Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ima opcija za Profile Pic i posebno za avatar. Mozda si postavio samo profilnu.
    hvala

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ovde bi najbolje legao Granger, kad bi se bar Fener ili Real prešli i doveli nekog drugog... wishful thinking
      Samo Deron Williams ...
      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

      Comment


      • Ako je Williams procvetaće
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ovde bi najbolje legao Granger, kad bi se bar Fener ili Real prešli i doveli nekog drugog... wishful thinking
          Jer imas nekih 800k da pozajmis Covicu ?
          Grendzer je meni precenjen igrac (od tih da kazemo vrhunskih plejmejkera koji pikaju po evropi) ,ali godinama igra u jakim ekipama ,jakim ligama , izgradio je sebe ,i tesko da ce doci da igra za 400-450k i kesicu cipsa .

          Mi da smo finansijski jaki ne bi ostali bez pola tima.

          Comment


          • Izuzetno jeftin tim za sada.
            Ne verujem da prelazimo milion sesto, sedamsto

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ako je Williams procvetaće
              To, kakav je to plej ako nije Williams ... samo najbolja marka
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Složio bih se sa tobom ALI postoji jedna nepoznanica zbog koje postoji i sumnja ( ne u talenat dovedenih igrača) a to je trener.
                Mlad i perspektivan ali neiskusan, i ne zna se da li će uspeti amortizovati taj da ga nazovemo šok (EL) i da li će uspeti da izvuče iz pojedinaca najbolje...
                Ja ću se nadati da će i on rasti sa timom, a da li će to biti dovoljno da u prvoj sezoni "eksplodiraju" igrači pojedinačno i da timska igra bude na potrebnom nivou ne znam ali svakako imaju moju podršku.
                P.S. Da je Radonja tu verujem da bi visoki igrači zaista izgledali kao zveri u drugoj polovini sezone (upadam u zamku a nisam želeo da poredim bivšeg i sadašnjeg trenera), ovako ostaje ta nada.
                Verujem da će sa dobrim plejom ABA liga biti opet naša a to je i najbitnije (rezultatski gledano).
                I ja upadam u zamku...

                Comment


                • Oce li dolaziti NGW? Ima li kakvih novosti?

                  Comment


                  • Prigioni i Jasikevicius su bili imena u kosarci, plemejkeri, poznaju igru. Ne mogu u isti kos sa Alimpijevicem koji je do sada trenirao Spartak, Vojvodinu i FMP.
                    Znaci, Lessort stigao.
                    Ovako bi trebalo da izgleda ekipa:

                    plej, Radicevic
                    Feldeine, Lazic, Radanov
                    Dangubic, Dobric, Keselj
                    cetvorka, Jankovic
                    Lessort, Bjelica, Jovanovic

                    Cetvorku bolje da dovedu negde do sredine novembra, da ne ispadne kao sa Thompsonom. Moze tu da bude dobar igrac, a plej da bude zaduzen samo za assist (takvog je tesko naci, though).
                    Ne slazem se da Zvezda nije dovodila gotove EL zvezde. Bili su tu i Markus, Mekel i Sofoklis, pa i Schilb. Mekel i Sofoklis su bili bacanje para jer su vredeli vise nego sto su pruzali. Pre ce biti da je sada mnogo teze dovesti dobrog igraca nego ranije. Jedan Lekavicius prelazi u PAO, velikane grabe sve sto ume da probacuje loptu kroz obruc.

                    Za Simanica je najbolje da se rastanemo. Ima veliku platu, a ne moze tako zgoljav da menja Jankovica koji je takodje liability u odbrani i skoku. Ni Djekic kod Vujosevica nije mnogo igrao na kraju, bas zbog toga sto je imao samo sut. Ne shvatam mnogo ovaj poziv na fokus na ABA ligu. Izbor je pristojno ucesce u EL i ABA ili samo ABA. Jos ce ispasti da nema Cedevite i Buducnosti da bi za klub to bila premija. Neka Radanov, Davidovac i Simanic igraju po 35 minuta, u EL od svih gubimo, u ABA dominantno osvajamo.
                    Nece bas tako biti. Klub ima obavezu da igra konkurentno u evroligi. Ne da juri da bude osmi, deveti, deseti, ali ne i da jedine vazne i zanimljive utakmice u sezoni budu one sa Cedevitom, ostalo moze i da se prespava.
                    Last edited by blond; 11-08-17, 14:37.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Dobrodošlica Matijasu...

                      Konačno je okončani i ovaj transver...

                      Još plej i biće ovo dobra, mlada, perspektivna ekipa koju vredi gledati i podržati ako kojim slučajem krene malo lošije...

                      Comment


                      • Lik je klasičan tamnoputi centar koji se sirov i sa minimalnim košarkaškim znanjem ali to može da prodje. Atleta je, može da skace, bori se, srčan. Lako može da se bavi i nekim drugim sportom gde se fizikalije traže, nema razlike. Post igra mu je slaba, na perimetru je beskoristan, slobodna bacanja loša. Ali sve je to nebitno ukoliko nadjemo Krisa Pola za siromašne a ovaj postane Dzordan za siromašne. Neka koristi fizikalije i dovoljno. Samo u NBA imaš bar 6,7 centara kod kojih 95 posto svoje košarke čini fizička nadmoć. Gobert nema šut, ne ume ledjima ali trči, skače i to je dovoljno.

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          znaci vec vidimo ko je sledeci za pljuvanje. da li je moguce da vec stavljamo alimpijevicu omcu oko vrata, a da covek nije ni poceo da radi. ovaj tim trenutno ima samo potencijal i ista vise!! lepo je skockan, cak iznenadjujuce, cinio mi se da su se ljudi u klubu ove godine najvise bavili skautingom, ali ovo je tim za neki naredni duzi period, ne da u prvoj sezoni pod must ponovi proslosezonski.

                          za admine: kad smo vec kod alimpijevica zasto mi je avatar prazan? u profilu mi stoji slika, ali ovde kad postujem ne?
                          Nije za pljuvanje i nema nikakve omce, ali on jeste najveca nepoznanica i, ako cemo posteno, veliki gamble Covica (koji ce ga, verujem, istrpeti i braniti koliko god moze ako to bude, ne daj Boze, potrebno). Ja mislim da ce veci problem biti dobiti strpljenje navijaca koje bi moglo da istekne (opet, ne daj Boze!) najkasnije u decembru.

                          Comment


                          • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                            Lik je klasičan tamnoputi centar koji se sirov i sa minimalnim košarkaškim znanjem ali to može da prodje. Atleta je, može da skace, bori se, srčan. Lako može da se bavi i nekim drugim sportom gde se fizikalije traže, nema razlike. Post igra mu je slaba, na perimetru je beskoristan, slobodna bacanja loša. Ali sve je to nebitno ukoliko nadjemo Krisa Pola za siromašne a ovaj postane Dzordan za siromašne. Neka koristi fizikalije i dovoljno. Samo u NBA imaš bar 6,7 centara kod kojih 95 posto svoje košarke čini fizička nadmoć. Gobert nema šut, ne ume ledjima ali trči, skače i to je dovoljno.
                            DJ Cooper

                            Comment


                            • Hvala bogu ozvanici se potpis Lesorta, po meni jako dobar potpis i to jos na 3 godine. Dobro dosao.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                DJ Cooper
                                Pa recimo. Teško da možemo nešto bolje da priuštimo.

                                Comment

                                Working...
                                X