Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Nije valjda da misliš da ovo ima i najmanje veze s Berdihom? On čak ni blizu svoje najbolje igre nije

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sto je bio razlog poraza 3:0 od Tima?

    Comment


    • Organizatori su sada vjerujem maksimalno opusteni, pao im je kamen sa srca. Ovo miksovanje terena Novaku im je doneklen uspjelo.

      Comment


      • Da je imao barem 1 dan da odmori, mozda bi bila druga prica.. Ali tu su organizatori da rese i taj Rogerov problem

        Comment


        • Brate moj godinu dana iste povrede..

          Čestitke Rodžeru na 19 GS..

          Comment


          • I organizatorima cestitke.

            Comment


            • Da je Vucic reagovao bilo bi drugcije, al jbg.

              Comment


              • Федерер без отпора добија... као на некој рекреацији... а Ноле, распусти тренере и трк у болницу и лечи то раме, сезона је готова....
                sigpic

                Comment


                • C'moooon!
                  Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Koje je tvoje misljenje, kolike su sanse Fed da prodje Berdiha ako prodje?
                    Mislim da su prosla vremena kada ga je Berdih maltretirao. U Australiji ga je samleo, ovde bi isto morao. Teze ce finale biti ako se raspuca jedan od one dvojice. Titula je sada imperativ.

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Mislim da su prosla vremena kada ga je Berdih maltretirao. Australiji ga je samleo, ovde bi isto morao. Teze ce finale biti ako se raspuca jedan od one dvojice. Titula je sada imperativ.
                      Bukvalno u glavi samo imam veliki strah od Berdiha

                      Comment


                      • Originally posted by Filip998 View Post
                        Da je imao barem 1 dan da odmori, mozda bi bila druga prica.. Ali tu su organizatori da rese i taj Rogerov problem
                        To je momak za kog je njegov trener rekao da odavno nije vidio takvo tijelo. Kao da je 5 godina mladji.

                        Kakve povrede, i to neke fantomske... On je lagano izgubuo svaki ozbiljniji mec u poslednjih godinu dana.

                        Rame... Ono moze i da boli, ali ne toliko da ne zavrsis mec, a razlog zasto krene bol? Pa, jer si postao amater.

                        Zato sam se ja juce i ljutio na Manarina. Tri udarca i mesto ga zaboljelo. Jer su to igraci koji neozbiljno ulaze u mec.

                        To je postao i Djokovic.

                        Okrenete drugi program i vidite kako grize sampion.

                        U sustini, zabolje me. Uvijek su mi bili najveci paceri ovi sa ovim izmisljenim povredama.

                        Zato ne volim ni Raonica. Probudio se jedno jutro i bolio ga misic, dao prvo mjesto Mareju... Za mene zavrsio za sva vremena.

                        Kao sto je i Djokovic danas.

                        Comment


                        • Sada se stvari menjaju, nema izgovora i zavaravanja - sve osim titule je neuspeh.
                          Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                          Comment


                          • Originally posted by FitnessGuy View Post
                            Sada se stvari menjaju, nema izgovora i zavaravanja - sve osim titule je neuspeh.
                            On to radi 3:0 i 3:0

                            Zato je i najveci sampion sto je ovaj sport imao.

                            A ne zbog lose konkurencije.

                            Comment


                            • Lakat je

                              Comment


                              • Nista gore od gledanja nasih ljudi kako svrsavaju na Federerove uspehe.
                                Ok postovanje, pa i divljenje - jer je covek zaista uradio mnogo toga i treba mu se diviti, ALI ostrasceno navijanje i fan-mode. Jao majko...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X