Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ih toliko Novkovih navijača ima ovde, vas par tek, pa čak i sada kada dominira opet... tako da nije neki reper. Pišete i vi svašta..realno, nerealno.
    Ali dajem samo svoj ukupan utisak, koji nema mnogo veze sa forumom, to sam i naglasila čini mi se.

    Ovo za Bazel može da ima istine, ali da su Amerikanci izuzetno nevaspitani jesu, ne pojedinačno naravno, kao velike neznalice opet generalno i to će ti svako reći ko je imao veze sa njima ili živeo tamo. I oni baš zbog svega toga imaju veliki kompleks od Evrope i njene istorije, al da ne širim..
    Nisam ni ja mislila na ovaj forum, nego uopste, gde god sam po netu citala komentare, sa kakvim se nipodostavanjem pricalo o njegovim protivnicima, posebno o Federeru.

    A ovo za Bezel je 100%, jer znam devojku koja redovno ide na taj turnir, svake godine, silne pare da za taj turnir, a sedi u golubarniku.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • nisam gledao sinoćni meč protiv berdiha,ali sam zato gledao USO-čak je i komentator ES (britanskog) rekao ODVRATNO

      ono je stvarno bio teniski pakao i ilustrovalo to što je vladan (mislim prvi) i napisao.no,niko nije slep kao onaj što neće da vidi,tak da...
      Wizard

      Comment


      • To su isto nepoštovaoci ili osvetnici za sve pretrpljeno, porsto to tako ide.. e došlo i mojih 5 min.

        I ne bih se složila..al da ne širim ovu priču jer onda moram lične primere naše da koristim, što nije dobro.

        Kao što rekoh skupo ne skupo, Ameri su odvratni. Francuzi su nešto drugo.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nisam ni ja mislila na ovaj forum, nego uopste, gde god sam po netu citala komentare, sa kakvim se nipodostavanjem pricalo o njegovim protivnicima, posebno o Federeru.

          A ovo za Bezel je 100%, jer znam devojku koja redovno ide na taj turnir, svake godine, silne pare da za taj turnir, a sedi u golubarniku.
          Sta je ljubav. Silni novci se daju samo da bi se video svoj BOG. Pa makar i u golubarniku sedela.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post

            ali da su Amerikanci izuzetno nevaspitani jesu, ne pojedinačno naravno, kao velike neznalice opet generalno
            off-si čula pitanje novinara (jednina) švajnštajgeru kad je stigao u čikago
            Wizard

            Comment


            • Da
              AL dobro, to možda želi čovek, nije greh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • al je neznanje
                Wizard

                Comment




                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • a tako ce i ostati
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • TAKOE-dok je reketa
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Bolji Kyrgios bio sa osnovne, čak i na meč loptama u 2 setu je dominirao i isključivo lošim odlukama i svojom nonšalancijom, meč nije završio u 2 seta a po viđenom je morao. Bukvalno nikakve šanse nije imao Zverev i to 0-30 za šta jedino možeš da se uhvatiš (nakon što je preživio nekoliko nokdauna) je sam Kyrgios izvukao.

                        Odbijao da izgubi ili ti dobro se držao na konopcima
                        Skoro ceo drugi set je Zverev bio bolji igrac iz polja, ne znam stvarno koji si mec gledao. Nick je strasno servirao i to ga odrzalo u zivotu, inace je trebao ranije zijaniti set po meni. U treci je mislim dva gemova bilo gde je Zvero imao 0-30 i 15-30 ali opet Nick izvukao to servisom i sampionskom igrom.

                        Prva mec lopta kod 6-4 razmena i Nick pogresi nakon 7-8 udaraca, tako nesto bilo, druga mec lopta odlican prvi servis Zvereva. Reci mi, koliko je puta Novak spasio mec loptu tako sto je samo drzio lopticu u igri? Ma strasno je odigrao Zverev juce, vidi se da je na dobrom putu i da ce uskoro postati ono sto treba, a to je no.1 i Gs pobjednik.

                        Inace ja sam rekao da je trenutno Nick bolji, dakle TRENUTNO, ali da se u razmenama vidio da je Zverev bolji i kompletniji igrac. E sad jos Zverev ne moze to da drzi dugacak vremenski period, dakle jos se nisu sve kockice poslozile, ali premlad je jbg, docice i to. Napadacki arsenal Zvereva je neverovatan, Kirgios ima kraci zamah kod BH-a i ne napada celo vreme iz tog udarca, dok Zverev sjeva sa oba krila u svako vreme. Jedini segment koji debelo steka kod Zvereva je igra na mrezi i to mora hitno da popravi jer izgleda kao amater kad krene napred.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Na jednoj od tih meč lopti je imao izlazak na mrežu i da je poklopi za kraj, a na jednoj je skratio nonšalantno iako je imao izglednu poziciju da poentira.

                          Nikakve prave neizvjesnosti nije bilo i cijelo vrijeme je Kyrgios držao meč u kontroli.

                          A da, mlad je. Prosto je nemoguće komentarisati Zvereva ovdje, uvijek je situacija win-win jer stalno vrtite iste floskule. Zaboli me koliko godina imaju a niko od nas nema kristalnu kuglu i ne vidi u budućnost. On je od svih talentovaniji, pri tome nikako nema limita i svaki put ih preskočite, a onda dođe neki Mahut i izrešeta ga sa osnovne ili Darcis ubije slajsom, kako to sve dozvoli mega talenat, a da, mlad je

                          Comment


                          • Heftali vas navijaci vise.

                            Smesi se prva velika titula Kirijosu, samo ako pripazi sta jede danas.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Da bi se uzimale titule tenis mora da se voli, ne može mehanički.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Navijaču igrača A koji pred drugi servis igrača B svjesno pravi buku pokušavajući ga omesti pri izvodjenju servisa nije mjesto na tribinama jednog tenis meča.

                                Rivalstvo Zvereva i njegovih vršnjaka će vjerovatno imati istu dinamiku kao i rivalstva Federera sa svojim vršnjacima
                                Last edited by shminka; 31-03-17, 16:16.

                                Comment

                                Working...
                                X