Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Svi mi na PM posaljite kako ste upisani na Fantasy-u, posto sumnjam da je neko podelio kod sa nekim, pa ko se ne javi na PM, da ga skinem sa liste, znaci da nije dobio kodove. Vecinu znam, ali neke ne prepoznajem, pa zbog toga.
    Zar i ja?

    Od svih igraca Uniteda ostali mi Pogba i Matic, a do sutra ce obojica da lete iz ekipe .
    Da ih ne malerisem

    Ovaj mali iz Barnlija, moze biti top pojacanje uz Dinija. Kao i Firmino. Posto trenutno ne vidim kako ce Staridz da igra pre njega
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Jel igra Gayle na kraju?
      На целом свету само Црвена звезда оооо..

      Comment


      • Jedno pitanje.. Da li recimo ja mogu da igram Fantasy iako nemam 250+ postova, pošto sam se priključio posle prebega sa B92..?

        Comment


        • S obzirom da nas ima preko 50 i da su svi zivi delili kodove, ja bih te pustio. Tacnije ja bih sve pustio.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Mislim da se moze kasnije tokom sezone uci u lige sa bodovima koje su ostvareni do tada. Recimo da u buduce ko dostigne 250 postova i ima tim tada udje u ligu. U H2H vrv ne moze ali u classic bi trebalo da moze. Sto se mene tice ja sam za da ulaze ljudi i sa manje postova ali da igraju celu sezonu a ne da prestaju posle par kola kao sto je bilo prve sezone pa je zato i uveden ovaj zahtev za broj postova.

            Comment


            • Jel se zna kad Princoni odustaje ,posle 10,15 kola....?

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Zar i ja?

                Od svih igraca Uniteda ostali mi Pogba i Matic, a do sutra ce obojica da lete iz ekipe .
                Da ih ne malerisem

                Ovaj mali iz Barnlija, moze biti top pojacanje uz Dinija. Kao i Firmino. Posto trenutno ne vidim kako ce Staridz da igra pre njega
                Budeš li bio ispred mene na tabeli samo te fiknem [emoji23][emoji1]


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Jel ima neki defanzivac od 4.0, a da ce igrati ?
                  Last edited by Lion; 10-08-17, 17:18.

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Jel ima neki defanzivac od 4.0, a da ce igrati ?
                    Mozda Ranhel iz Svonsija

                    Comment


                    • Originally posted by kbk View Post
                      Jedno pitanje.. Da li recimo ja mogu da igram Fantasy iako nemam 250+ postova, pošto sam se priključio posle prebega sa B92..?
                      KBK i svi ostali,

                      Nije bitno stvarno ko koliko ima postova.

                      Ono sto je najgore da udjes igras i zaboravis oko nove godine ili posle mesec, dva dana.

                      Igramo cele sezone. Ako hoces da igras celu sezonu, tj znas da ces ti ili bilo ko igrati, nije problem napravicemo jos jednu ligu. Ili dve i stavicemo jednu gde smo svi gde skupljamo bodove nije problem. Ali samo nemoj da udjete u ligu i da ne igrate.

                      Zbog toga smo stavili te postove i sve ostalo kao "pravila"
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Stvarno ne razumem, classic ligu po meni moze svako da igra nije ograničen broj igraca pa stoga ne vidim sto je problem da i odustane. Ionako se skupljaju samo ukupni bodovi uopšte ne remeti igrače koji igraju redovno, ako hoce da se oprobaju ne vidim sto je to toliki problem. Za Draft i H2H razumem i slazem se treba da se odigra do kraja.
                        Last edited by krele90; 10-08-17, 18:13.

                        Comment


                        • Što se mene tiče, sigurno neću odustati od igranja tokom sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Stvarno ne razumem, classic ligu po meni moze svako da igra nije ograničen broj igraca pa stoga ne vidim sto je problem da i odustane. Ionako se skupljaju samo ukupni bodovi uopšte ne remeti igrače koji igraju redovno, ako hoce da se oprobaju ne vidim sto je to toliki problem. Za Draft i H2H razumem i slazem se treba da se odigra do kraja.
                            Zato sto hocemo da ga merimo izmedju nas koji smo stalno na forumu.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Zato sto hocemo da ga merimo izmedju nas koji smo stalno na forumu.
                              Za merenje imamo posebnu ligu, sto je najjace i svi mi koji smo stalno tu posle decembra zaboravimo skroz na fantasy, barem ja. A i pogledaj temu od prosle sezone od decembra do maja ne znam da li ima vise od 10posta.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mozda nema 10 posta.

                                Znam tacno ko je igrao do kraja...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X