Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sami punditi i analfabete. Win-win.

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0
      Pa dobro, posle dosta godina imaju klub koji je zaista medju glavnim favoritima za titulu, i to je napredak.
      Od 6 ekipa koje nisu iz Engleske, polovina moze da izbaci i Siti i Pul bez problema. Samo od zreba zavisi dal ce englezi imati predstavnika u 1/2.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Iskusan je Pep, gradi tim i igru dve godine, igraci su zeljni dokazivanja, imaju konstantnost i svaki derbi su bili nadmocni. Samo da ih zaobidju povrede i kartoni. Poznaje sve favorite prvog reda odlicno. Nije mi jasno postavljenje Juventusa koji se bori za titulu u ligi (teski mecevi im slede u periodu cetvtfinala i polufinala) ispred Sitija, ali svako ima svoje misljenje.
        Za Liverpul je najbitnije da se revans igra u Engleskoj, na Enfildu igraju atomski fudbal, neverovatno su motivisani i ne bi trebalo otpisati takvu ekipu pre bilo kakvog dvomeca.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0
          Hoces da kazes da protiv 3 ekipe Siti i Liverpul nemaju nikakve sanse?
          Imaju sanse ako budu imali bas previse srece, mada tesko i tako.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            Hoces da kazes da protiv 3 ekipe Siti i Liverpul nemaju nikakve sanse?
            Imaju sanse ako budu imali bas previse srece, mada tesko i tako.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Mislim da Siti ima dosta dobre sanse.Liverpul i Celsi(koji nocas izbaca Barsu)ipak nemaju ove sezone tim za titulu ali se moze neko od njih usunjat u polufinale.
              Last edited by E1_PG; 14-03-18, 11:35.

              Comment


              • Liverpool (koji ja volim) nije favorit protiv Sevilje, sa Romom je tu negde. Zajebite vi te kladionice, gledajte fudbal bre. Ja se nadam da ce Juve da uzme titulu, u sta sumnjam realno, mada uz neku manju srecu nije nemoguce.

                Odavno pisah da je Murinjovo proslo, odlaskom iz Intera nije vise isti, ili on jeste, ali drugi su mnogo bolji.
                sigpic

                Comment


                • Zaebite kladionice, gledajte fudbal? Pa po kom to osnovu onda Juve može uz "malo" sreće da osvoji? Šta su to oni pokazali ove godine u LŠ-u da bi osvojili? Tri minuta protiv Spursa? Ovo je po meni nikad slabiji Juventus ako ćemo realno.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Šmekam ponovo Real - Liverpool četvrtfinale.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0
                      Vodis se svojim licnim nesimpatisanjem Gvardiole, jer ako se vodis igrama ove sezone ovo sto si rekao nema dodira sa realnoscu, ili mi ne gledamo isti sport. Samo ne znam ko vas vuce za jezik da dajete takve predikcije pa posle ispadate smesni svi redom. Ti bas mrzis Pepa da nisi sposoban ni 2% da budes objektivan i kazes kako stvari stoje.
                      Jeste, bas sam ispao smesan sa svojim predikcijama. Kad sam rekao da ce Juve da izbaci Totnam, jos smesniji kad sam rekao nakon 2:2 da Juve prolazi. Ispao smesan i kad sam se cudio sto ljudi otpisuju Real protiv PSG-a. Istina da se ne vodim igrama ove sezone. Vise se vodim iskustvom igraca i time koja ekipa kojoj ekipi odgovara/ne odgovara.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0
                        Mislio sam konkretno na predikcije i izjave vezane za Siti. Zato sam i rekao u mnozini jer sam mislio i na fiksnog i Urosa (koji btw kaze da je Gvardiola malo bolji od Emerija, tako nesto sto je bas sramota). Hajde za iskustvo cu da se slozim, moze da ima uticaja u najvzaznijim mecevima, a za kakve ekipe smatras da ne odgovaraju Sitiju, iz iz cega si izvukao te zakljucke s obzirom da su ljudi kiksnuli jednom ili dva puta u toku cele sezone?
                        Pazi, jesu oni kiksnuli samo par puta, al sad kad se lepo vidi kakve su ostale "top" ekipe u Engleskoj, ne deluje taj Siti toliko impresivno, bar meni. Naravno, svaka cast Pepu na ovoj sezoni, rekao sam da mora da uzme ligu, al nisam kapirao da ce ovako da izgazi sve. Po meni su Real, Bajern, Liverpul i nikad slabiji Juventus ekipe koje mogu da izbace Siti. Liverpul kao da je gradjen da siluje Pepov fudbal, ovi ostali su prekaljene i iskusne ekipe kojima leze protivnici koji igraju na posed.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Mislim da Siti ima dosta dobre sanse.Liverpul i Celsi(koji nocas izbaca Barsu)ipak nemaju ove sezone tim za titulu ali se moze neko od njih usunjat u polufinale.
                          Siti ima sanse ko tele u klaonici, sinoc vam je dokazano u kakvom su stanju Englezi...

                          Comment


                          • A ako slucajno osvoje onda ce biti pa to se i očekivalo koliko su potrošili nije ni cudo, da nisu osvojili to bi bio neuspeh. Cak ni pep prevara ih nije sputala da osvoje.

                            Comment


                            • Nije Pep prevara, cak ni ja to vise ne govorim iako ga ne volim, covek stvarno zna, dokazao se u tri kluba. Ali jbg, tri vrhunska kluba gde su dva vec i pre njega u tom trenutku bili mocni i uvek je imao top igrace na raspolaganju pa je lako prevideti neke kvalitete. Inace mislim da su i Real i Barselona favoriti protiv MC-a, a i Liverpul moze da ih izbaci ako odigra vrhunski. Barselona je Barselona, a Real mozda nije u top formi za ligu, ali su poslednjih godina strasni u dvomecu, psiholoski premocni, a Ronaldo je posebno naostren za LS.
                              Last edited by s_hyperion; 14-03-18, 15:46.

                              Comment


                              • Kakav Peponja pa nije ni on mađioničar da ovaj Citi odvede do kraja pa to teorije nema, ne moze on da igra protiv ovih velikih onako lagano kao u engleskoj gdje niti jedan klub sem liverpula i tottenhama nema tehnicki potkovan vezni red koji moze preuzeti loptu na sredini terena i PROBATI igrati, sto ne znaci da ce uspjeti, nego se sve ekipe automatski povuku i prepuste posjed a onda moraju kad tad da puknu.

                                Comment

                                Working...
                                X