Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prva tri igrača... Mane, Ederson, Firmino....odličan početak.

    Inače, moj savet je da već danas izbacite Mane-a iz tima, jer će cena žešće da mu padne u narednih nekoliko dana.

    Ja ću verovatno Mane i Ederson out, a Hazard i neki golman malo jeftiniji in.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Treba juriti Azara definitivno od sledeceg kola.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Što pre dok mu cena miruje.

        Bukvalno ostaje da mi Kejn izvadi kolo, inače žešći potop.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Treba i Kutinja ubaciti, sa 8.8 bi se mogao isplatiti.
          sigpic

          Comment


          • Kejn? KEJN!
            sigpic

            Comment


            • Klasika, cim prodje avgust. Sledece Totenhemu 3-4 vrlo lake utakmice, treba razmisliti o ubacivanju Kejna.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Hahaha, izgleda smo ga dočekali.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Tako je Spursiiiii, vadite me iz bule.

                  Kejnara kapiten, Eriksen gol, a evo i Davies asistencija. Ajmo još jedan Kejnaro!
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Meni haos, Tadic na klupi, Betratrand i Dawson vec primili gol, Salah zamenjen u 46', Alli nevidljiv, jedino moze da me izvadi UTD.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Već po gol od Kejna, Eriksena i Morate. Bitno je da je Kejn dao bar jedan, da se otčepi za sledećih nekoliko kola.
                      sigpic

                      Comment


                      • Trebao bi još jedan do kraja Kejnare. Ovo tako miriše na njegova 2-3 gola po utakmici. Preslikana njegova tekma. Već vode 2-0 na poluvremenu, i onda idu kontre i možda čak i neki penal.

                        A mora i Eriksen bar 1 asistenciju
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mora da opravda ovo povjerenje koje mu dajemo. Zatrpaj ih Kejnaro!
                          sigpic

                          Comment


                          • Kejn, Morata i Tripije.

                            Makoh Manea vec, u pravu je z0la, ima da mu opane cijena, mada sam i ja pozurio nego bi kasnije zaboravio, nadam se da se Mktarijan nece povrijedit ili dobit suspenziju za sledeci mec.

                            Elem, koga bi moga umjesto Tripijea posto mislim da ce bit dosta rotacije njega i Orijea? Mozda Ben Dejvis, kakvo je stanje sa Rouzom, oce li se vracat u ekipu...


                            Kejn jos jedan! Eto cisto da znam za sledecu godinu da ga ne ubacim u avgust a da sacuvam dovoljno da ga ubacim posle. Sva cetri kola mi je kapiten bio, unistio me je hah. Ben Dejvis asistencija, taman sto ga pomenuh.
                            Last edited by Baka; 09-09-17, 16:06.

                            Comment


                            • Eve ga Reiseeeeee, idemo još!

                              2 asistencije Dejvisa!! Krenulo je !
                              Last edited by z0La; 09-09-17, 16:06.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne znam kojom sam srecom izbegao protivnike u h2h koji imaju Kejna, tako da se jos uvek mogu nadati.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X