Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    E tu grešiš...Novak ih je dobijao zato što je on bio dobar a ne zato što su oni bili loši...
    Novak, Rafa i Andy su isto godiste. Tako da nema izgovora.

    Comment


    • Originally posted by Samuraj View Post
      Novak, Rafa i Andy su isto godiste. Tako da nema izgovora.
      Pa ?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Madrid

        Ja bas mislim da igraju svoju poslednju.

        Izreda svi.

        Jer prolaskom Rodzera, a stvarno ocekivati da sledece godine on bude neka avangarda...

        Prolaskom Rodzera i Rafe, prestaje potreba i za ovim drugim iz generacije.

        Nastaje vakum, a niko nece zeljeti da gleda ove dosade, koji realno vise nece moci trcanjem da osvajaju.

        Nocas su ljudi gledali jednog covjeka. Sto ce Fabio da uradi. Da li ce da udari fh, bh, skrati, slomi reket...
        Nikoga nije zanimalo sto radi onaj preko puta.

        Jer onaj i kad je to sto radi radio najbolje, bio je negledljiv.

        Comment


        • Deset uzastopnih meceva na Slemovioma Nadal ne gubi set.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Deset uzastopnih meceva na Slemovioma Nadal ne gubi set.
            Viskovic veruje da Miler moze da mu uzme bar jedan.

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Moze ako se dogega nekako do TBa i u TBu sve uzme na svoj servis, a to znaci sve poene posle servisa ili iz drugog udarca. U svakom slucaju nema sanse da ga dobije. Mada gledajuci Mareja nocas jasno je da Nadala moze samo da dobiju Federer ili Djokovic na najvecem nivou, a pitanje je imaju li oni to u sebi trenutno, on sa ovim nivoom sigruno ide u finale.
              sigpic

              Comment


              • Slazem se sa tobom.


                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ovim nivoom, podlogom, izbjegnutim Gulbisom, Kverijem, Janovicem, Karlovicem, Braunom i mnogi drugi slicni igraci...

                  I on sada sigurno ide na osvajanje, jer prva nedjelja je preskocena, a to je uvijek bila njegova najveca boljka.

                  Ko ce ga sada zaustaviti? On je realno, a to se znalo i kad je odredjen zrijeb, prvi favorit na turniru.

                  Kolika je bila kvota na njega?

                  Comment


                  • Dobro to je tvoje legitimno misljenje i ok je.

                    Moja poenta je da se ta prica vrti vec duzi niz godina. Pocelo je sa Fedom, pa je 2015. preslo na Rafu, sada se prica o Noletu, a kada posto ocekujem da se Nole vrati(mada ne onako dominantno ali da bude konstantno u prva 3 igraca) pricace se o Endiju. I svaki put se prica o novim generacijama. Posebno se Rafa i Fed vec godinama otpisuju i salju u penziju, procitaj komentare pred AO i ocekivanja, postoji u arhivi. Ali ja jos uvek mislim da to nije realno. Zato i jesu najveci, jer pobede ocekivanja iprepreke. Uzeli su sve bitne titule osim Rima ove godine, a i u nastavku sezone vidim samo Noleta i EVENTUALNO Endija da mogu nesto da uzmu od mastersa i GS. Nisam mislio na pocetku sezone da je gotovo sa njima dvojicom, napisao sam da ocekujem da bar jedan od RF ili RN uzme GS ove godine, da ce igrati jos jedno finale i da nece biti novog osvajaca GS. Za sada imaju 2 titule i 3 finala zajedno, tako da je taj deo cak bio i underrated, a za novog osvajaca cekamo jos 2 GS. Tako isto ne mislim da im je ovo poslednja godina. Ti mislis drugacije sto je ok i to je to. Samo hocu da iskazem svoje misljenje. Videcemo

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Slazem se sa tobom.


                      hahaha kralj. Ovaj drugi tweet objasnjava zasto nikada nije osvojio najbitnije titule. To jest objasnjava njegov "glavu"
                      Last edited by colchonero; 07-07-17, 22:27.

                      Comment


                      • Djokin pad traje mnogo duze od RG prosle godine. Mnogo duze.
                        Jos onda je pao kao nikad niko.
                        Rasturio tim s kojim je imao uspjehe, sada nema ni trenera.

                        Nista tu nije slicajno. On mozda i pozeli da se vrati.
                        Ali reci ti to Kirjosu koji ce ga sad redovno mlatiti jer ga ne respektuje ni trunke. A bome ni ostali igraci.

                        Sada je imao zrijeb i dobio neke amatere, predaje.
                        Kao kad je igrao finale USO, osvojio RG...

                        Ali njega bi danas ovaj Fonjini izbacio.

                        Ako je to podloga za buducnost, onda...

                        Comment


                        • Ako se Nole vrati u staru formu, ne mora Kirijos da ga respektuje uopste niti Fonjini niti ostali van top5. Dobijace ih Nole na kvalitet. Ovo kazem kao neko kome Nole pada za nijansu lakse od Federera zato sto je nas.

                          Comment


                          • Hahahaha, kakav brat. Ne bi me čudilo da ga kazne za tu (šovinističku ) izjavu. Bolje što nisam odgledao 4. set do kraja, samo bih se nervirao, vidim po rezultatu i vašim komentarima da ga je imao. Svakako bi verovatno pukao peti set, ali opet. Čudesni život Fabilije Fognen.

                            Sutra neverovatno dosadan dan na ATPu. Svaki meč ima izrazitog favorita i bila bi senzacija da i jedan jedini ispadne.
                            Mnogo će zanimljivije biti na WTA strani, mada ni tu mi ni jedan meč naročito ne obećava kvalitetom.

                            Comment


                            • Danas na Rodju ide Miso,
                              Cisto da se ovaj podseti kako ga je u Australiji preslis'o,
                              Tako da Rodjo, potrudi se budi ozbiljan,
                              Nemoj slucajno da pokvaris neciji divan dan

                              Spoiler
                              Nema na cemu Boksi, nije da nisam trebao
                              Last edited by Sandugp; 08-07-17, 07:54.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Viskovic veruje da Miler moze da mu uzme bar jedan.

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Visko ce opet da izgubi 1 funtu

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X