Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ja sam pisao, pa realno Ben Yedder da je bio na mjestu Muriela ne bi bilo potrebe drugog meca, resio bi on sa 2-3 gola jos u prvom mecu.

    Dao nam Montela foru Muriela, ali dzabe.
    Svaka ti cast, bukvalno je promeio mec a svakim svojim kontaktom bio opasan bez obzira sto se odbrana MU raspadala. Mozda mu vise lezi dzoker pozicija, kad se odbrane umore da na brzinu pravi razliku, nije ni Montela lud ali posle ovog meca nema razloga da vise sedi na klupi bez obzira na prvobitne ideje.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ja sam pisao, pa realno Ben Yedder da je bio na mjestu Muriela ne bi bilo potrebe drugog meca, resio bi on sa 2-3 gola jos u prvom mecu.

      Dao nam Montela foru Muriela, ali dzabe.
      Pa lik je rekao krajem januara Wissamu da moze novi klub traziti, da ne racuna na njega, da mu je Muriel puno potrebniji i slicno sto je bas bas besmisleno.

      Ne znam, ne smatram Montellu losim trenerom ( bez obzira na ovogodisnji fijasko u Milanu ), ali ima te neke bas budalastine, svasta.
      Last edited by Dale; 13-03-18, 21:57. Reason: Krajem januara, kakvog avgusta :D
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Svaka ti cast, bukvalno je promeio mec a svakim svojim kontaktom bio opasan bez obzira sto se odbrana MU raspadala. Mozda mu vise lezi dzoker pozicija, kad se odbrane umore da na brzinu pravi razliku, nije ni Montela lud ali posle ovog meca nema razloga da vise sedi na klupi bez obzira na prvobitne ideje.
        Igrao je kod proslog trenera svake utakmice od starta, i bio je fantastican. Dao je Liverpulu 3 gola u 2 meca, onda je dosao Montela i prednost dao Murielu, ne znam ni sam zasto. Ali nebitno, zasluzila je Sevilla svojom igrom da prodje. Loptu nam sakrili.

        Comment


        • Murinju da se nije desio Liverpul, izbacio bi Sevilju.

          Comment


          • Sancez i danas najvise kilometara pretrcao

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Igrao je kod proslog trenera svake utakmice od starta, i bio je fantastican. Dao je Liverpulu 3 gola u 2 meca, onda je dosao Montela i prednost dao Murielu, ne znam ni sam zasto. Ali nebitno, zasluzila je Sevilla svojom igrom da prodje. Loptu nam sakrili.
              Evo zbog cega Muriel ima prednost ispred Yeddera.

              La Liga side Sevilla, who announced the agreement on Saturday, will reportedly pay a club-record €20million initial fee plus add-ons to Samp, who retain a sell-on clause allowing them to profit if the Colombia international moves in the future.

              Comment


              • Sandugp,vam upravo salje pozdrave sa porukom:

                Dobro je sto Munli nije tu ,inace bi vam du..e,pomerio veceras

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Najbolji,al ne moze on kao sto rekoh od 2 ipo igraca da napraviti osvajaca LS,a svakako vasem je objasnio neke stvari za vikend nisam te tad primetio da pises ista

                  Kao sto rekoh MU po sastvau ima 5 tim u PL a trenutno je 2 i vrv do kraja,a ovo vcr jos jednom pokazuje zabludu jacine PL,koja se forsira na sve moguce nacine
                  Ti nisi ozbiljan? 5. tim u PLu?
                  Cekaj jel se ti zajebavas ili sta?


                  I tako Englezi ostadose na dve ekipe.
                  Last edited by Brian McShtull; 13-03-18, 22:12.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ti nisi ozbiljan? 5. tim u PLu?
                    Cekaj jel se ti zajebavas ili sta?
                    Ne jos na pocetku sezone sam napisao kvalitet timova u PL
                    1.Siti
                    2.Spursi
                    3.CFC
                    4.LFC
                    5.MU
                    6.AFC

                    I to kad je dosao Sancez,inace su mi bili egal na pocetku sezone
                    Razlika je u trenerima...Mou,Conte,Klop,Pep,Poketino,Wenger

                    Moje misljenje

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Najbolji,al ne moze on kao sto rekoh od 2 ipo igraca da napraviti osvajaca LS,a svakako vasem je objasnio neke stvari za vikend nisam te tad primetio da pises ista

                      Kao sto rekoh MU po sastvau ima 5 tim u PL a trenutno je 2 i vrv do kraja,a ovo vcr jos jednom pokazuje zabludu jacine PL,koja se forsira na sve moguce nacine
                      Apsolutno se slazem sa ovim ovde napisanim. Ponadali se Englezi da ce proci 4/5 njihovih ekipa dalje, ali jbg, prodjose isto kao i Italijani sa 2.
                      Sevilja i Roma najpozeljni za izvuci u dvomecu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kakav Vucic čuči u Fiksnom, ja sam to tek sada provalio

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Murinjov ziheraški pristup došao do izražaja, ništa drugo. Ja ga podržavam ovdje više od gotovo svakog simpatizera Junajteda ali ovo večeras je bilo pretjerano pragmatično, i zasluženo se obilo o glavu.

                          Dvomeč bez golova dok nije Ben Jeder ušao i za 4 minuta riješio sve, propustio i het-trik pri kraju.
                          Slazem se. Ovo je bukvalno licilo na neuspesan pokusaj primene interovske taktike na Junajted.
                          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Sandugp,vam upravo salje pozdrave sa porukom:

                            Dobro je sto Munli nije tu ,inace bi vam du..e,pomerio veceras
                            Pozdravi ga i reci da je dobro i on što nije ovde

                            A neće biti ni za Siti
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ne jos na pocetku sezone sam napisao kvalitet timova u PL
                              1.Siti
                              2.Spursi
                              3.CFC
                              4.LFC
                              5.MU
                              6.AFC

                              I to kad je dosao Sancez,inace su mi bili egal na pocetku sezone
                              Razlika je u trenerima...Mou,Conte,Klop,Pep,Poketino,Wenger

                              Moje misljenje
                              Ovo sto si napisao je, kao kada bih ja sad rekao da sam na pocetku sezone napisao da je WBA najbolji tim u ligi. A to sto nema veze s vezom nije bitno, vazno da sam JA to napisao na pocetku sezone.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pozdravi ga i reci da je dobro i on što nije ovde

                                A neće biti ni za Siti
                                Vrv ce procitati...ako ne podseticu ga,da baci pogled

                                I da dodam,posto vidim ogromno razocarenje kod navijaca MU,ok nisam ni ja ocekivao ispadanje od Sevilje,ali opet ni da MU osvoji LS,pa nije bas toliko ni bitno,dal ispao sad ili za mesec dana

                                Ove godine oni koji su pretendovali da uzmu LS a ne uzmu oni treba da zale,a to su pre svega PSZ,RM,Bajern,Siti,Barsa...to je ono kako se uslo u sezonu

                                Moje misljnjenje da bi sve sem RM/Bajern bilo iznenadjenje,i PSZ,al oni su okusili RM

                                A svi ostali mogu samo da slave da sto dalje doguraju,a ako neko osvoji ,tipa Roma ili CFC,LFC,to bi bio sok i da slave ko nikada
                                Last edited by 61563; 13-03-18, 22:38.

                                Comment

                                Working...
                                X