Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraj sam dobio dale 51:49 srecu sto je vertonghe dobio bonus 3bodova i jesus i silva odradili posao... na kraju 51poen soldino da vidimo sta moze lukaku u sledece dve kod kuce...
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Zaboravio sam Kejna kao kapiten, ocekujem da me iznenadi

      Comment


      • Gomez, Luiz, Francis sva 3 tima CS, ukupno poena -2 od sva tri igraca, jebem ti zivot

        Comment


        • 77 bodova, svi skoro isopstovali sem odbrane i Firmina. Odlicno kolo, steta sto nisam pogodio sa kapitenom ali i ovo nije lose.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sta je sa Aguerom jel igra ili da idem u minus?
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Mislim da ti na ovo pitanje niko sa sigurnoscu ne moze odgovoriti. I mene muci isto ali sve sam blizi minusu jer je Aguero protiv Fejnorda odigrao svih 90, Jesus 25 min. a znamo kako ih Pep rotira u poslednje vreme i po tom "pravilu" Jesus bi trebao da igra sad za vikend a Aguero u narednu sredu.

              Comment


              • Pa idem onda u minus pa kako bude...hvala u svakom slucaju
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Ma nema na cemu. Kupis sad Kejna i napravio si transfer sezone

                  Comment


                  • 75-4 добро коло.
                    На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment


                    • Na klupi 26 bodova ostalo, glupi crni petak! Nisam odradio izmene na vreme :/

                      Comment


                      • Stavio sam triple c na Aguera a vice captain mi je Morata. Ono čega se plašim je da Aguero ne igra celu utakmicu, ili da udje u 70. min. Jel ima neko info da li će igrati startnu ili ne?

                        Comment


                        • Uhh, to ti je baš zaebano.

                          Kad pogledaš koliko Pep voli da rotira, a da je Aguero odigrao prošle dve tekme u prvih 11, nameće se da će sad Jesus početi. Ali to je Pep jbga, nije ništa sigurno...rizik jbga.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Uhh, to ti je baš zaebano.

                            Kad pogledaš koliko Pep voli da rotira, a da je Aguero odigrao prošle dve tekme u prvih 11, nameće se da će sad Jesus početi. Ali to je Pep jbga, nije ništa sigurno...rizik jbga.
                            Da onda ipak stavim moratu za triple c?

                            Comment


                            • Morata umesto Firmina, a kapiten Azaru, iskidace brat ovo kolo osecam.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Startna postava: GK De Gea, DEF Ward, Mee, Azpiricueta, Smalling MID Ramsey, Sane, Salah, Gros FWD Aguero, Morata...Moratu sam stavio ovo kolo za triple c, a aguera za vc. Jel ima neko neki predlog za triple c osim ove dvojice?

                                Comment

                                Working...
                                X