Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo je mocan Juve kada je uspeo da izbaci ovako premocnu masineriju iz Severnog Londona.
    Jos kada se sve uzme u obzir, i promaseni penal i sudijske greske dobro su prosli Severnolondonci.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Juve do titule idemo breee.Djidji red je da se podigne taj trofej majku mu.
      Pa kad nisu prethodnih sezona, tek sad neće da ga osvoje.
      Nemaju šta da traže pored Reala, Barse, City-a, Bajerna, a mislim da su u ovom trenutku i LFC i MUFC ozbiljniji konkurenti

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Pa kad nisu prethodnih sezona, tek sad neće da ga osvoje.
        Nemaju šta da traže pored Reala, Barse, City-a, Bajerna, a mislim da su u ovom trenutku i LFC i MUFC ozbiljniji konkurenti
        Dje bas Real stavi na prvo mjesto,ono je raspad.
        Ali konkurencija jes zajebana ove sezone,cini mi se jaca nego zadnjih 7 8 godina.I sam sam prognozirao da neki englez osvaja ali imam pravo da se nadam.
        Last edited by E1_PG; 07-03-18, 21:50.

        Comment


        • Ovaj preokret je Alegrijev. Bravo Makse.
          Naravoucenije - ne otpisujte nikada Juve.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Dibala je premocan.

            edit: Onaj momenat Bufon - Kjelini je isto premocan.

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Dibala je premocan.

              edit: Onaj momenat Bufon - Kjelini je isto premocan.
              To je ta ekipa! To je taj mentalitet i to je izvlacenje maksimuma kada je najpotrebnije i najteze.
              Bravo i za Gonzala, odlicno je ispratio kod prvog gola i reagovao maestralno, a maestralna asistencija kod drugog sve govori.
              Dibala je klasa, smireno precizno, be ikakve panike. Koliko su ga samo lomili i markirali, ali dzaba.
              Opet izmene na poluvremenu su presudile, mnogo je ppmoglo to sto je prespori Barzalji sklonjen sa desnog beka a tu ubacen Stefo koji je doneo probojnost, agilnost. Izjednacenje je i stiglo nakon njegovog prodora.
              Last edited by Sandugp; 07-03-18, 21:59.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Crta se par Juventus-Liverpul, revans na Enfildu.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Jedan moćan pokazatelj koliko je malo potrebno vrhunskim timovima da preokrenu stvari. Tri minuta i ćao zdravo.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Crta se par Juventus-Liverpul, revans na Enfildu.
                    To i ja mislim.

                    Uff ne znam sta da kazem, ovaj mec je izgledao odvratno za sve navijace Juventusa dok ga nismo dali slucajno, a onda i poveli. Nestvaran trenutak zaista. Dibala i Iguain celu utakmicu nevidljivi i onda resili utakmicu, Max ako je pogresio sa taktikom na pocetku utakmice potpuno je pogodio sa izmenama, ne mogu verovati ali Lihstajner je za mene igrac utakmice i igrac preokreta bio. Sada se okrenuti Seriji A i onda mirno sacekati zreb za LS. Veoma bitna pobeda, raste samopouzdanje i idemo dalje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Generalno ja ne bih voleo Juve, mislim da bi nam najmanje legli Juve/Real/Utd.
                      Voleo bih Barsu, mislim da bi Barsu razmontirali. Sa Sitijem bi isto mogli da igramo, sve ekipe koje vole da dominiraju bi nam odgovarale.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Otprilike sažetak italijansko-engleskih fudbalskih sukoba u poslednjih 90+ godina, sa pretežnim ishodom na kraju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Utakmicu je rešila Tottennham-ova odbrana za drugi gol. Ja dugo nisam video debilniju reakciju odbrane, mislim na fudbal na vrhunskom nivou, da nije neko srpskolivadisanje ili neka treća belgijska liga.

                          Svaka čast Juveu, ko bi reko da ću da navijam za njih ikada, i to protiv Totenhema, koji mi je dugo bio simpatičan, ali su užasno prljav tim. Tuku baš dosta i neretko bezobrazno.

                          Comment


                          • Ja bih voleo Siti, da se spusti malo Peponja na zemlju.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bolji tim je ispao, ali ne prolaze uvek bolji

                              Juve na kraju iskusno, iako nisu se bas dobro branili, malo i srece koja im je falila proslih sezona. Drago mi je zbog Buffona

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Tezak mec, posebno za nas navijace. Dosta igraca je van forme, Dybala i Higuain nisu bili 100% fizicki spremni, posebno Dybala. Nekako ih skrpili. Jos ona promasena formacija s' pocetka Kad secer nisam dobio.

                                Sandu je u pravu, izmene su presudile, totalno drugacija dinamika kad igras pravu formaciju, pa makar bila tradidionalna 4-4-2, a ne kad izmisljas formacije sa Barzaljijem, od 36 leta na bekovskoj poziciji.

                                Comment

                                Working...
                                X