Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E pa treće Pliškove nema, a obe su ispale.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      E pa treće Pliškove nema, a obe su ispale.
      Da da
      Znam nego prepisao , a valjda nisu još menjali kvote
      Edit: moja greška skoro sve su je izbacile pa sam ja izgleda omašio...
      Last edited by NEMANJA97; 06-07-17, 20:53.

      Comment


      • Nije mi baš jasno zašto je Pliškova bila tako visoko kotirana. Nije trava njena omiljena podloga, za sada, a Istburn je bio mislim malo i slučajnost.

        Sutrašnji dan... http://www.wimbledon.com/en_GB/score...chedule12.html
        Last edited by miloolja; 06-07-17, 21:22.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Gulbis 60 winnera, 22 greske

          Masina is in full flight, Nole neka se spremi

          Comment


          • Kaze ovaj kreten Govedarica, igra se 1.set, skoro sat vremena i onda se brzo zavrsio u TB, a 1.set trajao 36 minuta
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • U bree što kreten?
              I koji to meč Duci-Role?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Izuzetno me nervira, previse prica kad prenosi meceve, prenaporan je
                aha, Roger-Lajovic, mec ukupno trajao 1.5h, a on odvali da je prvi set trajao skoro sat vremena
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Loše komentariše. Stavlja akcenat na nebitne momente.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Nije mi baš jasno zašto je Pliškova bila tako visoko kotirana. Nije trava njena omiljena podloga, za sada, a Istburn je bio mislim malo i slučajnost.

                    Sutrašnji dan... http://www.wimbledon.com/en_GB/score...chedule12.html
                    Iskreno ja sam i očekivao vrlo dobar rezultat Pliskove , ali eto kod žena ni u šta ne možeš biti siguran.
                    Ovakvo je trenutno stanje što se tiče borbe za prvo mesto:
                    Sa ovim rezultatom trenutno je prva Pliskova i ima šansu da prvi put dođe do te pozicije , a jedino još mogu da je ugroze Kerber trenutni broj 1 kome treba finale da bi bila ispred Pliskove i Halep koja je u boljoj poziciji njoj treba polufinale da bi bila ispred Pliskove.
                    Kad se pogleda žreb prosto ne znam šta da očekujem...
                    Šta vi očekujete da li će Kerber ostati prva ili ćemo dobiti novu vladarku tenisa?
                    I naravno koga biste voleli da zavrśi na prvom mestu?

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Loše komentariše. Stavlja akcenat na nebitne momente.
                      Ali zato tenis kao sport /taktika i sl. / drži u malom prstu...Za razliku od Viškovića koji statistiku i podatke odlično pamti , ali je zato naporan...
                      I Govedarica je jedan od retkih komentatora koji voli WTA ...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Govedarica je jedan od retkih komentatora koji zna da ga igra, ali blage veze nema da ga komentarise.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nije mi baš jasno zašto je Pliškova bila tako visoko kotirana. Nije trava njena omiljena podloga, za sada, a Istburn je bio mislim malo i slučajnost.

                          Sutrašnji dan... http://www.wimbledon.com/en_GB/score...chedule12.html

                          Ovo onako si lupila il stvarno si gledala do sad Pliskovu i si ovo izjavila? Pliskova igra daleko najbolje na travi i apsolutno opravdano je bila prvi favorit, narocito nakon ispadanje Petre, ali eto desilo se sta se desilo i ispala u drugo kolo. Meni je bas krivo zbog nje, mislio sam da moze do titule jer igra odlicno, servira odlicno, sve ide kako treba u zadnje vreme.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Gulbis 60 winnera, 22 greske

                            Masina is in full flight, Nole neka se spremi
                            Jedino mu je opasan forhend slajs zbog nepredvidivosti, još ako mu krene sevis onda ume da bude nezgodan..
                            Last edited by Dekson; 07-07-17, 07:47.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Izgubio je Nadal servis sigurno makar jos jednom(mozda i vise puta ali ne mogu da tvrdim). Gledam zreb, u drugom kolu je izgubio prvi set 7-5 od Gulbisa.
                              Eto, kako slucajno iz dogadjaja od prije 9 godina iskopasmo ime koje ce bas prirediti iznenadjenje dana. Izbaci covjek Delpa, sad i Nole drhti
                              Originally posted by Zarkov View Post
                              I ja sam se upecao Čudno mi je bilo ali sam mu povjerovao. Mislio sam da on i Viško ne mogu da fulaju informaciju.
                              Njemu treba zabranit da prenosi Nadala. Previše navijački prenosi kad on igra.
                              Jes, brate, ne pita se sa sobom tad. Samo za vrijeme tog meca sam ga uhvatio par puta kako pravi greske u stilu cuvenog Panticevog gafa: "Izlaze igraci Partizana, a evo i nasih!"

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post

                                Ovo onako si lupila il stvarno si gledala do sad Pliskovu i si ovo izjavila? Pliskova igra daleko najbolje na travi i apsolutno opravdano je bila prvi favorit, narocito nakon ispadanje Petre, ali eto desilo se sta se desilo i ispala u drugo kolo. Meni je bas krivo zbog nje, mislio sam da moze do titule jer igra odlicno, servira odlicno, sve ide kako treba u zadnje vreme.
                                Pliskova je na travi napabirčila pobeda u Istbornu i Notingemu ali na svetoj travi vimbldonskoj nikad nije dobacila dalje od drugog kola.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X