Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebao bi moci da se radi trejd izmedju timova, nisam citao pravila ali vidim da su odradili fantazi na ovaj americki fazon tako da je trejd verovatno tu.
    sigpic

    Comment


    • Ja tu dvojicu preskacem

      Prvog jer mislim da napusta ligu, drugog jer je povrijedjen, mada bi se o Edenu dalo razmisliti u nekoj 3.-4. rundi ako ostane .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ne moze sigurno ta vrsta trejada al mozes ti recimo otpustis brata Despacita,i postaj free agent,al ako njega tad zeli vise ljudi iz lige prednost ce dobiti najslabiji te nedelje,koliko shvatam pravila,al 1 za 1 nema sigurno

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Ako uzmes Lukakua i Kejna nemas pare ni za kikiriki posle.

          Ne znam da li da cekam Costu i Hazarda? Ili da pokusam sa Micijem?

          Nije fora da svi imamo iste ekipe
          Naravno da imas, samo treba traziti :P Ja sam ih uklopio

          Comment


          • A mislite da je pametno splash the cash na 2 top napadaca a dole da se kopa,posle

            Comment


            • Recimo ja trenutno imam jaci napad od Daleta, ali Daletova sredina je duplo jaca od moje

              Ja dvojicu u napadu, od 4 na sredini. Hmm?

              Mici ne kosta mnogo a moze dosta da donese. Kao i Defo, Chicha. Sa njima ti ostaje da imas jos jednog u sredini ili cak dvojicu jacih.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                A mislite da je pametno splash the cash na 2 top napadaca a dole da se kopa,posle
                Jbg ne znam koga da izbacim od njih dvojice, pa sam ih stavio zajedno

                Comment


                • Ja sam vise za jacu sredinu al videcemo u formaciji 3 5 2 sa solidnom odbranom i napadom tipa tako neki MIcuBacu...

                  Comment


                  • Ja imam Rudigera, sta mislis hoce igrati on prvu? ili da ga izbacujem?

                    Comment


                    • Mislim da nece ,bar sad na startu ocekujem sve isto Luiz,Kejhil,Aspi..ne znam mislim da je usao na jednu prijateljsku od svih mozda dve,al nije poceo,kao i Kristiansen

                      Comment


                      • Postovanje, samo jedno pitanje procitao sam da treba 250 postova za ucesce, pa me zanima da li to jos vazi, zainteresovan sam za ovaj klasik fantazi ne draft ali ok ako je ograniceno sa postovima, mislim razumem.

                        Comment


                        • Tu si par dana odnosno 2 dana. Bice i sledece godine Fantasy, a tad ces imati i postova i staza. Iako staz nije nesto sto smo stavili pod uslove, ali da neko napuca 250 postova, a da je tu dan dva tri... Ovo je za clanove, a ne mozemo da znamo da li ces biti clan i posle mesec, dva ili tri.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Tu si par dana odnosno 2 dana. Bice i sledece godine Fantasy, a tad ces imati i postova i staza. Iako staz nije nesto sto smo stavili pod uslove, ali da neko napuca 250 postova, a da je tu dan dva tri... Ovo je za clanove, a ne mozemo da znamo da li ces biti clan i posle mesec, dva ili tri.
                            Ok, pošteno, morao sam da pitam, uzivajte i srećno u sezoni.

                            Comment


                            • Jel ima jos uvek mesta?
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Ima, trazi od Alekse kodove.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X