Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Daba View Post
    Aranitović Aleksandar je 49. košarkaš koji je igrao za oba večita rivala.
    U cemu je fazon? Presao samo tako?
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      Aranitović Aleksandar je 49. košarkaš koji je igrao za oba večita rivala.
      Dabo je l' moze Vanja Marinkovic da bude 50. koji je igrao za oba vecita?

      Comment


      • Steta za Sanija, ali posle onog sto ga je zadesilo on u ovakvoj Zvezdi nije mogao da bude opcija a ocigledno mu se FMP bas nije dojmio...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Aranitovic posle povreda nece bitni ni priblizno igrac kakav je mogao da bude, zato su nasi i odustali od njega. Da smo hteli da ga zadrzimo zadrzali bi ga, procenjeno je da nam ne treba i pusten je. Nema tu nikakve patkometrije.

          Comment


          • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
            U cemu je fazon? Presao samo tako?
            ne znam Hogar je malopre napisao da je danas arbitrazna komisija.
            Znam da mu je cela familija grobarska i brat mu je igrao za Partizan.
            Nesumnivo veliki talenat ali dva puta imao UCL i daj bože da se vrati
            na nivo pre povreda. Mi idemo dalje ne treba nikoga zadrzavati ko je nezadovoljan.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Pustanje aranitovica je greska! Decko ima karakter, veliki je potencijal, jesmo puni na toj poziciji ali olako ga pustamo. Sreca pa se griblje raspada, ali znam da ce nas sani trpati. Vidim da se ni radanov ni simanic ne planiraju ove godine. To je mija najveca zamerka na racun ovog tima.

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Dabo je l' moze Vanja Marinkovic da bude 50. koji je igrao za oba vecita?
                Svaki sledeći igrač će svakako biti 50. ti. Sumnjam za Marinkovića da će preći kod nas.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Pogledao sam ovu utakmicu (Gonzaga-N.Carolina) i mogu da kazem da me cudi da ovde nije spomenuto da Goss ima izuzetnu dobru igru na niskom postu. Ume da odigra ledjima, ali i da se okrene i sutne. Razumem da je na koledzu igrao protiv fizicki inferiornih igraca, ali se bez obzira vidi da mu je taj aspekt igre na zavidnom nivou.

                  Comment


                  • Sve priče o N.Č su završene kada je preuzeo klub .Bar se o njemu sve zna i tu nema nikakvog iznenađenja .Ja sam tu "žabu" progutao tada , znajući sve njegove mane ali i vrline (odnosi se na košarku) .Mislim da smo dobili mnogo više nego što se bilo ko realno nadao.

                    Comment


                    • Mislim da su roditelji Sanijevi bitan faktor bili u ovoj odluci.
                      Koliko znam oni su Partizanovci i oni su urgirali da se Saniju daju papiri da bi mogao da potpiše za KKP.
                      Nisu pristali na FMP opciju i da se tu momak razvija i ujedno oporavlja od povrede.
                      Mada negde prčitah i da je bilo teških reči prilikom ove druge operacije i oporavka momak.
                      Gde njegovi direktno krive ljude u klubu da se povredio jer se kao nisu pridržavali tretmana i da su
                      ga ranije gurnuli i trenažni proces nego što je to trebalo.Ujedno je bilo i trzavica oko troškova te operacije
                      i post operativnog postupka.
                      U svakom slučaju i roditelji i sam Sani hteli su da se desi ovakav epilog.
                      Ali verujem da pored potpisa za KKP i papira koje je dobio od nas ima još pojedinosti koje ćemo moguće saznati.

                      U svakom slučaju šteta.Jer je momku karijera usporena,ista mu visi o koncu,jer je doživeo dve jako teške povrede,
                      i jedino što želim je da se momak vrati,pobedi teško vreme i situacije i bude onaj Aranitović koji je trebao biti
                      po svom talentu.U svakom slučaju punos reće momku.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Originally posted by Vlax View Post
                        Aranitovic posle povreda nece bitni ni priblizno igrac kakav je mogao da bude, zato su nasi i odustali od njega. Da smo hteli da ga zadrzimo zadrzali bi ga, procenjeno je da nam ne treba i pusten je. Nema tu nikakve patkometrije.
                        Kao sto bobijeva kolena ne mogu izdrzati napore dugacke sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                          Pogledao sam ovu utakmicu (Gonzaga-N.Carolina) i mogu da kazem da me cudi da ovde nije spomenuto da Goss ima izuzetnu dobru igru na niskom postu. Ume da odigra ledjima, ali i da se okrene i sutne. Razumem da je na koledzu igrao protiv fizicki inferiornih igraca, ali se bez obzira vidi da mu je taj aspekt igre na zavidnom nivou.
                          Pomenuto vise puta kao veliki plus da bez problema postuje nize igrace

                          Comment


                          • Dve operacije istog kolena ...trća (daleko bilo) je kraj karijere

                            Comment


                            • Ako se dobro secam prvi put nije operisan?

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                Pomenuto vise puta kao veliki plus da bez problema postuje nize igrace
                                post igra kod pleja je apsolutno najprecenjenija kategorija u danasnjoj kosarci
                                to moze da prodje eventualno jednom po utakmici

                                Comment

                                Working...
                                X