Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    Na klupi Baskonije Prigioni, bez dana iskustva ...
    nadovezao se na post MannyCalavera, da ne bude zabune.
    Saras je takodje prosle godine bio totalni rookie i bio uz Radonjica dark horse kandidat za trenera godine. Imao je on sezonu ipo kao pomocnik, ali opet bio je zelen itekako.

    Comment


    • Ako je ruža procvetaće.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Bas tako. Osvajanje ABA je jedini cilj ove sezone(bar za mene). Ove ostale utakmice sto igraju sledece sezone mogu da koriste za uigravanje za osnovni cilj. Imace veliki kredit kod mene. Sad u rudnik i rad rad rad. Da se na svakoj utakmici vide neki sitni koraci napred. Tim(iako nema jos glavu tima) mi se dopada. Ocekujem mnogo veci plafon ove generacije u odnosu na ovu prethodnu

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Ako je ruža procvetaće.
          Procvetace i ako je guza. Ima raznih cvetanja.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Mi smo Kuzmica prodali za 300.000. Imao ili nemao klauzulu, igraca mozes prodati ako je pod ugovorom. Nije ni Gudura imao nikakvu klazulu pa je otisao svejedno.
            Nisam ni rekao da odsustvo klauzule znači da igrač ne može da se proda, moja briga oko te klauzule je da ne bude niska, kao na primer za Jovića ili Dženkinsa. Svakako, jasno je da je sa njima poptuno drugačija priča i da ne bi pristali na drugačiji ugovor, ali navodim kao primer.
            Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

            Comment


            • Kako bi ovde legao MWil iz prve sezone, ko sedmica na lotu.

              Comment


              • Kad bolje razmislim nama je još samo plej potreban. Sve pare sad dati za njega, ako dođe Kuper, to je po meni bolja opcija od Jovića i bićemo jači nego prošle sezone!

                Comment


                • znaci vec vidimo ko je sledeci za pljuvanje. da li je moguce da vec stavljamo alimpijevicu omcu oko vrata, a da covek nije ni poceo da radi. ovaj tim trenutno ima samo potencijal i ista vise!! lepo je skockan, cak iznenadjujuce, cinio mi se da su se ljudi u klubu ove godine najvise bavili skautingom, ali ovo je tim za neki naredni duzi period, ne da u prvoj sezoni pod must ponovi proslosezonski.

                  za admine: kad smo vec kod alimpijevica zasto mi je avatar prazan? u profilu mi stoji slika, ali ovde kad postujem ne?

                  Comment


                  • Ko bi mogao da bude OK resenje a da nije preskup a ima iskustva u Evropi i nema neke direktne slabosti u igri.

                    J’Covan Marquis Brown iz Karsiyake. Mislim da je njemu istekao ugovor.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      znaci vec vidimo ko je sledeci za pljuvanje. da li je moguce da vec stavljamo alimpijevicu omcu oko vrata, a da covek nije ni poceo da radi. ovaj tim trenutno ima samo potencijal i ista vise!! lepo je skockan, cak iznenadjujuce, cinio mi se da su se ljudi u klubu ove godine najvise bavili skautingom, ali ovo je tim za neki naredni duzi period, ne da u prvoj sezoni pod must ponovi proslosezonski.

                      za admine: kad smo vec kod alimpijevica zasto mi je avatar prazan? u profilu mi stoji slika, ali ovde kad postujem ne?
                      Ima opcija za Profile Pic i posebno za avatar. Mozda si postavio samo profilnu.

                      Comment


                      • Sa izuzetkom Feldina (mada ni on nije preskup, plata prve godine na nivou Dženkinsove ovogodišnje da je ostao) ovo je vrlo jeftina, mlada i poletna ekipa koja može mnogo zaista. Zato mislim da se sada treba otvoriti i lepo izabrati na kecu i četvorici. Plej bi bilo lepo da stigne u naredne dve nedelje, a četvorka može i da čeka čuveni last cut. Biće opet Kalemegdan u junu..

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Saras je takodje prosle godine bio totalni rookie i bio uz Radonjica dark horse kandidat za trenera godine. Imao je on sezonu ipo kao pomocnik, ali opet bio je zelen itekako.

                          Jedina razlika da su oni vec stekli respekt kao igraci i svako ih gleda drugacije. Saras je bio pomocnik. Prigoni od nule startuje ali je vrlo iskustan i osoba koja nosi veliki respekt sa sobom.

                          Nas trener ima 31 godinu pocinje sada da gradi svoj CV i ako je u trenerskom poslo oko 10+ godine. Veliki plus je da su skoro svi igraci mladi, moze da se gradi autoritet. Vodio je nase mlade selekcije ako se nevaram u20 i u16 i to uspesno znaci da ima "ono" sto treba. Ali to nije isto da izdrzi pritisak koji nikad pre nije imao voditi Zvezdu. Daj boze da nam sve krene i imacemo zajeban tim za buducnost!
                          Last edited by Debeljuca sa Vidikovca; 11-08-17, 14:18.

                          Comment


                          • Ovde bi najbolje legao Granger, kad bi se bar Fener ili Real prešli i doveli nekog drugog... wishful thinking
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Bogi, kad bi trebalo da se prikljuc ekipi Feldin i Lesort?

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Ko bi mogao da bude OK resenje a da nije preskup a ima iskustva u Evropi i nema neke direktne slabosti u igri.

                                J’Covan Marquis Brown iz Karsiyake. Mislim da je njemu istekao ugovor.

                                Ovaj bi dobro došao. Koliko bi on mogao koštati?

                                Comment

                                Working...
                                X