Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najmanji je problem same povrede Aranitovića. Ukoliko se ne povredi opet, može normalno da igra. Problem je što se on košarkaški nije razvijao. Mnogo malo igrao, a on kao talenat treba da igra da bi razvio taj talenat. Klasičan primer igrač sa ovog drafta Giles. Lik je u srednjoj bio najbolji talenat generacije. Onda cepao ligamente i godinu na koledzu je slabo igrao. Sada je zdrav ali je mnogo košarkaški propustio. Sirov je igrač.

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      100k za momka koji je dva puta operisao ACL na istom koljenu? Može.
      Ko će da plati 100k? Partizan? Ma daj, oni su onih 75k za Miljenovića isplaćivalli godinama. Verovatno još nisu ni isplatili. Nema za šta pas da ih ujede. Biće još kako ne damo dečku da se oporavi. Sve najbolje Saniju. On nam je sa Vojom doneo onu juniorsku titulu šampiona Evrope i po meni je to dovoljno da ode ako želi. Šteta što je to Partizan, jer tamo je rasulo i haos i nije dobra sredina za povratak.

      Comment


      • Исто мислимо, али жеља је једно а остваривање исте је друго.
        Мута више нема ништа више да понуди сем скеча.
        Он би вероватно волео али од праве кошарке нема ни "К".

        Comment


        • Pustimo mi Aranitovića, nek mu je sa srećom.

          Nakon sinoćnih grejalica upeklo nešto...
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Sad kad se ispostavi da je tih 100k € koje nam trebaju dati za odštetu ista suma koju mi njima treba da damo za Marinkovića + koliko mu Partizan duguje za plate

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ako je ujutro radio laboratoriju, do sad bi vec rezultati bili gotovi... i eventualno neki snimak MR. Sto se ne objavljuje Lesort?
              Ko zna da li je uopste radio medicinski pregled. Ja sam juce citirao Kwaka i mislim da se njegovim informacijama moze vjerovati. Tri scenarija sad vidim: 1. čeka se Goss 2. nije zadovoljio na pregledu 3. nije danas bio pregled.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Bas mislim obrnuto. Muti ce on biti alibi i ako bude zdrav igrace mu 25 minuta

                Comment


                • Meni je smiješno to što već zadnjih 7 dana jadikuju u medijima kako je stanje u klubu katastrofalno, a nama plaćaju 100.000 € za igrača.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Pustimo mi Aranitovića, nek mu je sa srećom.

                    Nakon sinoćnih grejalica upeklo nešto...
                    Trenutno +37C u Beogradu
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • https://twitter.com/_Krcun_/status/895260528226037761

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                        Meni je smiješno to što već zadnjih 7 dana jadikuju u medijima kako je stanje u klubu katastrofalno, a nama plaćaju 100.000 € za igrača.

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                        Pomocu kojih trikova da nam isplate obestecenje,racun im u blokadi preko 30dana na iznos od 32 miliona dinara (sajt NBS). Ko je pustio menice Muric, Musli ili neko treci ne znam i ne zanima me, DW vreba iza coska sa zahtevom od 600.000 eur, to je vec 900.000 eur obaveza koja im je dospela. Ne znam samo odakle im 100.000 e obestecenja , sem ako nisu dogovorili prodaju Vanje za 500.000 e. Poznajuci Covica, on moze da meri patku ali verbalno i tamo gde to moze da se cuje, ali da on sada sa racuna KKCZ prebaci 500.000 eur za Vanju, pa nije lud niti bi on sada spasavao KKP sa parama KKCz.
                        500.000 e za Vanju i plus 200.000 eu plata, pa za 700.000 imamo Lesorta i jos jednog igraca da tri godine prangijaju kod nas.

                        Comment


                        • ljudi sta se primate po ovoj vrucini
                          naravno da nam kkp nece isplatiti tih 100k

                          verovatno decku dugujemo pare, i tu pada neko prebijanje preko miska
                          javnosti se to predstavi kao obestecenje da se malo smire strasti zbog odlaska zvezdinog deteta

                          vec vidjeno

                          Comment


                          • Rastanak sa Aranitovićem, Zvezdi obeštećenje
                            Razišli se KK Crvena zvezda mts i Aleksandar Aranitović. Klub prihodovao 100 hiljada eura.

                            KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost u cilju sprečavanja bilo kakvih spekulacija, i zlonamernih komentara koji bi mogli da uslede, da se odriče bilo kakvih prava i ugovora igrača Aleksandra Aranitovića.

                            Jedan od osnovnih postulata funkcionisanja ovog kluba i preporuka dolaska u KK Crvena zvezda mts, su osim igračkih, i ljudski kvaliteti.

                            Kroz ovaj transfer KK Crvena zvezda mts će prihodovati 100 hiljada eura., što smatramo još jednim dobrim poslom za naš klub.

                            Verujući da je za razvoj takvog talenta, nakon zapaženih nastupa u juniorskoj konkurenciji, najbolja solucija nastup u seniorskoj košarci , klub je poslao Aleksandra Aranitovića u ekipu Mega Leksa u kome bi imao minutažu i sakupljao neophodno iskustvo. Nažalost, Aranitović je doživeo tešku povredu prednjih ukrštenih ligamenata kolena.

                            KK Crvena zvezda mts je u narednom periodu učinio sve, da pomogne ovom igraču da se oporavi i vrati na teren. Odustali smo i od osnovnog plana da se teška operacija obavi u Beogradu pod nadzorom iskusnih i proverenih lekara, i na zahtev oca Aleksandra Aranitovića, koji je očigledno sklon hazarderskim potezima, o čemu mogu da posvedoće i brojni treneri u klubu, platili operaciju u Nemačkoj.

                            Koliko je taj potez bio pravi, govori i dalji sled događaja, i nova povreda Aranitovića nakon 8 meseci, iako se u potpunosti pridržavao procedure lekara koji su ga operisali u Nemačkoj.

                            Bez obzira što smo uvereni da bi KK Crvena zvezda mts mogao da spreči njegov odlazak iz kluba, sama namera i nezainteresovanost Aleksandra Aranitovića za klub, posle svega što je učinjeno za njega, precrtali su ga iz bilo kakvih daljih planova KK Crvena zvezda mts.

                            Aleksandru Aranitoviću, kao i klubu koji ima dugu istoriju ovakvog „skautinga" i „pronalaženja" igrača koji su kasnije napravili „ozbiljne" karijere, želimo svu sreću u ovoj eventualnoj zajedničkoj saradnji...
                            http://www.kkcrvenazvezda.rs/rastana...9-08-2017.html

                            Comment


                            • Ma daj bre, koji kurac više ovakva saopštenja

                              Comment


                              • Pa jbte, da li stvarno niko nije u stanju jedan tekst da slozi bez podbadanja, prozivke i patkometrije...
                                Ja sam covek fin i suptilan.

                                Comment

                                Working...
                                X