Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da se u ponedeljak očekuje kiša čim je Novak treći meč. Opet je bačen van centralnog i sad vodi 3-0 protiv Federera u zadnje dvije sezone a odigrao je manje mečeva.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Zasto neki igraju 2 puta na sporednom terenu, (mozda ce biti i vise) a neki nijednom. Je l' to kao u Crnom Gruji kad kaze "idemo u rat da se bijete, neki cete da poginete, a neki cemo da se vratimo"?
      Jel to "neki" aludiras na Roloa i Muzuuu, sta ces Muzzzaaa domacin a Rolo uvek povlastice ima,klasika

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Zasto neki igraju 2 puta na sporednom terenu, (mozda ce biti i vise) a neki nijednom. Je l' to kao u Crnom Gruji kad kaze "idemo u rat da se bijete, neki cete da poginete, a neki cemo da se vratimo"?
        Kad pomenu serije i filmove, meni pade napamet, apropo Bojane, "mala ako nemaš ličnu kartu mogu da ti sredim"
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Dva (moguca) interesantna meca Grisa - Rolo, Agut - Cilic. Ostalo se moze prespavati.
          Zašto baš mora toliko negativno? Pa uopšte nije tako
          Edit : evo odmah čitam teorije zavere pa za mene je to vrlo jednostavno Endi domaći te iser , a svi znamo da će Rodžer imati prednost u odnosu na Noleta.
          I dolazimo do onog problema Nole treći na terenu 1?? Pa i ovo je vrlo jedbostavno takođe je i Federer treći na CC
          Last edited by NEMANJA97; 09-07-17, 01:21.

          Comment


          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
            Zašto baš mora toliko negativno? Pa uopšte nije tako
            Edit : evo odmah čitam teorije zavere pa za mene je to vrlo jednostavno Endi domaći te iser , a svi znamo da će Rodžer imati prednost u odnosu na Noleta.
            I dolazimo do onog problema Nole treći na terenu 1?? Pa i ovo je vrlo jedbostavno takođe je i Federer treći na CC
            Koliko znaš slučaja da kad 2 velika igrača raspoređuju, dvaput uzastopno gurnu jednog van centralnog? Nabroj mi te situacije a da se ne odnose na ovogodišnji Wimbledon.

            Kakve veze ima što je Federer treći pod krovom? Može biti i sedmi.

            Bude li kiše nisu ravnopravni, gdje su tu teorije zavjere? Samo nešto što se stalno ponavlja. Stavljanje Novaka u težu situaciju je teorija zavjere a ne činjenica?

            Comment


            • Ne brini noto, za nepune dve godinice ce i teren br 1 imati krov, pa Nole nece ispastati. Na nama je samo da se strpimo malo .
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Koliko znaš slučaja da kad 2 velika igrača raspoređuju, dvaput uzastopno gurnu jednog van centralnog? Nabroj mi te situacije a da se ne odnose na ovogodišnji Wimbledon.

                Kakve veze ima što je Federer treći pod krovom? Može biti i sedmi.

                Bude li kiše nisu ravnopravni, gdje su tu teorije zavjere? Samo nešto što se stalno ponavlja. Stavljanje Novaka u težu situaciju je teorija zavjere a ne činjenica?
                Neću da razmatram nikakve slučajeve prosto sam znao da će Rodžer i Endi biti na centralnom ako bude ovakav raspored.
                A tek ova filozofiranja su mi smešna pa na centralnom su stavljali ženski meč pa Endija koji je u gornjem delu žreba pa onda Federera koji je u donjem delu žreba.
                Tako isti šablon na terenu 1: ženski meč pa Rafa pa Nole
                A šta ti bi da možda svi budu na centralnom? Pa kako bi tad stigli da završe...
                Vidiš da ima negative odmah se razmišlja da li će biti kiše...
                Pošto imaju jedan teren na kom se može igrati dok pada kiša pa ne mogu sve staviti na taj teren onda tako mečeve opet ne bi stigli da završe...

                Comment


                • Slow day na Wimbledonu...

                  Comment


                  • Koliko volim W, toliko mrzim MS od kad sam pocela da radim...

                    uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ovoga puta niste u pravu i pored toga sto sutra moze biti kise. Dva jednostavn pitanje.

                      Prvo, koji je mec najintersantniji uimbldonskoj publici?

                      Odgovor:
                      1. Mari - Per
                      2. Rodzer - Dimitrov
                      3. Nadal - Miler (prilicno iza drugog)
                      4. Novak - Manarino

                      Drugo, koji je mec najintersantniji siroj publici?

                      1. Rodzer - Dimitrov
                      2. Nadal - Miler
                      3. Mari - Per
                      4. Novak - Manarino

                      U takvoj situacji Novak je morao ici na drugom terenu. Drugo je pitanje da li je Nadal trebao biti ispred njega.

                      Da nisam Novakov navijac, meni bi zanimljivost bila:

                      1. Nadal - Miler (Da vidimo koliko je Nadal jak.)
                      2. Mari - Per (Mari je bio los a Per odlican. To moze da bude jako interesantan mec.)
                      3. Novak - Manarino (Manarino igra prekrasno na travi. Uzivanje, kao sto je i Misha Zverev.)
                      4. Federer - Dimitrov (Tu se sve zna.)

                      Comment


                      • Tebi je neizvesniji i zanimljiviji mec Djokovic-Manarino od Fed-Dimitrov?

                        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Koliko volim W, toliko mrzim MS od kad sam pocela da radim...

                          uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                          Sta znaci MS?

                          Comment


                          • Middle sunday

                            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Bojana hvala na odgovoru..


                              Apropo trave i stanja ovogodisnjih terena

                              3 round CC 2016



                              3 round CC 2017

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Tebi je neizvesniji i zanimljiviji mec Djokovic-Manarino od Fed-Dimitrov?

                                uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                                Dimitrov ce da izgubi u svlacionici. I sto ceme imati? U najboljem slucaju revijalni mec u kome se pobjednik zna.

                                Comment

                                Working...
                                X