Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tereni ni na sta ne lice ove godine, Bethanina povreda, onda su se Mladenovic i ne znam jos ko nesto zalile... Centralni izrovaren za 4 dana, Federer je bukvalno sa gadjenjem gledao teren

    Comment


    • Ocajan je teren, ne znam sta su radili ove godine, ali trava je uzasna jos od prvog dana
      Do finala, CC ce vise liciti na njivu nego na teniski teren
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post

        Ovo onako si lupila il stvarno si gledala do sad Pliskovu i si ovo izjavila? Pliskova igra daleko najbolje na travi i apsolutno opravdano je bila prvi favorit, narocito nakon ispadanje Petre, ali eto desilo se sta se desilo i ispala u drugo kolo. Meni je bas krivo zbog nje, mislio sam da moze do titule jer igra odlicno, servira odlicno, sve ide kako treba u zadnje vreme.
        Od kako sam ove, a nakupilo se dosta godinica već... dolazila sam u dodir/priču/rasprave sa raznim svetom...a ti si jedna od retko iritantnih i nevaspitanih ovde.
        I samo nemoj da se kriješ iza neznanja srpskog jezika.

        TI ĆEŠ DA MI KAŽEŠ DA LUPAM I ŠTA (NE)GLEDAM!
        Igra daleko najbolje na travi???? Cccccccc....
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nijedan teren nista ne valja.
          Mozda je toplije bilo ove godine pa ih pogresno odrzavali...
          A mozda svjesno, da vrate na pravi kolosjek Marija i No1a.
          Cudi me da nisu to pripremili bas po RF ukusu, da bude labudova pjesma kako dolikuje.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Od kako sam ove, a nakupilo se dosta godinica već... dolazila sam u dodir/priču/rasprave sa raznim svetom...a ti si jedna od retko iritantnih i nevaspitanih ovde.
            I samo nemoj da se kriješ iza neznanja srpskog jezika.

            TI ĆEŠ DA MI KAŽEŠ DA LUPAM I ŠTA (NE)GLEDAM!
            Igra daleko najbolje na travi???? Cccccccc....
            A ti si najarogantnija osoba sa kojom sam ikada pricao. Kazem ti da joj trava najvise odgovara, na stranu to sto na Wimbledon se joj ne da, ocigledno nesto je koci...

            @Peca
            To ne znaci da ne igra dobro na travi. Malo je bezvezno da sudimo oko ove podloge jer ima tako mali broj turnira, ali mislim da je i sama izjavila da uziva igrati na travi.
            Last edited by Stefan-kobe; 07-07-17, 10:32.
            OVAKO

            Comment


            • Naravno i uvek sam takva sa bezobraznima, nevaspitanima i onima koji se previše prave pametni, a dalje od svog nosa ne vide...da ne kažem veze nemaju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Teren 18, na kome danas igraju Per-Janovic...Biće zanimljivo...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • 5 setova u najavi
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • I tereni i žrijeb su pripremljeni po Strikanovom ukusu

                    Comment


                    • Bozoljac i Cipola kao LL dobili mec prvog kola.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • "Došao sam ovdje u petak. Odigrao sam par gemova. U subotu sam ih odigrao 8, a u nedjelju skoro cijeli set."

                        Erni

                        Comment


                        • Neke neverovatne cinjenice o Ofneru, a ubedjena sam da niko od nas nije cuo za njega do sad

                          Mit Kleidern aus dem Souvenir-Shop in Runde 3

                          prevescu ove najzanimljivije

                          1. prvo kolo u kvalifikacijama mu je prvi mec na travi uopste, pre toga je samo trenirao 2 sata na toj podlozi. Preokrenuo je 0:2 u setovima
                          2. posto nema sponzora za opremu, sva 3 meca je igrao u istoj majci i sorcu. " oprao sam ih samo jednom" ( ovo bas i nije pohvalno )
                          3. ostatak opreme je kupio u suvenir shopu na W, pomocu vaucera od 250 funti koji je dobio od organizatora
                          4. trener mu je otac Dominika Thiema
                          5. sa prolazom u 3.kolo, utrostrucio je svoju zaradu od tenisa koju je imao do sada
                          6. najbolji udarci su mu servis i bh
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Prije ce taj Ofner do Slema od Saske Zvereva.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Teren 18, na kome danas igraju Per-Janovic...Biće zanimljivo...
                              To se mora gledati...Kad' Janovič povileni zbog stanja terena
                              Još da pogode pravog sudiju i šou je zagarantovan...
                              Mada ni Per nije daleko...
                              Ali zaista mi nije jasno šta se ove godine dogodilo sa terenima...
                              Posle 4 dana izgledaju kao posledve nedelje u uobičajenim okolnostima.
                              Da li je vrućina doprinela tome ? Ali zašto ih onda nisu zalivali i da li je to uopšte dozvoljeno i po pravilima ?

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Neke neverovatne cinjenice o Ofneru, a ubedjena sam da niko od nas nije cuo za njega do sad

                              Mit Kleidern aus dem Souvenir-Shop in Runde 3

                              prevescu ove najzanimljivije

                              1. prvo kolo u kvalifikacijama mu je prvi mec na travi uopste, pre toga je samo trenirao 2 sata na toj podlozi. Preokrenuo je 0:2 u setovima
                              2. posto nema sponzora za opremu, sva 3 meca je igrao u istoj majci i sorcu. " oprao sam ih samo jednom" ( ovo bas i nije pohvalno )
                              3. ostatak opreme je kupio u suvenir shopu na W, pomocu vaucera od 250 funti koji je dobio od organizatora
                              4. trener mu je otac Dominika Thiema
                              5. sa prolazom u 3.kolo, utrostrucio je svoju zaradu od tenisa koju je imao do sada
                              6. najbolji udarci su mu servis i bh
                              Jadan...
                              Jbt. zar niko od kolega nije mogao da pripomogne sa opremom ?

                              Nadam se da će se javiti neko od sponzora posle ovog Vimbldona...
                              Kada smo kod toga Hed raskinuo saradnju sa Tomićem posle ispada na Vimbldonu.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Dobio je Ofner neke dobre igrace od pocetka godine.
                                Micona, Popka, Hiralda...
                                Nema tu nekog pretjeranog iznenadjenja. Tenis ionako igraju uglavnom neki likovi sto ni u jednom sportu ne bi uspjeli. Pogledajte onog Raonica tu gradju i kretnju. Postoji li sport dje bi ta individua uspjela?
                                Ili No1a. Onakav kolac...

                                Dok Nadal bio mogao fudbal, pleja u kosarci...

                                Comment

                                Working...
                                X