Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam i ja video ovo ima li istine?
    Last edited by Manda77; 10-08-17, 16:23.

    Comment


    • ako i potpise Lestor, kada ce se prikljuciti ekipi ,posto ima obaveze u reprezentaciji, pa jos ako i ostane ,to mi se nimalo ne bi dopalo

      Comment


      • Dečko ima kosovski pasoš, zar treba da se priča o njemu uopšte? To je gore nego nekog zapadnog komšiju da dovedemo.

        Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Dečko ima kosovski pasoš, zar treba da se priča o njemu uopšte? To je gore nego nekog zapadnog komšiju da dovedemo.

          Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
          Koga boli uvo sto ima njihov pasos?

          Comment


          • Dj cooper, Feldine, Dangubić, Doellman, Lessott. Može, može

            Comment


            • Bajata je to prica za Doelmana, a zna se zasto nema nista od toga.

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Dečko ima kosovski pasoš, zar treba da se priča o njemu uopšte? To je gore nego nekog zapadnog komšiju da dovedemo.

                Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
                Ma nema teorije. Prosto je nezamislivo.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Preterujes, niko to nije tako bukvalno rekao. Zna se sta se misli pod "dati sansu" .
                  Dečko je tu godinama. Da li vi mislite da su u klubu Teletabisi pa da vi svi bolje od njih vidite zašta je Simanić sposoban, a zašta ne? Kad ti jednom daju priliku, a ti padneš i ubiješ se, pa ti daju ponovo priliku, a ti opet, i tako nekoliko puta. Pa još istog tog igrača imaš na treningu gde ne može da isprati saigrače, a navijači očekuju da klupiraš nekoga ko više zaslužuje minutažu da bi ovaj majstor pokazao svoj raskošan talenat. Čović je rekao da će gledati da se Borišin ugovor revidira, ovo što mu plaćamo nije opravdao. Verovatno će mu dati priliku da se trgne ovu prvu fazu i onda će da ga daju Mišku da ga razigrava u Megi.
                  Last edited by la haine; 10-08-17, 16:00.

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Bajata je to prica za Doelmana, a zna se zasto nema nista od toga.
                    Ja i dalje ne mogu da verujem da u klubu ozbiljno vode racuna o tome ciji je pasos uzeo americki igrac i da po tom pitanju izlaze u susret delu navijaca koji, uzgred budi receno, bojkotuje klub. Pa, nas treba brenerom spaliti ako smo toliki idioti.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Kada dolazi Feldin ?

                      Comment


                      • Momci morate naučiti kako nam se novi centar zove, ne može da vrtimo tri različita prezimena u nekoliko postova.
                        Originally posted by Manda77 View Post
                        Koga boli uvo sto ima njihov pasos?
                        Misliš da će to tek tako da prođe kod "najvernijih"?

                        Znamo kakva se prašina digla kada je Zubac dolazio u Megu...

                        Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Ja i dalje ne mogu da verujem da u klubu ozbiljno vode racuna o tome ciji je pasos uzeo americki igrac i da po tom pitanju izlaze u susret delu navijaca koji, uzgred budi receno, bojkotuje klub. Pa, nas treba brenerom spaliti ako smo toliki idioti.
                          Po tome ispada da ja treba da mrzim druga zato sto ima i Hrvatski pasos, Boze me sacuvaj.

                          Comment


                          • U pasose i novcanike se ne mesam ali Justin je u poslednje vreme bas definicija "matore kljusine" ne ide to na ovu mladu i poletnu ekipu u nastajanju...mozda da na pleja dovedes nesto iskusnijeg igraca, to pije vodu...ali ovo...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Objesite me ali meni bi smetalo, ne znam za druge. Bogi je na twitter okačuo finu sliku kada ga predstavljaju, sve sa grbom iza njih i dresom u ruci. Meni nije svejedno, ali ne želim da ulazim u taj nacionalizam. Sve što mogu da iznesem je svoj lični stav, a on je protiv toga.

                              Comment


                              • Ma Doellman je problematican iz drugih razloga. Godine, povrede mu unistle dve sezone zadnje. Plus osim shuta malo daje ekipi. Kao Daye

                                Comment

                                Working...
                                X