Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hart, Federici
    Zaba, Mee, Vard, Ranhel,B Smith.
    Ali, Snodgras, Pogba, Sigi i Matic,
    Kejn, Lukaku, Firmino.

    Slazem se sa Zolom i ako imam Alija u ekipi. Za sada je ovako.

    Ali se ozbiljno razmisljam, da uzmem Cesca i Eriksena i da dodam KDB, Manea i jos nekog. A napred fazon Velbek.
    Treba videti da Cescka pa i Tadica, verovatno ce sve da se vrti oko njih dvojice. Snodgras, Cica, Filips. Jel neko uzeo Vardija? Vidim da se i Morata, Ozi, Micu, Marez izbegavaju samo tako.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Meni je Tripije must have, ako bude zdrav. Ja sam Seska ubacio, al videh da Vilian kosta iste pare, a igrace prvu dok se Azar ne vrati. I dalje se razmisljam izmedju Gabijadinija i Cicarita.

      Cekam da se B.Silva uigra, i Son i Azar oporave, onda skidam Sanea, Vilijana i Alija i ubacujem Sona, Azara i B.Silvu.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Vardija ja nisam...a Marez pa nece on ostati u LCFC,pa ga ljudi ne uzimaju

        Comment


        • Evo je moje ; doduše malo veće slike tima
          formacija tima 3-4-3
          Gol će čuvati poznati dvojac: Foster - Hart ( oba relativno jeftina, a dobra golmana. Čak je Hart iznenađujuće jeftin, a čini mi se da će imati prednost u odnosu na Adriana)
          Odbranu čine: Daniels - Mustafi - Bertrand (sva trojica se ubacuju u napad i imaju lepe šanse za c.sheet)
          Vezni red: Pogba- Mane- Zaha- Pedro ( Pedro, nije skup a mogao bi doneti lepih bodova,Zaha i Mane provereni igrači, slažem se sa Zolom da bi Pogba mogao ove sezone malo više u napad, pogotovo zato što mu "leđa" čuvaju Erera-Matić, pa i Felaini)
          Napad: Kane - Jesus - Austin ( Kane je must-have, Jesus će skoro sigurno imati prednost u odnosu na Aguera ako Pepe bude igrao sa jednim špicem, Austin je ubica golmana, verovatno će preoteti Tadiću izvođenje penala plus što imaju dobar raspored)

          Klupa (Lowton, Rangel, Sidwell)
          1.JPG
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • Morao sam da menjam sastav skoro skroz,ubiše me ovi sa povredama

            Spoiler
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Tripije je odlican izbor.Generalno skupa odbrana Spursa,a on ima dobar centardut i potencijal za asistencije.
              Pixi je dole pomenuo Trenta AA.On moze biti dobra,jeftina opcija nekoliko kola.

              Celzi mi je napadcki enigma.Uvek sam uzimao Hazarda i Costu,ali sada bez njih totalno limitirani.Wilian jeftin,a izvodi dobro slobodnjake,moze da se zavuce neki gol.Zna i neki korner da izvede.

              U Arsenalu osim Lakazeta,ne vidim neku masinu za bodove,pa preskacem za sad.Ozil obicno slab na pocetku,Sanceza nema.....

              Ja sam dao Richiju iz Njuke sansu.Kosta 6,a dobar igracic.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment




              • Evo ja sam na brzinu sastavio, moguce da ce da bude izmena
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako preko telefona da namestim tim? Pokušavam već pola sata, skinuo i aplikaciju i ne ide. Sastsvio sam nešto ali fazon pre 20 dana i to brzinski
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Originally posted by Nerealan View Post
                    Kako preko telefona da namestim tim? Pokušavam već pola sata, skinuo i aplikaciju i ne ide. Sastsvio sam nešto ali fazon pre 20 dana i to brzinski
                    Uzasna je aplikacija, ja preko brauzera na telefonu sredjujem.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ma rekoh aj da probam, sranje živo. Sjebem malopre konektor za punjač na latopu i setim se da nemam tim. Ok, hvala ti, hoće preko chroma
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Instaliraj ovu app,pa probaj:
                        https://play.google.com/store/apps/d....homemade.ffm2
                        FC AMATERI FROM ANFIELD

                        Comment




                        • Spreman

                          Fikni, nemoj da kopiras

                          Comment


                          • E to je pravi gunner a ne kao Tobdzija nas kolega koji nema nijednog nego evo i moj tim mudro osmišljen i malo navijački nastrojen sa prostorom od 2.5 miliona u budžetu ako zatreba da se nadje

                            Comment


                            • Tobdzija je nas Ceda Jovanovic

                              Comment


                              • Pa gde da kopiram ,pa ne zelim da budem u donjem delu tabele...

                                @Krele gde nestade covek sa avatara

                                Jos jedan dan pa krece dranje ....

                                Comment

                                Working...
                                X