Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Sad me podseti...negde procitah kad je dosao Feldin....kaze ovako...

    "Vozi me na Pale preko ledina, doveo nam Covic Dzejmsa Feldina" ili tako nesto...oplakao sam uglavnom..
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nedjelja, komso, nedjelja - Saturday je bio juce.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Nedjelja, komso, nedjelja - Saturday je bio juce.
          Nekima je svaki dan Subota
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            U tri navrata sankcionisan zbog upotrebe ! Toliko!
            Sto se mene tiče suspendovao bi takve likove doživotno zbog nepostovanja Sporta kojim se bave
            Cinjenica da je marihuana ilegalna je nepostovanje osnovne logike. Izuzetno me nervira kada se ljudi pretvaraju da je konzumiranje trave isto/slicno kao doping steroidima ili necim slicnim...

            Comment


            • Jos kad bi mi neko objasnio kakve veze ima vutra (uostalom i ostale droge) sa sportom, i zasto sportisti zbog iste zasluzuju suspenzije bih voleo da znam. Nista od tih narkotika ne utice pozitivno na sportske performanse, i samim tim sta neko radi u svoja 4 zida je njegova stvar.

              Samo da se ne pojave likovi sa pricom da sportisti treba da su primer, da se to kosi sa principima zdravog zivota koji navodno idu uz sport. To je takva gomila budalashtina. Ako iko misli da je profesionali sport nesto sto je zdravo za coveka, taj se sportom nikada nije ozbiljno bavio. Ali da ne sirimo diskusiju dalje...

              Comment


              • Ilegalna je i kraj,takva su pravila!
                Da pogresis jednom,kazna,dva puta,neigranje i lova,treci put suspenzija pa idi duvaj u getu i to je to

                Comment


                • Svi znaju sta sme a šta ne,to su profesionalci

                  Comment


                  • Ocito je da su pojedini forumasi dezinformisani i zbog toga dolazi do pogresnih zakljucaka. Dakle, bogotac Marcus je konzumirao iskljucivo organske supstance biljnog porekla, koje se u nekim US drzavama nalaze u slobodnoj prodaji, a sve vise se primenjuju i u zdravstvene svrhe. Tako da se moze reci da je Carobnjakova, ajmo tako reci zdravstvena terapija, pogresno shvacena i navijaci su izmanipulisani. Tako da je sasvim legitimna inicijativa o imenovanju klupice ispred Pionira u MWill memorial klupicu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Ilegalna je i kraj,takva su pravila!
                      Da pogresis jednom,kazna,dva puta,neigranje i lova,treci put suspenzija pa idi duvaj u getu i to je to
                      U redu ilegalna je. Nek ga uhapse panduri s istom ako ga uhvate i to je to. Zasto ga neko suspenduje zbog iste u sportu? Ilegalno je voziti pijan, pa brat Jaka Blazic nije popio suspenziju nego igrao i niko mu nista nije prebacivao zbog toga.

                      Comment


                      • Kanabis spada u opijate ili ti narkotike...onaj koji konzumira marihuanu je narkoman. Ako deca treba da se ugledaju na takve-onda smo u problemu.

                        Comment


                        • Pa pogledaj NBA igrače, ništa hemija, ništa stereoidi. Samo zdrava hrana, žitarice, domaći sir i pršut i priča se da neki ujutro popiju čašu domaće šljivovice.

                          Comment


                          • Originally posted by crni_redstar View Post
                            Kanabis spada u opijate ili ti narkotike...onaj koji konzumira marihuanu je narkoman. Ako deca treba da se ugledaju na takve-onda smo u problemu.
                            Izvini ko kaze da sportisti treba da budu uzor deci? Ajde da se ne zanosimo takvim budalastinama. Sportista je duzan da prema sebi, svom timu, repki bude ispravan, posten, radan i da ispuni svoj ugovor. Mislis da je fer traziti od nekog Jovica da ne smota nesto (a btw mota i on), jer jebi ga njega gledaju deca?

                            Ajde da se ne ponasamo kao deca...

                            Comment


                            • Pa psihoaktivne supstance nisu drustveno prihvatljive i svako posjedovanje ili konzumiranje istih je zakonski kaznjivo. Tako i svaki sportista pronadjen sa istim treba biti kaznjen. Sad je vec druga prica to sto se neko ne slaze sa zakonom. Dok ne postanu legalne, dzaba nam ispravljanje krivih Drina.

                              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Roditelji treba da nauce decu da sama razmisljaju i procenjuju sta je najbolje za
                                njih, ne treba da se ugledaju na bilo koga.

                                Comment

                                Working...
                                X