Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Ovo sto si napisao je, kao kada bih ja sad rekao da sam na pocetku sezone napisao da je WBA najbolji tim u ligi. A to sto nema veze s vezom nije bitno, vazno da sam JA to napisao na pocetku sezone.
    Ja jesam to napisao,isto kao sto sam i napisao da dok su Mou i Conte u PL ,Pep nece uzet ligu,al eto to sam pogresio ,priznajem,nisam nepogresiv

    I ne samo te podsecam posto si delovao zacudjeno mojom konstatacijom,koju sam odavno izneo vise puta(al ja uvek priznam i kazem i ono sto sam lose tvrdio kao i ono dobro ako treba),a dal ima veze sa vezom ili nema nije ni bitno,tebi jer ionako mislis da ne znam nista,a ovo je samo moje misljenje,a tvoje se menja non stop od faze da je sezona LFC propala i da ih ne pratis ove sezone vise i da je top4 nemoguca misija,pa do toga da gazite i mozete i LS da uzmete i da ste vec sigurni u top4 na kraju,pa do toga kako Spursi igraju najlepse i sve gaze...i slicne stvari od Salaha ,najgore kupovine i slicno,pa od zavisnosti sta se desi,eto iskocis,da malo bocnes ,proslavis,tudj neuspeh,a kad tvoj tim izgubi nema te nigde od istog protivnika,al opet sve je to ok,i sam si rekao da sem PL i ne gledas fudbal i da se ne razumes bas najbolje...al ok nekom je dusevna hrana provokacija
    Last edited by 61563; 13-03-18, 22:48.

    Comment


    • Sad procitah odlican komentar na nekom portalu. Da se vrati intertoto kup pa da se i ovi engleski klubovi za nesto bore, a i Murinjo takodje.
      Pozdrav svima koji misle da ce nesto da urade na pocetku sezone i svima kojima je prelazni rok najzanimljiviji deo sezone.
      Poseban pozdrav za Parica.
      sigpic

      Comment


      • Isusee!
        Pašće neki sneg

        Intertoto..hehe..
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment




        • Apsolutna dominacija, neverovatno.

          Comment


          • Engleska liga je očajna i to se vidi u evropskim takmičenjima. Malo klubova sa hemijom i dušom, prepumpan novac, i svaka iole ozbiljna ekipa iz Španije a uskoro i iz Italije će ih odučiti od fudbala samo jer se u Engleskoj igra divljački fudbal uz izuzetak Kontea taktičara, možda, dajem neke šanse i Klopu i Pepu, ali to je sve jer su vodili jake timove iz drugih liga. I opet će im biti teže da igraju protiv taktički pismenih ekipa i tehnički pogotovo jer igraju sa jebenim mesarima u PL. Gde se igra ružan fudbal, što sam stariji i što više razumem fudbal, premijer liga mi dodje kao all star meču nba.

            Drago mi je što je Junajted ispao jer su najgori u ligi gori i od Arsenala, ništa pod milim Bogom ne igraju a za to je kriv i Murinjo koga gotiivim. Hoće da pametuje da ide iz Čelsija, idi. Sad ako će da spašava karijeru treba da kupi kartu za Italiju ili Španiju mada ga vidim već kako kulira kao selektor Portugala.


            Pobeda, Fiksni i Roso, opraštam vam avatar jer me mrzi da tražim ali nadam se da ste naučili lekciju koja se zove Real Madrid i Kristijano Ronaldo.

            Ne može PSG protiv giganta. Zapravo sa onim godlike kretanjem Ronalda ne može niko.

            Da igram na posed i da mi treba all around igrač, čarobnjak, uzeo bih Mesija svaki dan, ali da igram na kontre i da mi treba ubica, čovek koji se kreće i ima rute kao Antonio Brown u Pitsburgu, svakako bih uzeo Kristijana Ronalda.

            Zaboravio sam gore i Poketina, on je dobar ali prevladao je u Totenhemu luzerski engleski duh.
            Last edited by Cassius Clay; 14-03-18, 06:56.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Engleska liga je očajna i to se vidi u evropskim takmičenjima. Malo klubova sa hemijom i dušom, prepumpan novac, i svaka iole ozbiljna ekipa iz Španije a uskoro i iz Italije će ih odučiti od fudbala samo jer se u Engleskoj igra divljački fudbal uz izuzetak Kontea taktičara, možda, dajem neke šanse i Klopu i Pepu, ali to je sve jer su vodili jake timove iz drugih liga. I opet će im biti teže da igraju protiv taktički pismenih ekipa i tehnički pogotovo jer igraju sa jebenim mesarima u PL. Gde se igra ružan fudbal, što sam stariji i što više razumem fudbal, premijer liga mi dodje kao all star meču nba.

              Drago mi je što je Junajted ispao jer su najgori u ligi gori i od Arsenala, ništa pod milim Bogom ne igraju a za to je kriv i Murinjo koga gotiivim. Hoće da pametuje da ide iz Čelsija, idi. Sad ako će da spašava karijeru treba da kupi kartu za Italiju ili Španiju mada ga vidim već kako kulira kao selektor Portugala.


              Pobeda, Fiksni i Roso, opraštam vam avatar jer me mrzi da tražim ali nadam se da ste naučili lekciju koja se zove Real Madrid i Kristijano Ronaldo.

              Ne može PSG protiv giganta. Zapravo sa onim godlike kretanjem Ronalda ne može niko.

              Da igram na posed i da mi treba all around igrač, čarobnjak, uzeo bih Mesija svaki dan, ali da igram na kontre i da mi treba ubica, čovek koji se kreće i ima rute kao Antonio Brown u Pitsburgu, svakako bih uzeo Kristijana Ronalda.

              Zaboravio sam gore i Poketina, on je dobar ali prevladao je u Totenhemu luzerski engleski duh.
              Pa gde si Urose ,prizivam te nedelju dana vec,daj taj avatar ne zezaj...o Englezima sam ja pricao da je izvikano,a kad pogledas u kom timu ih ima najvise tj.startuje iz top 5,moze dosta toga da se kaze o kvalitetu tima koji poseduje MU,na to dodas i neke solidne igrace koji se tu nikako ne uklapaju,i eto sta se desi,ja kazem dajte da Mou dovede jedno 4-5 igraca sledece leto pa cemo videti,sta ce biti.

              A sto se tice PSZ,ja i dalje mislim da uz RM poseduju najveci igracki kvalitet,i samo mi je trener pre dvomeca i bio upitan ,al sam mislio da uz ovakvu formu RM,mora dalje,ali pogresio sam i ,Emeri je nedorastao klupi sa velikim zvezdama sad definitivno posle ove 2 sezone,a RM sad vec ocigledno sve tempirao za LS posle poraza u El Klasiku,al opet sam ubedjen sam da ih je vodio Conte,ili neki od ovih trenera koja volim da bi PSZ prosao...al sbbkbb..mozda sledece godine ako dovedu normalnog trenera

              A CR7...o njemu nema sta ,ako ga je neko ovde branio to sam ja moj omiljeni igrac,vec dugi niz godina,tj,od momenta kad sam ga prvi put gledao u Sportingu

              Comment


              • Ako bi vam i dao avatar to bi bila slika na kojoj bi pisalo nešto tipa "Kronos napolje" ili "Dole Kronos", pa neću da budem džukac da vam pravim probleme i poturam vas ispred, a ništa drugo pametno mi ne pada na pamet.

                Mislio sam da vam dam Fadilja Vokrija ali neću braći da kvarim avatar iako ste izgubili sa nekim crno belim legendama, da zagadjujem vidni prostor.

                Emeri nemač pojma. Real je baš jak i dalje ne znam kako su izgubili titulu, ponekad mislim da je to ove sezone bila stvar politike, zbog celokupne političke situacije. Nije to ni malo naivno, njima je fudbal pola života i identifikuju se sa Barselonom, dobar deo njihovog identiteta predstavlja ista.

                Sumnjao sam na to čitave sezone a postao ubedjen posle utakmice AtM Barselona.

                Comment


                • Sto se mene tice ,moze koji god avatar,pa nek imam i problem kad sam izgubio jbg..al ako bas ne zelis ok hvala, al kazem slobodno nadji i stavici ga

                  O toj stvari oko politike nisam uopste razmisljao,mada sad si mi ubacio i to u glavu posto je i meni nestvarno da to tako lagano odleti titula,u slucaju RM,ko zna

                  Markane,zelis da me ukrasis sa najboljim trenerom dansnjice...no sacekajmo,mozda uleti Barsi jedan gol ,onako nekako slucajno vcr ,kao sto nisu recimo one dve stative Cili Wilija,pa bude svasta u Kataloniji

                  Comment


                  • I, sta mi ono napricaste, englezi se vracaju na velika vrata u LS? Smesna liga.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0
                      Pa dobro, posle dosta godina imaju klub koji je zaista medju glavnim favoritima za titulu, i to je napredak.
                      Aha,videcemo i to cudo da se desi,ako mislis na Prevaru,a ako mislis na CFC,moguce ako prodju vcr,mozda Conte na neku taktiku i izvuce nesto ,al opet za mene bi to bilo bas isto ravno cudu ko i da LFC osvoji...Real ili Bajern,prvo Real pa Bajern,po meni

                      Comment


                      • Haha, ajde nudim novu opkladu da će taj isti Man City biti odučen od Reala, Bajerna, Barselone, Juventusa ako bude igrao sa njima.

                        Zna Casiraghi da sam pogodio Portugal jer sam znao da Francuska neće uzeti, promašio sam NFL, ali sam rekao da NE gubi finale, pogodio Chelsea pogodio City ove godine a kompletni sam laik. Nisam baš neki tip da se kladi neko sa mnom, ali slobodno.

                        Čak bih se kladio i da Chelsea prolazi Man City na dve utakmice.

                        To je problem kada imaš tim bez tradicije koji nije sreo ozbiljnog protivnika cele sezone. Sem Liverpula jednom. Ovo ostalo sve polutimovi za evropske standarde. Chelsea se rekonstruiše, Man se raspada, Tot fali ono nešto, da bi bio pravi, Arsenal žali Bože, ostali nisu vredni pomena.

                        Neće tu Pep ništa moći. Da ti igraš sa Realom i Barselonom, Bajernom, Juventusom kojima je rutina polufinale, finale, teško. I to bi ih taj potcenjeni Juventus izbacio glatko.

                        Na stranu što je Gvardiola potrošio silan novac, bolji jeste od Emerija, ali ne toliko da napravi razliku. Iako je doveo 50 igrača za 40miliona, Marselo je Marselo, Karvahal je Karvahal.

                        Samo da igra umesto Benza Ikardi ili Werner to je to.

                        Comment


                        • Jel to nastupila kriza na forumu nakon sinoćnjeg ispadanja Jedinstva? Kriza u vidu samopotvrđivanja.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Po tim istim kladazama i PSZ bio favorit protiv RM,i drugi za osvajanje,pa eto ga u kanalu,a za novu oplakdu pa Urose ovde se slazem sa tobom sve, jedino ako bi izvukli Juve,mislim da bi prosli...sve ostalo se slazem,pa eto ako izvuku njih,ja cu se kladiti i navijati svim srcem da prodje dalje Juventus

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post

                              Pobeda, Fiksni i Roso, opraštam vam avatar jer me mrzi da tražim ali nadam se da ste naučili lekciju koja se zove Real Madrid i Kristijano Ronaldo.
                              Ne zajebaji nas, salji avatar.

                              Comment


                              • Nije u redu, odskače od kladionica Znaju kladionice šta rade ne brini.

                                A Junajted je očaj sad da kažem da sam baba vanga da sam to predvideo nisam, ali mislio sam da će se namučiti lepo jer nemaju pojma.

                                Murinjo kao da je došao da uzme keš i da upropasti United, tako izgleda na prvu, a na drugu vidiš da su drugi ispred Liverpula koji je prilično dobar, da igra sa Jangom i otpadom nekim, nekim Marsijalima Pogbama(dečko pojma nema), neki Matić neki džinovi koji ne mogu da se kreću. Još im neko priziva SMS-a. Pa šta da igraju, košarku?

                                Njima treba neko tipa Arturo Vidal ili Najngolan sa dobrom tehnikom i nizak, treba im još jedan štoper i oba beka, dobar napadač i krilo da bi bili ozbiljni.

                                Ja kad sam govorio da je Sane tata za sve njihove oni me ubedjivali kao nije tu je to negde... Murinjo je promašio sva pojačanja a Aki je bio u pravu za Aleksisa.

                                Onaj dečko se trpa svuda.

                                Comment

                                Working...
                                X