Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isto i mene zeznuo Sautempton, ali imam Tadica pa se taman vratilo.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jbt, imao sam Beljija i Valensiju u prvo kolo i uradim wild card i izbacim ih.
      sigpic

      Comment


      • Ja 15 minuta do roka zamenim Salaha za Manea.

        Comment


        • Odlicno kolo zasada. Megvajer i Chicharito dominacija
          Last edited by krele90; 19-08-17, 17:10.

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Jbt, imao sam Beljija i Valensiju u prvo kolo i uradim wild card i izbacim ih.
            Cuj wild card raditi poslije prvog kola, kakvo neiskustvo.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Mene zeznu Austin, sutirao drugi penal, ja se taman obradovao da ce ga Tadic opet sutnuti
              42 poena jos 4 igraca, a evo i Monreala sad u postavi pa cemo videti, tanko za sada, jedino sutra i u ponedeljak ako se ne izvuce nesto.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Moze li pomoć, odnosno info, šta je tačno ova pomoć Free Hit, to je novo nešto

                Comment


                • Koliko sam razumeo to je mogucnost da promenis ceo tim za jedno kolo a naredno ti vraca na stari.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Moze li pomoć, odnosno info, šta je tačno ova pomoć Free Hit, to je novo nešto
                    Mozes da izvrsis koliko hoces besplatnih transfera za jedno kolo, ali se nakon tog kola vraca sve kako je bilo pre nego sto si iskoristio free hit.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Aha, hvala drugari. Glupost taman napravim ekipu i on vraca na staro, samo za jedno kolo al dobro.

                      Comment


                      • To ti je za dupla kola. Znači kad dođe tamo oko aprila da 7-8 timova igra u jednom kolu dva puta...iskoristiš ovo da namestiš te igrače. Meni lično se ne sviđa, jer mnogo olakšava ono što je moglo da bude prevaga sezone.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ja sam prosle sezone iskoristio od ovih opcija samo triple kapitena, jer na klupi uglavnom se nalaze igraci koje ne koriste ni menadzer neki najjeftiniji, a onaj all out attack nisam imao koga da ubacim u zamenu, tako da mi je dosta bolja ova nova opcija od all out attacka.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Kako me Kejn prodaje drugo kolo za redom. Bolje bi mu bilo u sledećem neki het-trik da vidim...

                            Eriksen i Pogba me u ova dva kola vade iz ...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kod mene svi katastrofalni bili ne smem ni da gledam koliko sam poena osvojio
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Kako me Kejn prodaje drugo kolo za redom. Bolje bi mu bilo u sledećem neki het-trik da vidim...

                                Eriksen i Pogba me u ova dva kola vade iz ...
                                Muke...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X