Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde ako nemate obaveza u nedelju uvece daj da vidimo ko moze, saljite Deniju za nedelju ko moze, pa ce da vidimo.

    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • I ja sam u opticaju za draft, računajte na mene

      Comment


      • Nedjelja u 11, 12 navece bi bilo top, mada ako vam je kasno moze i 9, 10
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Valjalo bi napraviti neki spisak ko zeli da ucestvuje, pa da napravimo grupe
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Eto tema, tamo pisite ko je za, da ne smetamo ovdje ljudima koji nisu za draft .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ajde ako nemate obaveza u nedelju uvece daj da vidimo ko moze, saljite Deniju za nedelju ko moze, pa ce da vidimo.

              Ja ne mogu igrati draft, a i radim zamenu, prvu u ponedeljak, tako da s obzirom da ustajem oko pola 5, a igra se oko 11-12, draft traje 3 sata, spavao bih mozda 2 sata, tacno da sjebem sve na poslu i da me draftuju negde na drugo mesto

              Nek Dale pravi draft

              Comment


              • Ne, ne, Dale ce samo prijave, nista drugo, da ne unistavamo ovu temu

                Jer ja sam slab s tim, da nije bilo vasih postova, bukvalno ne bih ni znao da su uveli draft .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ja ove godine neću draft..već sam se uključio na jedan draft ( na nekom hrvatskom forumu) i bilo bi mi puno dva drafta..mozda sl. godine skontam da mogu više draftova odjednom..
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • Deni kada ti odgovara!? Da pravis Draft!?

                    PS: Lepo sam ti rekao cekaj daleta, tradicija Sad se jebi
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Gangara ako ne uzme Girouda na draftu ne znam tko ce haha
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Deni kada ti odgovara!? Da pravis Draft!?

                        PS: Lepo sam ti rekao cekaj daleta, tradicija Sad se jebi
                        Pa draft može odvojeno da se pravi, pravi ga ti

                        Čuj čekaj Daleta, Dale kao onaj za izbore, samo spisak uzima


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • Успео сам да направим тим без иједног играча Челзија, Ситија и Арсенала а опет на "папиру" брутално изгледа.
                          На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Mogu li dobiti kodove za ligu?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ko je otvorio temu, djeli kodove, prvi post procitaj.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Momci imam dilemu, Jesus ili Lakazet, i B. Silva ili D. Silva?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X