Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    lepo je podsetiti se magije
    a bogami i gvozdenog majka koji zateze bez razmisljanja cim dobije loptu
    nista finta, spustanje na parket i sl. gluposti
    to je ono sto je kuzmi npr falilo
    nadam se da smo sa francuzem opet dobili nesto slicno

    Comment


    • Mwill je fino smrsao, dotegao se, pici neki amaterski basket-ligu u SAD. Ako je izgubio sut, kondiciju to se sve sredi na treningu ali magiju nije i nece nikad. Ako ne bi purnjao dzidzu i ako je voljan da igra pro lvl ja ne bih imao nista protiv, svejedno je Radicevic potpuno suprotan stil PG i to bi moglo da funkcionise. Doduse downsize, ako smo ga onda krili u odbrani sada bi to bilo bas man down. Pogledah ovaj video, suza mi krenu, emocije me spopale nisam objektivan.

      Comment


      • MWILL je doktor kosarke i najbolji strani igrač koji je igrao na ovim prostorima van svake konkurencije.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by marko_pantelic View Post
          Svakako je Vilijams imao velikog uticaja na Jovica, pa cak i na Rebica. Setite se samo kako je Rebic odigrao onu utakmicu kad je Jovica odstranio Radonjic u cetvrtoj cetvrtini (valjda protiv Bajerna).
          Velika je privilegija imati skolovanog pleja koji je voljan da prenese deo svoje "magije" na saigrace
          Reala

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            MWILL je doktor kosarke i najbolji strani igrač koji je igrao na ovim prostorima van svake konkurencije.

            Ovo je dosta diskutabilno, bilo dosta odlicnih igraca koji su prosli kroz ABA ligu za period od 15-ak godina, da je jedan od najboljih jeste sigurno, ali da li je bas najbolji je upitno. U svakom slucaju fenomenalan igrac, bilo je zadovoljstvo i uzivanje gledati ga u nasem dresu.

            Comment


            • Malo magije s ortacima iz kraja na 25. sekundi

              https://youtu.be/R3T4Vzcwack

              Comment


              • Jos je i Cho izjavio jedared da mu je Mwill omiljeni stranac koji je bio kod nas......no, ne verujem da bi se kockao sa njim i treci put nakon ona dva "ponovljena prekrsaja"...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Jel NWG definitivno otpao iz price?

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Jel NWG definitivno otpao iz price?
                    Jeste koliko znam.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      MWILL je doktor kosarke i najbolji strani igrač koji je igrao na ovim prostorima van svake konkurencije.
                      Ajde ljudi dajte malo objektivnosti, ja sam prvi gotivio i jos uvek gotivim Marcusa, ali covek u EL u karijeri sutira 36% za 2, i 31% za tri, sklon je gubljenju lopti, a o odbrani ne treba trositi reci... Po cemu je on bolji od McCaleba, Veselog, Quincya? Po meni je i Djenka jaci igrac, ali aj ok to je diskutabilno... O ovoj prethodnoj trojici stvarno mislim da ne treba ni pricati.

                      Comment


                      • MW je bivsi kosarkas.

                        Comment


                        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                          Ajde ljudi dajte malo objektivnosti, ja sam prvi gotivio i jos uvek gotivim Marcusa, ali covek u EL u karijeri sutira 36% za 2, i 31% za tri, sklon je gubljenju lopti, a o odbrani ne treba trositi reci... Po cemu je on bolji od McCaleba, Veselog, Quincya? Po meni je i Djenka jaci igrac, ali aj ok to je diskutabilno... O ovoj prethodnoj trojici stvarno mislim da ne treba ni pricati.
                          Alo ne diraj u svetinju

                          Ma mi cigani imamo običaj da poštujemo svakog ko je odigrao top za nas, pa tako i za doktora košarke MWilla. Naravno da jako jako često i pretjerujemo u tome, ali mi je drago što poštujemo igrače koji su i nas ispoštovali i učinili srećnim.
                          Last edited by Bastia33; 13-08-17, 14:08.

                          Comment


                          • Dajte jos neki predlog za pg, da vidimo sta realno da ocekujemo, cemu da se nadamo, jer meni se cini da je nama izbor opasno suzen i da mi nemamo previse izbora, bas bas zajebana situacija. Iskusnih i kvalitetnih plejeva za pare koje mi nudimo jednostavno tesko je naci.
                            Ispada da je Pullen realno najbolje resenje, ili on ili ovaj DJ Cooper, sve ostalo slaba vajda.

                            Comment


                            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                              Ajde ljudi dajte malo objektivnosti, ja sam prvi gotivio i jos uvek gotivim Marcusa, ali covek u EL u karijeri sutira 36% za 2, i 31% za tri, sklon je gubljenju lopti, a o odbrani ne treba trositi reci... Po cemu je on bolji od McCaleba, Veselog, Quincya? Po meni je i Djenka jaci igrac, ali aj ok to je diskutabilno... O ovoj prethodnoj trojici stvarno mislim da ne treba ni pricati.
                              Ako racunamo CG u strance, Pekoviceva zadnja sezona u Partizanu je najbolje sto je od stranaca zaigralo kod nas u zadnje vreme. McCalleb je imao isto odlicnu sezonu. Vesely realno nije sabio u Partizanu toliko.

                              Sve zavisi kako gledas na stvari. Neko je igrao za ekipu, neko za sebe i jaci ugovor. MWill i njegov uticaj na Zvezdu ne moze se opisati kroz brojke, jer je doneo potez vise na terenu, digo potencijal svim igracima oko sebe itd. To sto je natezao iz retardiranih pozicija mu je sjebalo brojke malo ali je njegov uticaj na nase rezultate bio ogroman.

                              Comment


                              • Ako se ne dovodi neka macka iz amerike daj pullena pa da krecemo sa pripremnim.

                                Comment

                                Working...
                                X