Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam nista menjao, sledece nedelje 2 izmene i jos imam u steku 3 miliona malo da se pojacam.

    Comment


    • Kejn kapiten....po 4. put ove sezone. Ispoštuj bar jednom u pm...

      Reise, ostavljaš li i ti ovog mučenika za kapitena?? Avgust je prošao.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by krele90 View Post
        Ja nisam nista menjao, sledece nedelje 2 izmene i jos imam u steku 3 miliona malo da se pojacam.
        Ovo je idealan recept možda za Hazarda.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Sledeće nedelje verovatno videcemo koga cemo jedan napadac mi treba Benteke me prodao jos mu cena opala :/ Chicarita necu menjati cele sezone to je sigurno

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            Sledeće nedelje verovatno videcemo koga cemo jedan napadac mi treba Benteke me prodao jos mu cena opala :/ Chicarita necu menjati cele sezone to je sigurno
            Krele stipso ne glumi Kronkea

            Comment


            • Samo lagano jos je pocetak treba videti ko je u formi i ko ima kakav raspored a u Draftu krećem polako ka vrhu samo me gledaj

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                Samo lagano jos je pocetak treba videti ko je u formi i ko ima kakav raspored a u Draftu krećem polako ka vrhu samo me gledaj
                Ispod mene si, a ja nisam ni draftovao.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  Samo lagano jos je pocetak treba videti ko je u formi i ko ima kakav raspored a u Draftu krećem polako ka vrhu samo me gledaj
                  Ma stekas milione ko Kronke imas 3m ,a u draftu mi samo uzimas igrace,juce Grej,danas Orije...al videcemo

                  Comment


                  • Kakva mi je sredina na početku drafta bila, ova je još i dobra. Willian-Pedro-Antonio-Townsend.

                    Prošlo kolo me onaj gol Barnlija u poslednjem minutu koštao pobede. Imao Aldervelda i Vertonghena u odbrani, taman da imam 2 boda više od Limenog, i oni ga prime...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mijenjam svaki dan kapitensku KDB-u i Kejnu i ostane mi Kejn...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tobdzija View Post
                        Od ovog kola u napadu trio Lukaku-Firmino-Kane

                        Odustao sam od De Bruynea/Alexisa i Runija tako da je bilo sredstava za sastavljanje.
                        Taman sam izbacio de Brujna, a on danas zabelezi 2 asistencije za poluvreme, a Mane me pocasti crvenim kartonom. Sjajan pocetak kola.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Sad bi bilo dobro da Firmino da jedan gol i da tako ostane Odma bi otvorio flašu
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Može i gore. Npr. da imaš Mane-a, a na golu Edersona...

                            Kako me ukopao Mane. 2 igrača manje odmah na startu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Eno Scouser u PL temi pise kako mu Mane kapiten, a upravo ga za ovo kolo ubacio umesto De Brujna.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Igram protiv Jaxa u ligi, njemu isto Mane kapiten.
                                Jesus ponovo ispostovao, ali mrtvi Gvardiola nije moga oda saceka jos 3 minuta da ga zameni...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X