Announcement

Collapse
No announcement yet.

Na klupi za rezerve uz pivo (Off topic)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doping je jedna situacija vrste bolesti...

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Sramotno razmisljanje!
      Peace and love, bro.

      Comment


      • Originally posted by crni_redstar View Post
        Ne treba, ali sam ja gledao mj, divca, piksija...itd. hteo sam da budem kao oni. Da su se ponasali kao kanidja i maradona-mozda bih drugacije razmisljao danas.
        Ne branim koriscenje marihuane. Ali, dok se radi o koriscenju, a ne prodaju ili uzgajanju, to me ne interesuje. Svako radi u svoja cetiri zida sta hoce u tom smislu. Ja sumnjam da marihuana ima ikakav pozitivan uticaj na ucinak igraca na terenu. Ok, zabranjeno je i to je to. Preterivati ne treba.

        Sto se tice toga ko je kome i cime uzor: Zar nisu Piksi i Divac pusaci? Ili su to barem bili.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Evo jos predloga za suspenzije sportske

          - Voznja u pijanom stanju - mesec dana
          - Koriscenje usluga prostitutki - dva meseca
          - Reketiranje - tri meseca
          - Nasilje u porodici - 6 meseci
          - Upotreba lekova bez recepta lekara - 3 meseca
          - Ilegalna gradnja bez dozvole - 3 meseca

          itd. itd.
          Ovo je cak i glupo porediti sa konzumacijom marihuane, sobzirom da ta radnje ne ugrozava apsolutno nikoga, dok mnoge sa liste i te kako ugrozavaju (voznja, reketiranje, nasilje u porodici). Mada se i dalje slazem da bi kaznjavanje za ta dela trebalo da vrse policija i sudovi, a ne klubovi i lige.

          Comment


          • Originally posted by djuras View Post
            ok, ne mora medicinska sfera
            daj neki relevantni clanak, tekst na internetu...bilo sta gde neko ozbiljan kaze da THC poboljsava sportske performanse
            Ja ne znam sta ti hoces od mene. Clanke i ostale nebuloze necu da trazim. Ja nista ne tvrdim i nemoj izvrtati moje rijeci. Samo sam rekao da sam stekao "takav i takav" utisak. A neka ti clanke trazi onaj koji je rekao: " THC je doping". Hvala i dovidjenja.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
              Ovo je cak i glupo porediti sa konzumacijom marihuane, sobzirom da ta radnje ne ugrozava apsolutno nikoga, dok mnoge sa liste i te kako ugrozavaju (voznja, reketiranje, nasilje u porodici). Mada se i dalje slazem da bi kaznjavanje za ta dela trebalo da vrse policija i sudovi, a ne klubovi i lige.
              Upravo tako. Ko od sportista krsi zakone drzave, tu je policija da resava to. Bilo koja liga, klub ili federacija koja kazni igraca za nesportske prestupe je krajnje licemerna jer onda selektivno primenjuje sta kaznjava a sta ne. Ako moze za vutru zabrana, onda daj i za sve ostalo. Ako cemo da budemo moralisti, onda idemo do kraja. Inace marsh u PM, i pusti ljude da igraju...

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Kanabis je lek pojedinima ovde,to je jako tuzno. . . Mnogo je mladih takvih i to je veliki problem u ovoj našoj napaćenoj državi . , off topic
                napred Zvezdo,daj ćoki pleja
                Pa, poznato je da marihuana u slucajevima bolova (najcesce kod terminalinih bolesti) sluzi da umanji bolove pacijentima kojima svi drugi lekovi ne pomazu... Ne treba preterivati. Kokain, MDMA, Heroin... to je sasvim druga liga. Off topic gotovo.

                Comment


                • Ljudi... sportisti zaradjuju milione i ako ne mogu da se uzdrze alkohola, droge i kurvi do 34. God. Onda stvarno nek ide sve u k. Posle karijere idi heftaj trandze ako hoces kao zuba(pravi ronaldo) ne moze ti niko nista.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Upravo tako. Ko od sportista krsi zakone drzave, tu je policija da resava to. Bilo koja liga, klub ili federacija koja kazni igraca za nesportske prestupe je krajnje licemerna jer onda selektivno primenjuje sta kaznjava a sta ne. Ako moze za vutru zabrana, onda daj i za sve ostalo. Ako cemo da budemo moralisti, onda idemo do kraja. Inace marsh u PM, i pusti ljude da igraju...
                    Samo se sa ovim ne slazem. Klub je taj koji igraca placa, a igrac je taj koji reprezentuje klub. Ako se sazna da je igrac tukao zenu i decu, po meni bi klub morao da reaguje, ili makar se moras sloziti da klub ima pravo da reaguje.

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Ja ne znam sta ti hoces od mene. Clanke i ostale nebuloze necu da trazim. Ja nista ne tvrdim i nemoj izvrtati moje rijeci. Samo sam rekao da sam stekao "takav i takav" utisak. A neka ti clanke trazi onaj koji je rekao: " THC je doping". Hvala i dovidjenja.
                      prijatelju a sta je ovo nego "THC je doping"
                      opste je poznato da se THC smatra jednom vrstom dopinga.
                      mislim, ne kapiram kako to mislis da ucestvujes u raspravi pa kad ti neko diskredituje stav napravis se lud sa "nisam ja to rekao"

                      Comment


                      • Originally posted by crni_redstar View Post
                        Ljudi... sportisti zaradjuju milione i ako ne mogu da se uzdrze alkohola, droge i kurvi do 34. God. Onda stvarno nek ide sve u k. Posle karijere idi heftaj trandze ako hoces kao zuba(pravi ronaldo) ne moze ti niko nista.
                        Potpisujem!

                        Comment


                        • Boze me sacuvaj oko cega se vi raspravljate, neka uzima sta hoce, boli me uvo, neka se bode i u venu ali da bude mamojeb.

                          Comment


                          • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                            Samo se sa ovim ne slazem. Klub je taj koji igraca placa, a igrac je taj koji reprezentuje klub. Ako se sazna da je igrac tukao zenu i decu, po meni bi klub morao da reaguje, ili makar se moras sloziti da klub ima pravo da reaguje.
                            Bravo...isto u slucaju droge i alkohola. Treba mi trezven igrac a ne alkos i blejac. Uzmes mu platu, pa ako ponovi opet.

                            Comment


                            • Originally posted by crni_redstar View Post
                              Ljudi... sportisti zaradjuju milione i ako ne mogu da se uzdrze alkohola, droge i kurvi do 34. God. Onda stvarno nek ide sve u k. Posle karijere idi heftaj trandze ako hoces kao zuba(pravi ronaldo) ne moze ti niko nista.
                              Objasni zasto? Cime je on kao clan nekog drustva neko ko treba da snosi vece posledice od obicnog gradjanina? Zato sto zaradjuje vise novca? OK, onda svi iznad X eura godisnje nek idu pod istu disciplinu. Zato sto je na TV-u stalno? OK, onda svi sa prisustvom u istima novi poredak. Glumac nema da glumi godinu dana zbog vutre itd...

                              Klasican licemeran pristup kvazi-moralu i sta sportista treba da bude...

                              Comment


                              • Doping u sportu u principu sluzi za poboljsanje performansi sportiste. Ako marihuana moze da poboljsa bilo koji aspekt u kosarci, jebem li ga. Provereno vise puta by Clash laboratories.

                                Comment

                                Working...
                                X