Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mediokritet View Post
    Startna postava: GK De Gea, DEF Ward, Mee, Azpiricueta, Smalling MID Ramsey, Sane, Salah, Gros FWD Aguero, Morata...Moratu sam stavio ovo kolo za triple c, a aguera za vc. Jel ima neko neki predlog za triple c osim ove dvojice?
    Salah bi mogao da izdominira protiv onog Hjuzovog cirkusa, mada mozda ga Klop bude odmarao kao i Manea i Firmina u prethodnom kolu.

    Comment


    • Originally posted by PRINCIP View Post
      Salah bi mogao da izdominira protiv onog Hjuzovog cirkusa, mada mozda ga Klop bude odmarao kao i Manea i Firmina u prethodnom kolu.
      Pa to me i muci jer ne znam ko će biti na klupi a ko ne. Npr Aguero skoro svaku utakmicu kad igta da bar po gol, ali je pitanje kad će ga ovaj degen ostaviti na klupi.

      Comment


      • Originally posted by Mediokritet View Post
        Pa to me i muci jer ne znam ko će biti na klupi a ko ne. Npr Aguero skoro svaku utakmicu kad igta da bar po gol, ali je pitanje kad će ga ovaj degen ostaviti na klupi.
        Pa ako si resio bas u ovom kolu da korustis triple, onda ti je najbolji izbor Alvaro. Mada ti i Azpi moze doneti minimum 15-18 poena jer nije realno da im Svonsi da gol

        Comment


        • @Mediokritet,nemoj sad tripl cuvaj za dupla kola,Aguero vrv 90 posto nece igrati ovo kolo pocece Zesus

          vVdim da imas Moratu imam ga i ja bolje stavi njemu ili kupi nekog gde mislis da ce biti uspeha,tipa Kejn i slicno,ja imam i Kejna al traka ide Morati
          Last edited by 61563; 28-11-17, 16:44.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            @Mediokritet,nemoj sad tripl cuvaj za dupla kola,Aguero vrv 90 posto nece igrati ovo kolo pocece Zesus

            vVdim da imas Moratu imam ga i ja bolje stavi njemu ili kupi nekog gde mislis da ce biti uspeha,tipa Kejn i slicno,ja imam i Kejna al traka ide Morati
            Dal da kupim Kejna umesto Aguera?

            Comment


            • Originally posted by Mediokritet View Post
              Dal da kupim Kejna umesto Aguera?
              Ja bih, jer on igra svaku a za ovog ti se ne zna a glupo je da ti toliko skup igrac sedi na klupi svako trece kolo,a sa golovima ce biti vrv Kejn uspesnije gledajuci celu sezonu,ja sam ti dao primer Kejna jer ga ja imam,ali ako ti vidis nekog sa dobrom cenom a da igra stalno,a ne ko Aguero mozes i njega ne moras Kejna,tipa Luakaku,ali ja ne verujem mnogo u njega,ili neki jak na sredini tipa Azar,Mane

              Comment


              • Hvala na savetu. Ma kakav Lukaku, ima dosta boljih od njega, a za Azara san razmišljao ali ću videti jos.
                Last edited by ; 28-11-17, 17:03.

                Comment


                • Sad juriš Čelzijeve igrače. Imaju ubedljivo najbolji raspored u narednih 15ak kola. Znači idealna situacija da imaš 3 iz Čelzija. Jedan u odbrani(možda i Kurtoa)-Hazard-Morata.

                  Što se tiče Kejn vs Aguero, uvek Kejn. Igraće svaku tekmu, i nikad nećeš morati ovako da se dvoumiš da li je potencijalno na klupi. A i raspored im je bolji.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Eriksen vec 4-5 kola ne nosi nista u fantaziju, ali ostavicu ga, imaju malo laksi raspored u narednih 5-6 utakmica, ocekujem bodove, uz Kejna naravno

                    Tip, uzmite Jaya Rodrigeza, da ne bude posle nisam vam reko

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Eriksen vec 4-5 kola ne nosi nista u fantaziju, ali ostavicu ga, imaju malo laksi raspored u narednih 5-6 utakmica, ocekujem bodove, uz Kejna naravno
                      Vidiš li ti ovo Gagi, kako nas zeza taj Eriksen?

                      Nije čak ni blizu da postigne neki gol, a čak ni asistenciju...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Vidiš li ti ovo Gagi, kako nas zeza taj Eriksen?

                        Nije čak ni blizu da postigne neki gol, a čak ni asistenciju...
                        Ja ga danas izbacio, ubacio Salaha, vec vidim kako ga nas najdrazi Jurgen uvodi sutra u 90'.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Samo da ga ne uvede uopste..... u posledenjem momentu stavim na klupu Janga,i sad se molim da ovaj odmara Salaha ili Pep Sterlinga

                          A proslo kolo stavim Salaha na klupu racunam nece valjda svaku mogao ja da pauzira protv CFC,ali jok,ubacim Jedlina on da autogol

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Ja ga danas izbacio, ubacio Salaha, vec vidim kako ga nas najdrazi Jurgen uvodi sutra u 90'.
                            Nije nemoguće da ga ubaci od 60og ili slično.

                            Mada, sa ovom formom, neće smeti da ga odmara. Možda ga izbaci ranije, već oko 50-55. minuta, to nije nemoguće.
                            Ali očekujem povratak Manea i Firmina u prvih 11.

                            Veća ti šansa na Sterlinga Fixni. Možda B. Silva dobije priliku od početka.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Nije nemoguće da ga ubaci od 60og ili slično.

                              Mada, sa ovom formom, neće smeti da ga odmara. Možda ga izbaci ranije, već oko 50-55. minuta, to nije nemoguće.
                              Ali očekujem povratak Manea i Firmina u prvih 11.

                              Veća ti šansa na Sterlinga Fixni. Možda B. Silva dobije priliku od početka.
                              Ja to razmisljam ,jer sam ubedjen da ce Salah uci sa klupe a Mane i Bobi startovati i moguce gurne Lalanu od starta,jedino ako napunite Stouk na startu onda nece,a sa druge strane ovaj Pep ko da mu je Sterlig sin svaku igra po 90 min vec par tekmi

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Nije nemoguće da ga ubaci od 60og ili slično.

                                Mada, sa ovom formom, neće smeti da ga odmara. Možda ga izbaci ranije, već oko 50-55. minuta, to nije nemoguće.
                                Ali očekujem povratak Manea i Firmina u prvih 11.

                                Veća ti šansa na Sterlinga Fixni. Možda B. Silva dobije priliku od početka.
                                Rano je to Zola, nemoj da preterujemo.

                                Salim se, ja ocekujem sutra napad u najjacem sastavu, jedino eto mali upitnik oko Salaha, ali misim da ce poceti. Pa ako resimo mec ranije (znaci ako bude 5:0 ) mozda ga povuce napolje, jer je bas zgusnut raspored.
                                Last edited by mark !t zer0; 28-11-17, 22:56.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X