Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ja sam bio ubedjen da ce Cook u NBA.
    Odlican igrac.
    Pa verovatno hoće, ali trenutno je čini mi se bez angažmana. Neka me ispravi neko ako grešim

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Pa verovatno hoće, ali trenutno je čini mi se bez angažmana. Neka me ispravi neko ako grešim
      Koliko znam nema klub.

      Comment


      • Za Grejndzera postoji priča da ga hoće i Real, a i preskup je. Pulen ili Drejper.

        Comment


        • Quin Cook je trazio 700,000 usd prosle sezone. Da li mislite da ce ovu sezonu da spusti svoju cenu za 300,000 usd.
          Granger je 1 milion-
          Darius Moris nema zelju da ide u Evropu.
          Jedini od gore navedenih koji se uklapa u nas platni razred je DJ .

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Quin Cook je trazio 700,000 usd prosle sezone. Da li mislite da ce ovu sezonu da spusti svoju cenu za 300,000 usd.
            Granger je 1 milion-
            Darius Moris nema zelju da ide u Evropu.
            Jedini od gore navedenih koji se uklapa u nas platni razred je DJ .
            Квин Кук, моја жеља већ неколико година. Како би тај дечко развалио у Европи...

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Quin Cook je trazio 700,000 usd prosle sezone. Da li mislite da ce ovu sezonu da spusti svoju cenu za 300,000 usd.
              Granger je 1 milion-
              Darius Moris nema zelju da ide u Evropu.
              Jedini od gore navedenih koji se uklapa u nas platni razred je DJ .
              Ali koliko bi on bio jeftin poslije obestecenja i plate?

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Ako je ruža procvetaće.
                mladići borovi, devojke jele...

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Od ostalih, Pulen je sigurno nešto što nam sada nije potrebno. Kalnietis sumnjam da poseduje kvalitet za nas
                  Sta fali Kalnietisu? Ja pre mislim da je problem da mi nemamo pare za njega.

                  Comment


                  • Kalnietis iz reprezentacije može. Ovaj iz klupske košarke baš i nije nekog povoljnog omjera cijena/kvalitet

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Sta fali Kalnietisu? Ja pre mislim da je problem da mi nemamo pare za njega.
                      Kalnietis je bas prosek... Bar po meni...

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Sta fali Kalnietisu? Ja pre mislim da je problem da mi nemamo pare za njega.
                        Ulazi u 31. , nikakav izraziti kvalitet ne donosi.. Ne znam, ja bih ga preskočio. Izrazito ga cenim, ali kao onog klasičnog reprezentativnog igrača. Koji kroz reprezentaciju gradi karijeru i zabada dobre ugovore.

                        Comment


                        • Zamislite scenario u prvom kolu Zalgiris - Zvezda, njima na pleju Micic a nama Kalnietis

                          Comment


                          • DJ Kuper ili onaj Braun iz Karsiyake što ga je Manny spominjao. Razlika je što ovi iz Amerike hoće samo u NBA, ništa njima ne znači EL samo pare zato i idu u Kinu. Ovi Euro-Ameri imaju iskustva u Evropi i znaju razliku koliko je bolje u klubu koji igra EL već onom iz Eurokupa ili niže.

                            Comment


                            • Evo vam, ko je dokon pa gledajte. Spisak slobodnih plejmejkera na tržištu.

                              Dakle, igrač iz Evrope sa iskustvom po mogućstvu EL ( i naravno Miškov )

                              http://www.eurobasket.com/Available-Players.asp?Posit=1

                              Comment


                              • Gde je i šta radi AJ Slaughter?

                                Comment

                                Working...
                                X