Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiksni, hajde lepo okaci svoje pulene, da vidimo koliko si iskopirao

    Comment


    • Ma jos jedan dan,mada znam da bi voleo da vidis sampionski tim na pocetku....evo reci cu ti da imamo samo jednog istog igraca

      Comment


      • Svi mi na PM posaljite kako ste upisani na Fantasy-u, posto sumnjam da je neko podelio kod sa nekim, pa ko se ne javi na PM, da ga skinem sa liste, znaci da nije dobio kodove. Vecinu znam, ali neke ne prepoznajem, pa zbog toga.

        Comment


        • Ja sam jos u dilemi Lakaklupa ili Jesus
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pa gde da kopiram ,pa ne zelim da budem u donjem delu tabele...

            @Krele gde nestade covek sa avatara

            Jos jedan dan pa krece dranje ....
            On mi je uzdanica u Draft timovima, ovde ga mogu kad ocu nabaviti

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ja sam jos u dilemi Lakaklupa ili Jesus
              Hesus naravno. Nikad ne treba zuriti sa novim pojacanjima.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ma jos jedan dan,mada znam da bi voleo da vidis sampionski tim na pocetku....evo reci cu ti da imamo samo jednog istog igraca
                Sada Pogba, do sutra vec 5-6 ista igraca

                Deni, prepoznaces moje tigrove i da ti se ne javim na pm . Meni je onaj Pevci sumnjiv

                Comment


                • hahha...Princoni,pa znam ja da ces cim vidis moj tim upotrebit WC,posle prvog kola

                  mislis mackice...a dobro ja inace volim mackice
                  Last edited by 61563; 10-08-17, 13:43.

                  Comment




                  • Evo i definitivno mog tima za 1. kolo. Neizvestan je Gayle, pa razmisljam da li ubaciti Atsu-a umesto njega. Odlucio sam se za Jesusa, tako sto sam bacio novcic
                    Ovaj Miktarijan je dobar, za 8.0 moze uzeti dosta poena, jos igra AMC-a, ali ipak se odlucih za Silvu.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ako neko ima Lanzinija, izgleda da preskace prva dva kola.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        hahha...Princoni,pa znam ja da ces cim vidis moj tim upotrebit WC,posle prvog kola

                        mislis mackice...a dobro ja inace volim mackice
                        Fiksni, lukav si, ali ja nisam maliprincara pa da nasedam na tvoje trikove

                        WC svakako cu ubrzo koristiti. Cekam da vidim hoce li se B.Silva ustaliti kod Pepa, Ivobi ce igrati valjda samo dok nema Sanceza, Vilijan dok nema Azara, a moram naci mesta i za mog Mesutaru
                        Last edited by Lion; 10-08-17, 13:56.

                        Comment


                        • Evo moji nesretnjaka

                          Spoiler
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Ne znam Princoni ja kad pitah ko je ovde najbolji (da znam na koga da obratim paznju ipak sam nov),niko nije spomenuo mackice,samo neke kunice...mozda su pobrkali zivotinje...

                            Comment


                            • Pitanja za momke koji su kaparisali Runija

                              Jeste gledali vi kakav raspored ima Everton i zasto niste? Jeste gledali Runija u poslednje dve godine i zasto niste
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Pitanja za momke koji su kaparisali Runija [emoji3]

                                Jeste gledali vi kakav raspored ima Everton i zasto niste? Jeste gledali Runija u poslednje dve godine i zasto niste [emoji3]
                                Hahahah legenda!
                                Verovatno ljudi očekuju da procveta i doživi drugu mladost

                                Comment

                                Working...
                                X