Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saniju sve najbolje. Krivo mi je u pm...
    Ja sam covek fin i suptilan.

    Comment


    • Ne sećaš se dobro ...nažalost po Sanija operisao je dvaput isto koleno

      Comment


      • Sve najbolje Saniju u karijeri, neka ga povrede zaobiđu i da bude igračina! Baš mi je krivo što je ovako bezveze ispalo, ali šta sad...
        Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          Ako se dobro secam prvi put nije operisan?
          Jeste, oba puta je morao na operaciju.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Ako se dobro secam prvi put nije operisan?
            Operisan je dva puta...
            Čak je prvi put odbio da ide u Turski Acibadem na operaciju jer je želeo da to uradi stručnjak iz Nemačke...
            To je potvrdio i Čović na KZŠ kada da može u partizan samo ako daju Marinkovića, tada je rekao da se posle operacije držao programa oporavka (pravolinijsko kretanje, zatim bočna) ali opet je došlo da nove povrede istog kolena...

            Comment


            • Pa kako sad ovo, zar nisu svi Covicevi ljudi u arbitraznoj komisiji???

              Srecno Sani.

              Comment


              • Zdravo drugari. Mislim da u ovom trenutku nije ni toliko bitno gde je Sani otisao. Puno srece momku da ozivi svoju karijeru, nije lako vratiti se posle svih sranja kroz koje je prosao.
                Mi smo ljudi cigani sudbinom prokleti, uvijek neko oko nas dodje pa nam prijeti...

                Comment


                • Glupa je prica koja se provlaci stalno kroz mnoge postove u vezi Covica i sns-a. Covic da nije u dobrim (ili bar korektnim) odnosima sa sns bio bi u prdekani odavno. Tolike ljude progone, sikaniraju, montiraju slucajeve kao nisu mogli samo Covica, kako da ne. Ne postoji nikakav rat izmedju Covica i sns-a, jer da postoji znamo svi kako bi se zavrsio, da sns hoce po svaku cenu da udje u klub, usli bi odavno to je bar svima jasno.

                  Comment


                  • Jeste da će u Partizan, ali sve najbolje Saniju i da ga mimoidju povrede.

                    Comment


                    • I sad po Mutinim riječima mi smo šakali.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • 100k za momka koji je dva puta operisao ACL na istom koljenu? Može.

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          I sad po Mutinim riječima mi smo šakali.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                          Ma pusti Mutu ...Saniju sve najbolje

                          Comment


                          • Ako je ujutro radio laboratoriju, do sad bi vec rezultati bili gotovi... i eventualno neki snimak MR. Sto se ne objavljuje Lesort?

                            Comment


                            • Колико ће бити пара није ни важно,ако буде дечко могао да игра. Замена за Маринковића је непотребна.
                              Као што нам ни Аранитовић не може помоћи у будућности , не може то ни Маринковић.
                              Ако помогну Партизану (сумЉам) нека им. Нека деца буду здрава и нека се играју лопте.
                              Ми имамо свој пут који је зацртан () и настављамо тамо где је стао Радоњић.

                              Comment


                              • Nek se Aranitović oporavi i vrati na stazu kojom je krenuo u kojem god da je to timu. Bojim se samo da je prelazak u KKP greška. Oni ništa, ali ništa ne mogu da mu ponude, osim "brenda", koji je sada samo ljuštura. Puniće ih u tom EC, pljuvaće ih publika, a Muta će koristiti one krš Amere koje je dove i druge "iskusne" igrače do iznemoglosti. Njemu bi milion puta bilo bolje da se postepeno vraćao u FMP. Imao bi i više prostora i manji pritisak. Bolji tretman u svakom pogledu. Ne znamo, naravno, šta se sve valjalo iza brda (i koliko su pokvareni odnosi sa gazdom), alil meni ovo više liči na grobarski način da pokažu da i oni mogu nekoga nama da "uzmu". Meni je odličan primer njegov stariji brat (ne upoređujem ih po talentu), koji je čamio van prvog tima ili na klupi iako su igrali razni otpaci. Nije on dečko bio nešto posebno, ali šansa koju je dobio je sve samo ne šansa. Tek kad se sve raspalo onda su se setili da Petar postoji, i odigrao je dečko sasvim solidno u tim uslovima u kojim se KKP nalazio. Iskreno, bojim se da je ovim prelaskom on sebi prilično iskomplikovao već ovako komplikovanu situaciju. No, ponavaljam, zaista mu želim sve najbolje i da se što pre vrati na nivo na kom je bio i da bude još mnogo bolji.

                                Comment

                                Working...
                                X