Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo...Fantazija.html

    Comment


    • sitijeve igrace za kapitene ovo kolo

      Comment


      • Ja bi stavio i Spurse, pogotovo ove u napadu (Kejn, Eriksen, Alli), ali ne znam kako će se snaći na novom stadionu, tako da treba sačekati dok se to ne vidi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • ma oni ce biti opasno napaljeni sad protiv celzija ima da ih otkinu , stadion ko stadion i naravno mounie u napad obavezno

          Comment


          • Nisu Sparsi u nekoj formi, ne verujem ni da bi Njuku dobili da Selvi nije uradio onu glupost.
            Last edited by Lion; 17-08-17, 17:44.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Nisu Sparsi u nekoj formi, ne verujem ni da Njuku dobili da Selvi nije uradio onu glupost.
              LOL

              Isti su kao prošle sezone. Mučenje do 70. minuta i onda kreću da melju protivnike.
              sigpic

              Comment


              • Ja sam kontao da je to ova nasa liga, ali nije hahah
                Steta sto nisu dali od 1. kola nego od 2. inace su nagrade zaista fine.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ja moram Sona ubaciti umesto Sanea, al se plasim 3-4-3
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Pa ubaci Allija ili Eriksena i reši problem. Oni će sigurno igrati

                    Originally posted by Princoni View Post
                    Nisu Sparsi u nekoj formi, ne verujem ni da bi Njuku dobili da Selvi nije uradio onu glupost.
                    Kući su obično mleli protivnike. Do 60og minuta je bilo gotovo. Stadion ko stadion, ali ume da bude prepreka, videćemo...
                    Last edited by z0La; 17-08-17, 22:22.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Pa ubaci Allija ili Eriksena i reši problem. Oni će sigurno igrati
                      To jednostavno resenje je skupo, i kostalo bi me 1.5M. Tj. Alija vec imam, ali hocu Sona.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Nisam ni znao da je Son tako jeftin. Mislio sam da je oko 9.

                        Pa ako si spreman na rizik, onda nema šta da se pitaš. Niko ne zna da li će Son biti u prvih 11. Ako Poke prebaci na 3-4-3, neko mora izvisiti od Allija,Eriksena i Sona, a zna se ko je to. Igraće nešto u prvih 11, ali neće biti standardan. On realno ni ne mora da čeka ovog novog štopera da se adaptira. Vanjama mu se vratio i on i Dembele na sredini, a Dier ode na trećeg štopera i to je to.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • I ja sam ostavio mesta za Sonaru ali sa druge strane namece se pitanje da li je dovodjenje ovog Sanceza iz Ajaksa znak da ce Poke prvobitno gurati 343 formaciju. Ja nemam ni Alija, a ni Eriksona u timu i taman sam mislio da to pokrijem Sonom i sada se sve zakomplikovalo. Mogao bi da prodam De Brujna i uzmem Silvu, a time napravim onda prostor za Eriksona ili Alija, ali ni Silva mi ne deluje kao siguran starter kod Pepa. Bas nezgodna situacija

                          Comment


                          • Zaha izgleda povredjen, tako da za ovo kolo Zaha OUT, Redmond IN.

                            I dalje u budzetu ima prostora za Alexisa Sancheza kada se vrati u ekipu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Ja nemam ni Alija, a ni Eriksona
                              Au princoni, mislio sam da ti si prekaljen as, ovo je baš loš potez. Još reci da nemaš ni Kejna...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Topdzija, imaš li Williana u timu? Pošto isto košta kao Zaha, a možda bolja opcija od Redmonda. Na kornerima i slobodnjacima je ako ništa.

                                Sry na duplom postu, bag u mozgu. Hteo sam edit prošli...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X