Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamisli koliko bi bodova izgubila na transfere da namjesti 11 kojih ona oće da je poslušala moj savjet.
    sigpic

    Comment


    • Fiksni, ostao mi je Laka za ovo kolo, mada me ne bi cudilo kao sto kazes da bude na klupi prema proceni propalog profesora. Ali za kolo nakon toga cu srediti opak trozubac u napadu u vidu Firmina,Lukakua i Morate
      Last edited by Lion; 04-09-17, 23:30.

      Comment


      • Cuj sve ukupno, odigrala sam jedno kolo samo, 58. Inace, hvala Deni, a ti Reise, zapamticu ti ovo

        Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Fiksni, ostao mi je Laka za ovo kolo, mada me ne bi cudilo kao sto kazes da bude na klupi prema proceni propalog profesora. Ali za kolo nakon toga cu srediti opak trozubac u napadu u vidu Firmina,Lukakua i Morate
          Ta debela guza iz sredine napada ti nije potrebna ...nece ga dati svojima zatvorice ga Es i Kin, sledece kolo

          E bre Ankee,pa kako starta od treceg,ja tako nebi mogao ni da igram

          A ince Ankee i Reise je iz sampionskog tabora vidis kakvi smo mi plavci saljivdzije,preci ti na vreme kod nas
          Last edited by 61563; 04-09-17, 23:36.

          Comment


          • Jbg, ako nista drugo, posluzice mi kao priprema za sledecu sezonu.

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Od ovog kola u napadu trio Lukaku-Firmino-Kane

              Odustao sam od De Bruynea/Alexisa i Runija tako da je bilo sredstava za sastavljanje.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Cijenim KDB-a kao igrača mnogo, zato mi i igra u timu, ali ako bude nastavio da igra MC-a, ima da leti sledeće kolo. Meni su napad i sredina ubojiti. Morata-Kejn-Firmino i KDB-Miki-Eriksen. Ali zato u odbrani igrači za koje se nije ni čulo.
                sigpic

                Comment


                • Kod mene 3-4-3 formacija
                  Foster(WBA)-Ake-Mee-Monreal-Mane-Willian-Pogba-Redmond-Kane-Firmino-Lukaku

                  Runi dovoljno ispostovao, ne moze u zestokom ritmu odigrati celu sezonu.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Cijenim KDB-a kao igrača mnogo, zato mi i igra u timu, ali ako bude nastavio da igra MC-a, ima da leti sledeće kolo. Meni su napad i sredina ubojiti. Morata-Kejn-Firmino i KDB-Miki-Eriksen. Ali zato u odbrani igrači za koje se nije ni čulo.
                    Dobri su ti i pozadinci,mozes ovo kolo dobro proci,moje misljenje,jos si ubacio ong iz Svonsija koliko sam skapirao vrv umesto Dunka,ja bi jedino skloni Mikhtarijana,al to sam ja ...za sad se isplacuje Miki u fantaziju

                    @Topdzija koji si ti u fantaziju,mislim koji ti je nik

                    Comment


                    • Lose sam plasiran trenutno, na 38 mestu, FK Sandor.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Tobdzija View Post
                        Lose sam plasiran trenutno, na 38 mestu, FK Sandor.
                        Ma nebitno tek je pocelo nego ja da povatam ko je ko ovde..i protiv koga igram/cu

                        Comment


                        • Bogami je opasan Miki. Krenuo sa asistencijama jako, sad će tu i neki golovi početi da upadaju. Jedino bih ga mijenjao Marezom, podsjeća malo na onu šampionsku sezonu Lestera, bar meni tako izgleda na početku.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bilo bi dobro da svi promene imena klubova u nikove, ne znamo ko je ko.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Zavrsio je avgust, mislim da je vreme da Kane donese koji bod

                              Comment


                              • Probudio se 8 minuta pre deadline-a
                                Jedva stigao nesto da skrpim

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X