Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja se nadam i ocekujem da Zverev osvoji slemove i bude no.1, ali nema nikakve sanse da bude no.1 do RGa sledece godine, to bi znacilo da osvoji 2 slema.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Haha cuj Nicka dobije time violation a on se buni i kaze zasto Rafi ne das

      Bojana zasto Federer pokriva tenisice rucnikom na pauzi

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Haha cuj Nicka dobije time violation a on se buni i kaze zasto Rafi ne das

        Bojana zasto Federer pokriva tenisice rucnikom na pauzi
        Ahahah opasan Mrki, ništa mu ne promakne
        Kakv lik ovaj Niče..hahhahahaha, a niko da pomene njegovo sapasavanje američke pčele (koji je onaj mali uzeo rukom i još stavio živu u džep od šorca ), a odamh zatim sugerisao Nik Saši da jedna loptica ipak nije bila u autu.. kao i što nije bila aaa dušaaaaaa jedna

        A ne znam ni ovo za Feda....
        Last edited by miloolja; 31-03-17, 12:03.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Haha cuj Nicka dobije time violation a on se buni i kaze zasto Rafi ne das

          Bojana zasto Federer pokriva tenisice rucnikom na pauzi
          Da oladi noge
          nemam pojma stvarno, najverovatnije i ima veze sa vrucinom
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ma nesto je sa vrucinom al bas ovo prvi put vidim, lagano sjedne i samo preko tenisica dio rucnika bolje primaju kad su na optimalnoj temperaturi ma da los marketing nikea, znaci nisu pouzdane po vrucini

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Kakva crna neizvjesnost, prvi mlati a ovaj drugi na konopcima i samo se čeka u kojoj će se rundì srušiti da mu i odbrojavanje ne pomogne.
              Jesi gledao mec ili samo rezultat video? Nick je vrlo lako mogao da izgubi, imao par puta Sale 0-30 i 15-30 ali Nick sampionski izvukao to. Zverev je svo vreme odbijao da izgubi, spasio i one mec lopte u TB-u, nije zijanio servis u drugog seta, tako da mec bio bas neizvestan. U razmenama se tacno videlo da je Zverev bolji igrac od Kirgiosa, ali treba mu jos vremena. Kirgios je trenutno za nijansu bolji i hrabriji ali brzo ce to Sale dostici. Kod Kirgiosa me fascinira hrabrost, lik se ne boji ni od cega, tako da veceras ocekujem da dobije Federera.
              OVAKO

              Comment


              • Znam da uvek stavi peskir na beton, kad igra na ovim turnirima gde je bas vruce, tako da pretpostavljam da ima neke veze sa toplotom, tj. to je jedino logicno.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ma frik, ko i svi ostali Kako može da rashladi noge za taj jedna min? Isuviše je to malo vremena za bilo kakvo smanjenj T, da se izuje pa možda, ovako ih samo još više greje po toj žestini... ko zna šta radi zapravo..baje nešto
                  Last edited by miloolja; 31-03-17, 12:08.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Jesi gledao mec ili samo rezultat video? Nick je vrlo lako mogao da izgubi, imao par puta Sale 0-30 i 15-30 ali Nick sampionski izvukao to. Zverev je svo vreme odbijao da izgubi, spasio i one mec lopte u TB-u, nije zijanio servis u drugog seta, tako da mec bio bas neizvestan. U razmenama se tacno videlo da je Zverev bolji igrac od Kirgiosa, ali treba mu jos vremena. Kirgios je trenutno za nijansu bolji i hrabriji ali brzo ce to Sale dostici. Kod Kirgiosa me fascinira hrabrost, lik se ne boji ni od cega, tako da veceras ocekujem da dobije Federera.
                    Evo ti snimka na SK bas u razmjenama dominira Nik, sve ovisi od njegovog reketa, Zverev dva metra iza i jedva vraca, Nika Roger ako prvi napadne dobit ce mec ne ume on da se brani, plus je teska munja, na set loptu par puta ne izade na mrezu kad treba i onda za kraj hot dog a bez po frke moze da odigra normalan udarac
                    Last edited by Mrkela; 31-03-17, 12:07.

                    Comment


                    • Ne moze da ih rashladi, ali sigurno manje oseca kako sunce pece ako stavi peskir
                      zaista ne znam, prvi put vidim da ih je prekrio, ali uvek stavi peskir na beton, onda jedan na sediste i jedan na naslon
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Da rucnik na betonu i onda onom polovicom ih prekrije, ma garant neki doping, sta ti je tehnologija

                        Comment


                        • ma doping sigurno, svasta ce da izmisle
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ja ovo nikada nisam video on je lud GENIJE I LUDAK u jednom
                            Zato ga i gotivim
                            Ali sa druge strane navijam za Sašu.

                            Originally posted by madrid View Post
                            Ajnstajne odakle ti toliko poverenje u Zvereva? Nije nikakvo zameranje nego bukvalno pitanje, hocu da cujem i druge stavove.
                            Zverev kao i Kirjos ima talenat. Ali ono što ga izdvaja u toj novoj generaciji je radna etika, disciplina, glava...bolje kretanje od Kirjosa, te se slažem sa Velikim Naučnikom da će Sale biti višestruki GS osvajač. Predvideti koliko će to Slemova biti je nemoguće, a jedina konkurencija će mu biti Nik.

                            Originally posted by madrid View Post
                            Ide RF u finale takodje sam ubedjen.
                            Ako Nik opet nije pazio šta ručka
                            Šalim se malo. Federer je bio jako dobar do sada, međutim umoran je, a i ne bi koliko je mečeva odigrao ove godine... Obojica su odlični serveri, a ako Nik izađe "naložen " kao onomad protiv Novaka biće to dobar meč i Nikova pobeda u 3 TB

                            Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Za publiku ništa čudno , uvek uz Federera!
                            Kao i obično, naročito u USA, nije publika ZA Rodžera, već protiv njegovog protivnika.

                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pricam ono sto jeste, kad navijaju za vaseg igraca, onda se publika gleda drugim ocima.
                            To je normalno. I ti to gledaš tako. Ali reći ću ti što i Nemanji. Novakovi navijači navijaju za Novaka, a Rodžerovi navijaju protiv njegovog protivnika. U tome je razlika. Čast izuzecima.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              To je normalno. I ti to gledaš tako. Ali reći ću ti što i Nemanji. Novakovi navijači navijaju za Novaka, a Rodžerovi navijaju protiv njegovog protivnika. U tome je razlika. Čast izuzecima.
                              Molim?
                              Hoces da kazes da onih 10 000+ ljudi juce ustvari hejtuje Berdiha, a da ih ne zanima toliko Roger?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nece Zverev nista osvojiti pored Nicka, bolji je igrac i danas i u buducnosti i uvek.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X