Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nek preda ovo i ćao zdravo. Šta budališe bez razloga

    Comment


    • Ja se samo nadam da Fed nece igrati protiv Berdiha, ume da ga on izbaci.

      Comment


      • Kad se pogleda na drugom terenu na kojem nivou i sa kakvom lakoćom igra Federer...

        Sent from my MI 4S using Tapatalk

        Comment


        • Njonjo da začepi njonju.
          sigpic

          Comment


          • Sjajan posao organizatora...
            Svaka cast

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Niste vjerovali da Berdih moze biti opasan.
              Nije valjda da misliš da ovo ima i najmanje veze s Berdihom? On čak ni blizu svoje najbolje igre nije

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Jbt, ja sam bio ubedjen da ide do kraja...Ovo boli u picku materinu...

                Comment


                • Ne bih ga zalio mnogo jer nije povrijedjen. Ovo je Tim sa RG, Zverev iz Rima, Kirjos...

                  Ko je pazljivije gledao protiv amatera sto je igrao vidio je da to nije nivo za pobjedjivanje.

                  Samo sto ovo mu sad nista ne valja.
                  Nema pobjednicki mentalitet, nema radnu etiku, a sad jos u povredama nalazi opravdanja.

                  Sjecate se finala AO Nadal i Vavrinka. Nadal je ostao do kraja iako se radilo o ociglednoj povredi. I onda pauzirao.

                  Ovo... Ovo je bilo jadno.

                  Comment


                  • E do q, Nole, nadao sam se da ce se sresti u polufinalu
                    Last edited by s_hyperion; 12-07-17, 18:11.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Nije valjda da misliš da ovo ima i najmanje veze s Berdihom? On čak ni blizu svoje najbolje igre nije

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                      Ma kakav Berdih, nista posebno nije igrao..samo Novakov problem doveo do ovoga.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Najpametnije sto je mogao uraditi.

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          E do q, Nole, nadao sam se da ce se sresti u polufinalu
                          Koje je tvoje misljenje, kolike su sanse Fed da prodje Berdiha ako prodje?

                          Comment


                          • Mozda bi sa Rogerom velicanstvenim bio Tim iz Rima

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Nije valjda da misliš da ovo ima i najmanje veze s Berdihom? On čak ni blizu svoje najbolje igre nije
                              Ima veze sa svime. U prvom redu sa Novakovom povredom, potom sa nacinom na koji su se odnoci prema njemu, jos i vise sa cinjenicom da bi ga u SF cekao Federer i konacno i sa Berdihom. Da je Novak mogao lako dobiti mece, dobio bi. Cim je izgubio prvi set, odlucio je da preda. To je najvervatnije bio plan.

                              Comment


                              • Jbg, najjači samo ostaju. A Federer sa svojih 36 igra kao zmaj. Svaka mu cast i da osvoji svaki slem dje mu konkurencija bude ovako njanjava.

                                Comment

                                Working...
                                X