Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Pa kad nisu prethodnih sezona, tek sad neće da ga osvoje.
    Nemaju šta da traže pored Reala, Barse, City-a, Bajerna, a mislim da su u ovom trenutku i LFC i MUFC ozbiljniji konkurenti
    I Sevilju si zaboravio da pomenes kao ozbiljnijeg konkurenta.

    Comment


    • Stvarno ne pamtim kad je Lihstajenr onako odigrao 30 minuta, a ni Asamoa. Max pokazao kakav je trener. Zao mi Poksa, ali jednostavno odbrana je zakazala, ne moze Sancez i Vertongen.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Mentalitet presudio. Igraci Totenhema postali za 2 klase losiji cim su primili gol. Juventus nadigran celo poluvreme, medjutim kada je najvaznije pokazuju zasto su veliki klub. Rutinsko privodjenje meca kraju.

        Ne bi me cudilo da u 1/4 finalu izvuku Liverpool, pa onda Real.
        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

        Comment


        • Mi ako izvucemo Liverpool, najverovatnije ispadamo, previse su brzi za nas. Nisam neki optimista pred nastavak takmicenja.

          Comment


          • Ne bih ja voleo Liverpul, iako sam ubedjen da cemo ih izvuci. Najbolje bi bilo Sahtjor/Romu, ali ja prizeljkujem Siti ili Utd.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ovaj preokret je Alegrijev. Bravo Makse.
              Naravoucenije - ne otpisujte nikada Juve.
              Prije bih rekao da je preokret Totenhemova zasluga.
              Ne znam cemu svrsavanje na izmjene, sasvim logicne.
              Znaci, imas 2:2 koji je nepovoljan rezultat i ti dodjes da se... branis. Barzalji igra desnog beka, treba mu 10 minuta da istrci od kaznenog do kaznenog. Duo Kedira-Matuidi su za anale, pa bez zajebancije dokle se njih dvojica posvadjaju i pomire sa loptom, prodjose tri voza.
              Potpuno logicno da Liht udje, sumnjam da je iko ocekivao partiju.
              Potpuno logicno da se makne Matuidi, ulazi Asamoa i gura se Sandro koji je fantastican bio nocas.

              Juve ocajno igrao dvomec, nikad gore ne igraju zadnjih pet sezona, i ne znam cemu velicanje Alegrija. Da je druga ekipa bila danas protiv njih, ispali bi. Ok, a da ta druga nije PSG.
              Originally posted by bice View Post
              Ja bih voleo Siti, da se spusti malo Peponja na zemlju.
              Ne znam cemu ovo prizeljkivanje, kakvo spustanje na zemlju... Jasan favorit bi bio Siti koji sumnjam da bi dozvolio da 14 minuta od 180 odluce dvomec. Tesko da bi oni dozivljavali takve blackoute.


              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Nije svrsavanje na izmene, nego pohvala istih. Jer je video da ne moze onako kako ke ptevashodno zamislio.
                I nije tvrdoglavo nastavio tako, doduse znalo se da ce na poluvremenu menjati nesto. I uspeo je.
                Dvomec je zakuvan u Torinu ocajnom igrom i nekarakteristicnim individualnim greskama nakon promasene Iguainove sanse za 3-0. Nakon toga je fino zbuckan u revansu odlicnim potezima i losijom reakcijom citave ekipe Totenhema u tih nekoliko minuta.
                Sve u svemu bitno je da su prosli, mada su mogli mnogo sigurnije da izadju iz prvih 90min u Torinu. Pocetinovoj ekipi i njemu samom svaka cast, ali ne moze pile pred kamion
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Bolji tim je ispao, ali ne prolaze uvek bolji

                  Juve na kraju iskusno, iako nisu se bas dobro branili, malo i srece koja im je falila proslih sezona. Drago mi je zbog Buffona

                  Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                  Bas mislim da su se odlicno branili. Nakon sto su poveli. Cak su na momente i dobro drzali loptu u posedu da ubiju sto vise vremena. Imao je Son onaj opasan sut i to je jedino sto nisu zatvorili kako treba.
                  Bila je i ona lopta koja se setala duz gol linije nakon udarca glavom Kejna, s tim sto je Hari bio u ofsajdu a sudija nije mahao.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Gubis 1-0 a na klupi imas Lihstajnera, Asamou, Bentakura, Markizija i Ruganija, bukvalno sve defanzivne igrace, kako da ne pohvalis onda izmene i postavku igre nakon istih?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Dobro bi bilo da izvuce Juve ovo, jedna ozbiljna ekipa manje.
                      Nisam siguran na sta tacno ciljas, Juve bi izbacio Pul u 99 od 100 dvomeca, za razliku od Totnehema.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Nisam siguran na sta tacno ciljas, Juve bi izbacio Pul u 99 od 100 dvomeca, za razliku od Totnehema.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Tako ste se vala smejali i prosle godine kad sam rekao da ce Juve da izdominira protiv Barse

                          Treba malo vise ceniti takticki potkovane ekipe.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • U pravu je Bici, ali i pored taktike ima dosta i do pobednickog mentaliteta. Tacno se videlo na poluvtemenu kada su izasla dva igraca koji su "novi" i nenaviknuti toliko na timsku hemiju, a usla dva "starosedeoca" kako je sve bilo konkretnije, organizovanije, kompaktnije.
                            Mada mislim da ni samom Maksu nije jasno zasto je poceo sa Barzaljijem desno, bitno je da je uvideo sta treba da uradi, da preokrene mec.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ne nego je u pravu da takticki potkovane ekipe treba malo vise ceniti.
                              Kada kazem takticki, mislim u svakom smislu. I nacin na koji se neko brani i napada - igra sa i bez lopte.
                              A ovo za 99 od 100 Juve vs Liver ..... to ne komentarisem. Cek prvo da vidimo ko ce sve proci u cetvrtfinale, pa onda ko sa kim igra. Tada cemo pisati o mogucim ishodima cetvrtfinalnih duela.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ne nego je u pravu da takticki potkovane ekipe treba malo vise ceniti.
                                Kada kazem takticki, mislim u svakom smislu. I nacin na koji se neko brani i napada - igra sa i bez lopte.
                                A ovo za 99 od 100 Juve vs Liver ..... to ne komentarisem. Cek prvo da vidimo ko ce sve proci u cetvrtfinale, pa onda ko sa kim igra. Tada cemo pisati o mogucim ishodima cetvrtfinalnih duela.
                                Sto je Juve takticki potkovanija ekipa od Totenhema? Juve u ovom dvomecu 90% vremena nije imao nikakvu kontrolu.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X