će ne samo povezivati linije, već će i u odbrani biti bitan šraf.

          Stoga raznorazni Rajsovi© jednostavno nisu dobrodošli.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Jel ima neko ideju koliko para bi nas kostao Sundiata Gaines? Nije mlad (31 god.), odlican shooter/combo koji vrti dobro pick. Znaci susta suprotnost od Radicevica. U odbrani je rupa. Mozda nije skup, posto nema nista njemu od NBA-a, a imao je razne epizode po Italiji, Turskoj itd..

            Comment


            • Kukati, moliti, preklinjati Miška.. Ne možemo bolje. Samo da se dečku dolazi i da nije navukao neku mrzovolju na Evropu nakon Barse. Verujem i da mu je cena pala.

              Šta ti misliš Manny?

              Comment


              • Ja pitah prekjuče da li je Munford cutovan ali bez odgovora prođoh
                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Originally posted by Knipex® View Post
                  Ja pitah prekjuče da li je Munford cutovan ali bez odgovora prođoh
                  Jeste, slobodan je

                  Comment


                  • Bogi mojne bre da ritvitujes ove stare informacije, sto si takav. Al moze Munford kompletan igrac, koji moze lagano da bude prva opcija i da drzi loptu u rukama sto nama ipak stvarno treba, a opet nije neki divljak i ukljucuje saigrace. Epizodu u Barsi zanemariti.

                    Comment


                    • Munford koliko znam jeste jedna od opcija

                      Comment


                      • A i Milicic onda kad si i to RT pre koji dan? Sprdas se s nama sram te bilo...

                        Comment


                        • Originally posted by Chupa View Post
                          A i Milicic onda kad si i to RT pre koji dan? Sprdas se s nama sram te bilo...
                          Haha za Darkelju je bilo čisto da nas želja mine.. Nismo potpisali Lesorta

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Munford koliko znam jeste jedna od opcija
                            Da li je neko ko nema iskustva u evropi opcija?

                            Comment


                            • Originally posted by Jimi22 View Post
                              Da li je neko ko nema iskustva u evropi opcija?
                              Nije. Navodno se traže igrači koji imaju iskustva igranja u Evropi, i ostalih karakteristika koje je Top naveo u intervjuu.

                              Nekako mi se Manford uklapa u to, samo ne znam kakva je ta karakterna crta kod njega. Finansijski verujem da je dostupan.

                              Comment


                              • Manford,Pulen i DJ se namecu tu najvise,eventualno Kalin Lucas.

                                Comment

                                Working...
                                X